Zobacz wÄ…tek - Firmy zajmujÄ…ce siÄ™ odszkodowaniami powypadkowymi z oc
NAS Analytics TAG

Firmy zajmujÄ…ce siÄ™ odszkodowaniami powypadkowymi z oc

Przepisy, prawo
_________

Firmy zajmujÄ…ce siÄ™ odszkodowaniami powypadkowymi z oc

Postprzez BrapStyle » 29/7/2014, 21:55

Witam.
Około miesiąca temu miałem wypadek na motocyklu nie z mojej winy, otóż facet w samochodzie wymusił pierwszeństwo i we mnie wjechał, po czym nastąpił upadek.
Otrzymałem już wycenę uszkodzeń, która jest dla mnie niezadowalająca.

Dlatego też poszukuję rzetelnej firmy zajmującej się odszkodowaniami powypadkowymi z oc.
Oczywiście najlepiej takiej która pobiera jak najmniejszy procent od wywalczonego odszkodowania.

Najlepiej jakby napisał ktoś kto miał już do czynienia z daną firmą i może ją polecić.


Pozdrawiam.
BrapStyle
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29/7/2014, 21:44


Re: Firmy zajmujÄ…ce siÄ™ odszkodowaniami powypadkowymi z oc

Postprzez AnLex » 23/8/2014, 08:33

BrapStyle napisał(a):Witam.
Około miesiąca temu miałem wypadek na motocyklu nie z mojej winy, otóż facet w samochodzie wymusił pierwszeństwo i we mnie wjechał, po czym nastąpił upadek.
Otrzymałem już wycenę uszkodzeń, która jest dla mnie niezadowalająca.

Dlatego też poszukuję rzetelnej firmy zajmującej się odszkodowaniami powypadkowymi z oc.
Oczywiście najlepiej takiej która pobiera jak najmniejszy procent od wywalczonego odszkodowania.

Najlepiej jakby napisał ktoś kto miał już do czynienia z daną firmą i może ją polecić.


Pozdrawiam.


Proszę podesłać wyceny lub skontaktować się z nami. Spróbujemy pomóc, a wysokość prowizji będzie uczciwa.
Kancelaria Prawno -Odszkodowawcza AnLex | www.kancelariaanlex.pl | tel. 721 401 000 lub 22 613 33 72
Avatar użytkownika
AnLex
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 8/11/2011, 13:45
Lokalizacja: Warszawa




Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości




na górê