Zobacz wątek - Policyjne Yamahy 250 SR
NAS Analytics TAG

Policyjne Yamahy 250 SR

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Policyjne Yamahy 250 SR

Postprzez Sholay » 28/7/2014, 17:52

Wiem, że to może raczej do Ocen Ofert Sprzedaży, ale nie pytam o konkretną ofertę. Link to tylko przykład:
http://otomoto.pl/yamaha-sr-sr-250-p-M3405352.html

Przewijają się często przez otomoto i inne portale oferty z takim demobilem z polskiej policji. Czy macie jakieś doświadczenia, bądź przemyślenia (wolę doświadczenia oczywiście) z takimi motocyklami?
Podobają mi się SRy ale 400 SR za droga, 125 za mała, potencjalnie Kawasaki w650 za duża (no i nie SR).

Czy takie motocykle będą zajeżdżone i zaniedbane, czy może jednak warto się nimi zainteresować? Generalnie to byłby mój pierwszy motocykl, nie potrafię sam naprawić nie bardziej skomplikowanego niż rower (no, dobra serwer może bym umiał). Po jednym sezonie pewnie i tak bym oddał do kastomizacji na cafe racera.

Podkreślam - nie pytam o tę konkretną ofertę, bo na nią się nie zbiorę i tak - wakacje, sesja we wrześniu itp.

serdeczności

&
Sholay
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A