Zobacz wÄ…tek - <i>[Honda NC750X]</i> Honda NC 750X DCT - automatyczna...
NAS Analytics TAG

[Honda NC750X] Honda NC 750X DCT - automatyczna...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 18/6/2016, 08:59

widzę że tu buraków którzy plują na DCT jest wielu, tak buraków, bo nie mają pojęcia czym jest DCT, nie jechali tym wynalazkiem a jeśli tak, to zrobili kilka km. testowo i już wyrobili sobie zdanie negatywne. Ja do tej pory jeździłem R1 i przesiadłem się z początkiem tego roku na NC 750X DCT, nastukałem już 12 tyś. i mogę się wypowiedzieć. To jest genialna maszyna, DCT to błogosławieństwo w mieście, ale nie tylko, na stacji benzynowej ogrania mnie pusty śmiech, bo to pali tyle ile kosiarka, a koszty serwisu o wiele niższe aniżeli motocykli w tej klasie pojemności. Ja zdaje sobie sprawę że wypowiada się tu wielu młodych, gniewnych, dla których najważniejsza jest moc, szybkość, huk z tłumika i lans. Przyjdzie jednak moment kiedy taki motór jak ta Honda DCT, będzie wybawieniem dla wielu a u mnie, ten moment właśnie jest i trwa.<br><hr>oleg
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 18/6/2016, 09:08

Komentatorzy napisał(a):widzę że tu buraków którzy plują na DCT jest wielu, tak buraków, bo nie mają pojęcia czym jest DCT, nie jechali tym wynalazkiem a jeśli tak, to zrobili kilka km. testowo i już wyrobili sobie zdanie negatywne. Ja do tej pory jeździłem R1 i przesiadłem się z początkiem tego roku na NC 750X DCT, nastukałem już 12 tyś. i mogę się wypowiedzieć. To jest genialna maszyna, DCT to błogosławieństwo w mieście, ale nie tylko, na stacji benzynowej ogrania mnie pusty śmiech, bo to pali tyle ile kosiarka, a koszty serwisu o wiele niższe aniżeli motocykli w tej klasie pojemności. Ja zdaje sobie sprawę że wypowiada się tu wielu młodych, gniewnych, dla których najważniejsza jest moc, szybkość, huk z tłumika i lans. Przyjdzie jednak moment kiedy taki motór jak ta Honda DCT, będzie wybawieniem dla wielu a u mnie, ten moment właśnie jest i trwa.<br><hr>oleg<br>
zapomniałem dodać, wieszanie psów że wlew paliwa pod siedzeniem, to argument na poziomie 10-latka, , to jest właśnie geniusz tego motóra, w końcu jest schowek, którego praktyczność jest nie do podważenia. Kto jeździł tym sprzętem wie o co chodzi.<br><hr>oleg
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 2/9/2016, 17:13

Komentatorzy napisał(a):Automatyczne skrzynie, kontrole trakcji, ABS anty low side, co jeszcze? Może wysuwane podpórki na bokach? Motocykl nudny, do bólu. <br><hr>Janusz<br>
Komentatorzy napisał(a):Proponuje zobaczyc jak dziala DTC, mysle ze moze byc pozniej problem z powrotem do tradycyjnego manuala. Ludzie w PL boja sie autmatow tylko i wylacznie z powodow cenowych. To nie jest zwykly aututomat i do tego Honda. Swoim MT03 probowalem sie na swiatlach z NC750S. On oczywiscie w trybie S, ogolnie bylo bardzo po rowno. Ta skrzynia dziala super. Tym razem ci daruje ale sorry nawstepnym razem po prostu bede pisal tak jak sie powinno. Nie widziales, nie uzywales to sie nie wypowiadaj.<br><hr>kpt bomba<br>
Bardzo racja wynajelem na wakacje ten motocykl ,jezdze suzi 600 . Nc 750 automat to bajkaaz zal bylo oddawac.swietnie i wygodnie sie jezdzi. Uwagi mam tylko do prowadzenia,ale to moze opony nie takie byly<br><hr>kamil
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/1/2017, 15:22

Komentatorzy napisał(a):Automatyczne skrzynie, kontrole trakcji, ABS anty low side, co jeszcze? Może wysuwane podpórki na bokach? Motocykl nudny, do bólu. <br><hr>Janusz<br>
Komentatorzy napisał(a):nudni to są kolesie co nie wiedzą, a mówią. Może nie wiesz, ale kiedyś przyspieszenie zaplonu było sterowane dźwignią. To co wracamy do korzeni? Kiedyś hamulce były bębnowe, koła miały szprychy, a o sondzie lambda nikt nawet nie miał pojęcia. Gaźnik cool - wtryski bee? :) dolnozaworowy super? amortyzator hydrauliczny to pewnie nuuuudaaaa itd. itp.<br><hr>Baron zum Beispiel<br>
Burak jesteÅ› pastewny!<br><hr>jamci
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê