Zobacz wątek - Szukasz, chcesz kupić skuter przeczytaj

Szukasz, chcesz kupić skuter przeczytaj

i inne małe pojemności
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, Boshi, rosa, MarSen

Szukasz, chcesz kupić skuter przeczytaj

Postprzez SCHaTT_en » 25/7/2014, 12:27

Witam
Jeżeli nosicie się z chęcią zakupu skuterka i macie zamiar zakupić Chinola ponieważ chcecie zaoszczędzić uważajcie na
VISATEX Skutery Sklep i Serwis
Wrocław
Kontakt
Adres:
ul. Grabiszyńska 30
Dolnośląskie
53-502 Wrocław
Polska
W tym miejscu zostalem oszukany praktycznie od samego poczatku. Zaczynając od tego iż gościu pracuje tam na mega kacu (mówie o pracowniku "serwisant" to jeszcze w dodatku wszystko partaczy. Rozkręci twój skuter połamie owiewki a potem składając je montuje na tak zwane trytki <taśmy ściągające> Oddałem tam skuterek, który z resztą u nich zakupiłem ponieważ byłem zapewniany że nim pojeżdze te 16 tyś km. A przy 10 już remont kapitalny. Dwa tyg. poźniej oddałem do innego serwisu na wymiane oleju i wyregulowanie gaznika i słyszę ze jest potrzebny generalny remont silnika ponieważ wał który był wymieniony razem z cylindrem był źle zamontowany i trzeba wszystko zrobić od początku. Także omijać to gówno szerokim łukiem.
Pozdrawiam
SCHaTT_en
Świeżak

Powrót do Motorowery do 50 ccm