Zobacz wątek - SUZUKI GN125 - Dwa przewody. Dokąd one mają iść? [PO UPADKU]
NAS Analytics TAG

SUZUKI GN125 - Dwa przewody. Dokąd one mają iść? [PO UPADKU]

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

SUZUKI GN125 - Dwa przewody. Dokąd one mają iść? [PO UPADKU]

Postprzez Rojalista » 24/7/2014, 19:15

Z góry przepraszam, że temat odnosi się do pojemności <125, ale w sumie to gdzie mam to napisać? W dziale od skuterów niekoniecznie muszą zaglądać ludzie interesujący się grzebaniem :p Jeżeli bardzo naruszam zasady, to proszę o usunięcie/przeniesienie.

Dwa szybkie pytania.

Mowa o Suzuki GN 125.

Uczyłem brata manualnej skrzyni na szutrze i się wywróciliśmy. Nic nam nie jest, motocyklowi też nic . Obdrapał się jedynie klosz kierunkowskazu - idzie do wymiany.

Przy upadku wypadły ze swoich miejsc dwa przewody i nie wiem gdzie one powinny iść.

Jeden, biały/przezroczysty, idzie jakby od akumulatora (obok klemy).

Stąd wychodzi. Zdjęcie:
Obrazek

I jest taki długi.
Obrazek

W smaku jest kwaśny :wink:

Pomarańczowy natomiast, to przewód paliwowy. Idzie on od gaźnika, ale nie wiem gdzie należy go wczepić.

Obrazek

Oba te przewody były jakoś chyba "ukryte", bo aż tak bardzo na nie nie wzróciłem uwagi.

Liczę na szybką pomoc, bo ja nim muszę jutro jeździć w pracy :P

Nie wiem co z tymi obrazkami :roll: [/img]

EDIT: Odpala normalnie. Jeździ też ok. Tzn prawie. Upadek poszedł na prawą stronę i tylni hamulec jakby się zapiekł i przez to pali się cały czas światło stopu,. Do tego dość sporo zmienił (hamulec) pozycję względem podnóżki, dotyka wydechu. :roll: Jakoś musiał się przestawić...
Rojalista
Świeżak

Powrót do Mechanika motocyklowa