Zobacz wątek - Sv 650 Kraków do oceny :D

Sv 650 Kraków do oceny :D

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

Sv 650 Kraków do oceny :D

Postprzez Geralt71 » 22/7/2014, 20:18

Witam :D

Planuje zakup Suzuki sv 650 i upatrzyłem jedną z moich okolic czyli z Krakowa. :roll:
Z tego co pisze nie boi się mechanika a nawet mówi żeby do oględzin wziąć najlepszego, na sprzedaży tak bardzo mu nie zależy, nie śpieszy mu się, ogólnie moto od motocyklisty. Co o nim myślicie?

http://allegro.pl/suzuki-sv-650-s-v2-or ... 88350.html

[edit]
Dzwoniłem do faceta, z tego co gada przebieg jak to mówi oryginalny, kupił od faceta który go sprowadził dla siebie ale żona kazała sprzedać, jego pierwsze moto, dojeżdżał nim do pracy temu taki niski przebieg i jak mówi świadczy o tym stan techniczny i motocykla. No nie wiem czy po 10 tysiącach już wymienia się opone w sv ce? Co o tym myślicie? z tego co mówił ktoś od czasu do czasu zadzwoni, ktoś przyjedzie obejrzeć ale na razie nie sprzedał. Z góry dzięki jak ktoś sie zainteresuje tematem :wink:
Geralt71
Świeżak

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.