Zobacz wątek - Enduro 125cc do 8000-1000tys zł.
NAS Analytics TAG

Enduro 125cc do 8000-1000tys zł.

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Enduro 125cc do 8000-1000tys zł.

Postprzez Private92 » 20/7/2014, 09:14

Witam Wszystkich

Chciałbym prosić o pomoc w doborze crossa enduro od 8000-10000tys zł.

- Jakie masz doświadczenie: niestety zerowe.
- Wiek, waga, wzrost: 22 / 70kg / 177cm
- Do jakich celów chcesz używać motocykla: do polatania po terenach pod domem... czy też jazda po lesie, jakieś błotko parę sporych górek.
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie: nie mam pojęcia, może nawet do 500km.
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach: od 8000-10000 tys zł, ale może być taniej jeżeli coś dobrego się trafi, ciuszki mam już upatrzone.
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie: myślę, że tyle ile będzie to potrzebne, raczej będę dbał o moje cudeńko.
- Jakie motocykle Ci się podobają - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp. Motocyklow podoba mi sie wiele oprocz turystykow, nakedow i skuterow. Najbardziej crossy/enduro. Chcialbym od takiego maluszka zaczac a potem sie przesiasc na wiekszy, ale to zobaczymy co przyszlosc przyniesie.
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę: Jak narazie to tylko YAMAHA DT 125, słyszałem że są dobre modele z firm takich jak Kawasaki lub Honda.

Mam nadzieję że mi wybaczycie moją amartoszczyzne ale jestem blady w tym temacie, dlatego proszę was o POMOC :)

Pozdrawiam.

Oczywiście motorek musi posiadać HOMOLOGACJE :)
Private92
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A