Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Policja na Mazowszu zatrzymuje prawa...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Policja na Mazowszu zatrzymuje prawa...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 12:39

Komentatorzy napisał(a):Popieram w 100% Taki system funkcjonuje w większości europejskich krajów i m.in. dlatego jest tam porządek na drogach. Znamienne, że polscy kierowcy za granicą jeżdżą przepisowo. Jak mówiła moja babcia "albo się będą ciebie (tu państwa) bać albo się będą z ciebie śmiać". Mam nadzieję, że doczekam czasów,kiedy w Polsce będzie jeździło się tak jak w Niemczech, Austrii, czy choćby Czechach.<br><hr>Gnypek<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie Babcia tak mówiła, a Pan Wołodyjowski. A nawet jego ojciec, żeby być dokładnym ;)<br><hr>Janek<br>
Komentatorzy napisał(a):Dzięki za sprostowanie. Pozdrawiam!<br><hr>Gnypek<br>
A nie ma sprawy. Pozdrawiam również :)<br><hr>Janek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 15:52

Komentatorzy napisał(a):Może powinni zacząć od siebie. Kilka razy widziałem jak policja łamie przepisy w karygodny sposób...<br><hr>jam fan spalin<br>
...... a ich naduzywanie sygnałów swietlnych np na rondach i w korku jest juz bardzo wkur....<br><hr>infin1ty
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 16:45

Spokojnie... ! Minister "zero tolerancji" (ale to "0" dotyczy jedynie obywateli), posiadający 4-7 % poparcie społeczne i liczne inspirujące wypowiedzi knajpiane na koncie, niedługo odejdzie, za nim utraci stanowisko komendant policji, co za swym szefem "zero tolerancji" zarządził i wszystko wróci do normy. Pomoże temu też kilka spraw sądowych, wytoczonych za utracone korzyści z tytułu nieuzasadnionego zatrzymania prawa jazdy , gdyż wbrew pozorom , zatrzymywanie prawa jazdy jedynie wg "widzi mi się" jest niezgodne z prawem (przesłanką jest jedynie popełnienie czynu, za który później sąd , wg powołanego paragrafu KK lub KW, może zatrzymanie prawka orzec ).<br><hr>rami
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 18:49

Komentatorzy napisał(a):To proste.Badz czujny i lec trzy paki tam,gdzie sie da.Swiadomie lamiemy przepisy,bo kochamy predkosc.Zdaje sobie sprawe z konsekwencji.Teraz nie sztuka z,,,,alac,sztuka tak cisnac,zeby chciwe barany Cie nie zlapaly.Patrz w lusterka,patrz co wyprzedzasz i ogien.pozdo myslacym<br><hr>ogien<br>
Komentatorzy napisał(a):Mam nadzieję, że lecąc te trzy paki ogarniasz na tyle, żeby mnie lub innego uczestnika ruchu nie zabić. A swoją drogą gdzie Twoim zdaniem można bezpiecznie lecieć trzy paki, bo i na niemieckich autostradach to czyste szaleństwo. W ogóle 300 km/h i bezpiecznie wygląda w zestawieniu kretyńsko.<br><hr>Gnypek<br>
Kolego wież mi, nie jest źle ,,trzy paki'' można lecieć byle gdzie dzięki przyspieszeniu maszyny, a te co tyle lecą mają odpowiednie. Wystarczy na dobrej drodze pokręcić manetką by dołożyć błyskawicznie ileś tam na liczniku i zobaczyć 299 a obroty i szybkość nadal rosną...Czy to jest bezpieczne...hmm, powiedzmy że jest to bezpieczniejsze w wykonaniu kogoś kto często jeździ z podobnymi szybkościami niż w wykonaniu ,,niedzielnego kierowcy'' któremu strach d..pę ściska i jest na tyle spięty że nie jest w stanie normalnie reagować. Nie namawiam nikogo do takiej jazdy, niemniej jeśli już się spieszymy to powinniśmy pamiętać że wolno nam ryzykować jedynie WŁASNE życie, niedopuszczalną jest taka jazda przy większym natężeniu ruchu i tam gdzie na drogę może nam ktoś wyjść lub wyjechać (skrzyżowania, teren zabudowany) bo nie jest sztuką się zabić i pociągnąć za sobą innego lub innych, niczemu nie winnych ludzi...<br><hr>marian65
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 21:51

Komentatorzy napisał(a):...bo taki prikaz (PROPAGANDA!) dostali z góry<br><hr>txa<br>
Komentatorzy napisał(a):Co ma do tego PROPAGANDA? Co mają ze sobą wspólnego propaganda i egzekwowanie obowiązującego prawa?<br><hr>Gnypek<br>
bo jest to tylko krótkotrwałe, niemające znaczenia (skala!) dla bezpieczeństwa drogowego działanie propagandowe - podobnie jak "idziemy po kibioli", "idziemy po rasistów" itd. poprawa bezpieczeństwa to przede wszystkim budowanie autostrad i innych dróg szybkiego ruchu, żeby transport na większe odleglosci odbywał się podobnie jak w Niemczech<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 21:53

Komentatorzy napisał(a):To proste.Badz czujny i lec trzy paki tam,gdzie sie da.Swiadomie lamiemy przepisy,bo kochamy predkosc.Zdaje sobie sprawe z konsekwencji.Teraz nie sztuka z,,,,alac,sztuka tak cisnac,zeby chciwe barany Cie nie zlapaly.Patrz w lusterka,patrz co wyprzedzasz i ogien.pozdo myslacym<br><hr>ogien<br>
Komentatorzy napisał(a):Mam nadzieję, że lecąc te trzy paki ogarniasz na tyle, żeby mnie lub innego uczestnika ruchu nie zabić. A swoją drogą gdzie Twoim zdaniem można bezpiecznie lecieć trzy paki, bo i na niemieckich autostradach to czyste szaleństwo. W ogóle 300 km/h i bezpiecznie wygląda w zestawieniu kretyńsko.<br><hr>Gnypek<br>
nieprawda, na dobrych autostradach podróżowanie motocyklem i samochodem w przedziale 250-300 nie jest aż takie szalone - u naszych sąsiadów wiele osób tak robi, także ja :), i maja się swietnie; ale oczywiście wypadki chodzą po ludziach<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/7/2014, 00:42

Komentatorzy napisał(a):To proste.Badz czujny i lec trzy paki tam,gdzie sie da.Swiadomie lamiemy przepisy,bo kochamy predkosc.Zdaje sobie sprawe z konsekwencji.Teraz nie sztuka z,,,,alac,sztuka tak cisnac,zeby chciwe barany Cie nie zlapaly.Patrz w lusterka,patrz co wyprzedzasz i ogien.pozdo myslacym<br><hr>ogien<br>
Komentatorzy napisał(a):Mam nadzieję, że lecąc te trzy paki ogarniasz na tyle, żeby mnie lub innego uczestnika ruchu nie zabić. A swoją drogą gdzie Twoim zdaniem można bezpiecznie lecieć trzy paki, bo i na niemieckich autostradach to czyste szaleństwo. W ogóle 300 km/h i bezpiecznie wygląda w zestawieniu kretyńsko.<br><hr>Gnypek<br>
kretyńsko to ty myślisz kolego i leszcz jesteś i tyle <br><hr>Nurburgring Biker
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/7/2014, 11:51

Policja zatrzymuje tylko dokument i składa do sądu wniosek o odebranie uprawnień do kierowania pojazdem . Dopiero sąd decyduje o odebraniu uprawnień.Więc bez paniki.<br><hr>etnies
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/7/2014, 19:13

Policja naduzywa sygnałów dzwiekowych i swoich uprawnień, bo nikt ich nie sprawdzi w jakim celu włącza sygnał....przecież swój swojego nie udupi, wiec czuja sie bezkarni. a reszta kierowców zjedza na chodniki itd. Oni jezdza za nasze zł a my sami płacimy za paliwo. kiedy musza uzyć uprawnień to ok, ale to jest przesada zwłaszcza w dużych miastach<br><hr>Arek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/8/2014, 14:37

Policja wymyśla wykroczenia i wpisuje we wniosku tylko po to żeby sąd miał podstawę do zabrania prawa jazdy. A później kierowcy słowo ma się liczyć ze słowem Policjanta. KPINA
Strzeżcie się i wypytujcie policjantów za jakie wykroczenie zostaje wam zabrane prawo jazdy. Za niektore sąd nie ma podstaw do zabrania prawa jazdy a za niektore wpisane wykroczenia już ma podstawy.<br><hr>Rumcyse
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na gr