Zobacz wÄ…tek - wulgaryzmom mowimy "NIE"
NAS Analytics TAG

wulgaryzmom mowimy "NIE"

O wszystkim
_________

Postprzez HANS » 7/8/2007, 22:33

evil i outlaw na modów? Przecie to apokalipsa :skock: hehehehe:P
>Patol< ;)
Avatar użytkownika
HANS
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 718
Dołączył(a): 18/7/2006, 22:32
Lokalizacja: lubartów


Postprzez HANS » 7/8/2007, 22:35

marky napisał(a):Popieram sieksona w calej rozciaglosci!!!
i apeluje do adminow - zadbajcie o to forum jesli wam na nim zalezy, bo az przykro czytac.
jestem tu od 2 m-cy i szczerze mowiac coraz rzadziej tu zagladam. raczej, zeby poprawic sobie humor czytajac wypociny evila i jemu podobnych. ale czy o to wam chodzi? od tego jest www.humor.pl. trudno tu podyskutowac na temat motocykli. chyba nie ma postu bez offtopa, a cale forum wyglada jak hydepark.

pewnie zaraz evil napisze co mysli o moim zdaniu nt. forum. daruj, sobie znam twoje motto zyciowe na pamiec i nie bede tesknil, jesli nie bedziesz sie nim dzielil ze wszystkimi w kazdym temacie.

p.s. sorki evil, ze przytoczylem akurat twoj przyklad, ale najbardziej rzucasz sie w oczy w tym temacie. sadzac po avatarze pewnie wiesz do czego sluzy moto i moglbys wiele wniesc do forum, a wyglupiac zawsze mozesz sie w hydeparku. ;)

hough!


Kolejny przykładny motocyklista?
>Patol< ;)
Avatar użytkownika
HANS
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 718
Dołączył(a): 18/7/2006, 22:32
Lokalizacja: lubartów


Postprzez gelo007 » 7/8/2007, 22:36

Rok temu był tu naprawdę świetny klimat na forum. Człowiek z chęcią na forum wchodził, a teraz gangsterzy na Skuterach chcą każdemu nawalić, bluzgają każdego w każdym temacie, mieszają ludzi z błotem :lol:....
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Manhatan » 7/8/2007, 22:36

OUTLAW. napisał(a):
HANS napisał(a):ale zeby nie mozna było sobie zakląc?? to jest lekka przesada....Ksiądz Rydzyk i Mohery objeły rządy na forum :shock: :lol: :lol: :lol:


nie wiem ska oni biora takich gamoni na modów , ja i evil bysmy tutaj zaprowadzili porzadek 8)


Mam się domyślać, że o mnie chodzi?
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez HANS » 7/8/2007, 22:40

trzeba wypieprzyc dział skutery i tyle.....
>Patol< ;)
Avatar użytkownika
HANS
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 718
Dołączył(a): 18/7/2006, 22:32
Lokalizacja: lubartów

Postprzez OUTLAW. » 7/8/2007, 22:43

Manhatan napisał(a):
OUTLAW. napisał(a):
HANS napisał(a):ale zeby nie mozna było sobie zakląc?? to jest lekka przesada....Ksiądz Rydzyk i Mohery objeły rządy na forum :shock: :lol: :lol: :lol:


nie wiem ska oni biora takich gamoni na modów , ja i evil bysmy tutaj zaprowadzili porzadek 8)


Mam się domyślać, że o mnie chodzi?


to bardziej było ukierunkowane do zalozyciela tego tematu znamy jego cudowne i postrefolmowalne pomysły nie od dzisiaj :D jego drugie imie Kononowicz Krzysztof i niech nie bedzie nic, co sie stało sie?
Ostatnio edytowano 7/8/2007, 22:43 przez OUTLAW., Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 451
Dołączył(a): 13/7/2007, 02:15

Postprzez Manhatan » 7/8/2007, 22:43

To się przeniosą do ''Motocykli'' i tamten też będzie trzeba wywalić...

Naszczęście jeden zostanie nie skażony... :lol:
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez marky » 7/8/2007, 22:46

HANS napisał(a):Kolejny przykładny motocyklista?


skoro tak twierdzisz, to z pewnoscia wiesz co mowisz.

jesli jednak uwazales na biologii w podstawowce, to zapewne wiesz, ze w przyrodzie wszystko ma swoje miejsce, wiec i motocykliści sa potrzebni.
chocby po to, zeby mozna bylo dokonac najprostszego nawet podzialu: na precli i troglodytow :lol:
Ostatnio edytowano 7/8/2007, 22:48 przez marky, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
marky
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 21/4/2007, 22:07

Postprzez mar111cin » 7/8/2007, 22:47

Hans czytając Twoje wszystkie wypociny w tym temacie, to Ci powiem że takim czymś ptaka sobie nie przedłużysz. Jak masz gadać jak 12 letni szczyl ze skuterów to lepiej oszczędź sobie pośmiewiska.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez OUTLAW. » 7/8/2007, 23:16

siemson brutalu nie kasuj postów
Avatar użytkownika
OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 451
Dołączył(a): 13/7/2007, 02:15

Postprzez Traperoso » 7/8/2007, 23:34

Czytam, czytam i sam nie wiem jakiego powinienem byc zdania. Jest duzo za, duzo przeciw. siekson na pewno ma racje, tyle ze: Jest pewna bardzo duza roznica, miedzy uzywaniem wulgaryzmow (tych samych) przez roznych uzytkownikow.
Osoba 1: pisze post z uzyciem trzech slow, wsrod nich jest wulgaryzm
Osoba 2:pisze naprawde dluga, tresciwa wypowiedz na temat, mowi ciekawie i wnosi pewne istotne wiadomosci do tematu, uzywa w tym powiedzmy trzy wulgaryzmy.

Tak to sa dwa skrajne przypadki! Wiadomo, ze pomiedzy tymi osobami jest wiele innych.

Teraz siekson, powiedz mi cos: Wedlug Twojej zasady i wogole regulaminu - takie cos ma byc kasowane - z miejsca.
Czy to jest fair?

Uwazam, ze kasowanie krotkiego bezsensownego posta (dopuscilem sie bardzo wielu, tak ja takze) jest fair. Uwazam tez natomiast, ze kasowanie posta numeru drugiego jest dalekie od fair. Jesli admin czy mod chce zaprowadzic pozadek, a jego celem jest zwiekszanie sensu forum to powinien skasowac post numer jeden, a wprowadzic gwiazdki w miejsce wulgaryzmow w poscie numer dwa. To jest rozwiazanie, a nie dowalanie jakis cyferek. Niestety, skoro osoba numer dwa wysila sie i pisze z sensem, przeklina tak - przeklina. Taka jest jej natura, ja moglbym nie przeklinac wogole - ciezko by bylo ale jest to mozliwe. Skoro ta osoba sie wysila jak wyzej wspomnialem, to mod/admin tez moglby sie wysilic i wpisac *** Pozdrowionka, przemyslcie temat i nie wprowadzajcie zbyt twardych zasad bo to meczy ludzi itd.
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez mar111cin » 7/8/2007, 23:42

Traperoso, ależ po coś jest regulamin, wystarczy tam wzmianke dać o przekleństwach i teoretycznie wszyscy powinni się stosować. Praktycznie jak komuś usunie posta (u Ciebie w stylu drugim) to taki człek zaraz będzie oburzony i szybko się nauczy że na forum panuje pewna kultura osobista. (jednak żeby nie tracić tego zapisu to już w gesti poświęcenia się moda było by zapisać taki post chocby w zwykłym notatniku, taki "pokrzywdzony" napisałby potem do moderatora to ten by mu zwrócił post, a na przyszłość już by wiedział że moderator nie zawaha się go wyrzucić.)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez cdsMarcin » 7/8/2007, 23:44

Jeśli już muszę użyć wulgaryzmu to staram się oszczędzać robotę dla moderatorów i piszę to np. w ten sposób: spier***aj. Ale jeśli wprowadzona zostanie wzmianka o całkowitym zakazie używania wulgów no to będę się stosował. ADMIN TO NASZ PAN! :) Więc stosujmy się do jego przykazań.
<a href="http://www.bezpieczny-motocyklista.info/">Obrazek</a>

<a href="http://www.emoto.com.pl/id91106.html">Na sprzedaż Aprilia RS 80/50 2001r.</a>
Avatar użytkownika
cdsMarcin
Bywalec
 
Posty: 526
Dołączył(a): 17/3/2007, 12:25
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Postprzez OUTLAW. » 7/8/2007, 23:50

bzdura tyle czasu nikomu to nie przeszkadzało i było ok bardziej bym sie zajął prowokatorami , ludźmi którzy prowokują nie potrzebne kłótnie, które tak naprawde wywolują syf i mogile na forum
Avatar użytkownika
OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 451
Dołączył(a): 13/7/2007, 02:15

Postprzez mar111cin » 7/8/2007, 23:50

cdsMarcin, raczej nie tyle chodzi tutaj o t ze admin to nasz pan, co o innÄ… sprawe :
napewno u nikogo w domu nie ma ciągłych wyzwisk i przekleństw , więc forum traktujcie tak samo. Kto powie że u niego są, to można to uznać juz za patologie i niech lepiej się nawet nie przyznaje.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez cdsMarcin » 7/8/2007, 23:55

mar111cin napisał(a):cdsMarcin, raczej nie tyle chodzi tutaj o t ze admin to nasz pan, co o inną sprawe :
napewno u nikogo w domu nie ma ciągłych wyzwisk i przekleństw , więc forum traktujcie tak samo. Kto powie że u niego są, to można to uznać juz za patologie i niech lepiej się nawet nie przyznaje.


Bo wstyd! :) Ale czasem bluznąć trzeba... Oczywiście z cenzurką :P
<a href="http://www.bezpieczny-motocyklista.info/">Obrazek</a>

<a href="http://www.emoto.com.pl/id91106.html">Na sprzedaż Aprilia RS 80/50 2001r.</a>
Avatar użytkownika
cdsMarcin
Bywalec
 
Posty: 526
Dołączył(a): 17/3/2007, 12:25
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Postprzez marky » 8/8/2007, 00:28

"Better to remain silent and be thought a fool than to speak out and remove all doubt.”
Abraham Lincoln
Avatar użytkownika
marky
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 21/4/2007, 22:07

Postprzez Ziolo » 8/8/2007, 06:21

wulgaryzmom mowimy "NIE"
i chuj
Ziolo
Świeżak
 
Posty: 261
Dołączył(a): 22/12/2006, 19:01
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez siekson » 8/8/2007, 08:23

Traperoso ja to widze tak:
W pierwszym przypadku od razu kasuje posta a w drugim robie to co do tej pory (wykropkowanie i ostrzezenie).

Hans napisal ze na SP nikt nie placze z powodu wulgaryzmu. No tak ale to nie jest stuntpoland i nie widze potrzeby aby brac z nich przyklad.

Poza tym na forum siedzi duzo mlodych ludzi. Ciekawi mnie Evil czy w domu tez sie tak do syna odnosisz albo czy bys chcial aby ktos tak do niego/przy nim mowil?

Poza tym w regulaminie jest napisane aby odnosic sie do innych z szacunkiem. Jak dla mnie wypowiedzi typu "ty ****** jak dalej ***** bedziesz........" raczej nie spelniaja tego kryterium.

Poza tym evil ma racje ze to pokazuje nieudolnosc modow. Wcale tego nie ukrywam ze po prostu nie dajemy rady nad wszystkim zapanowac. Tylko smiesznie jest ze masa osob narzeka na atmosfere na forum i na panujacy tu balagan a jak chcemy cos z tym zrobic to pozniej sie oburzaja.

Z reszta jak widac na przykladzie powyzszego posta evila wykropkowanie wulgaryzmow nie jest specjalnie trudne.
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez pavkox » 8/8/2007, 09:03

Siekson ma racje. jesli ktos juz musi uzywac wulgaryzmow nich wykropkuje "wyraz". Ja poniekad zyje tym forum spedzam tu mnostwo czasu(w pracy siedze przed kompem), jest to moje drugie "zycie" i nie mam ochoty czytac wypowiedzi skladajacych sie z 5 wyrazow w tym 4 wulgaryzmow :!: Nie naduzywam przeklestw, ale jak sie naczytam to wchodzi mi to w nałog. :?
cb 600 hornet=>FZ6 S2 `07 w koncu :)
Avatar użytkownika
pavkox
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 29/5/2007, 14:43
Lokalizacja: ze znowu :)

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości




na górê