Zobacz wÄ…tek - Pierwszy sezon
NAS Analytics TAG

Pierwszy sezon

Wywalac wszystko jak leci

Pierwszy sezon

Postprzez CBwojtas » 30/6/2014, 20:26

Witam wszystkich motomaniaków .Nadszedł czas i na mnie opętała mnie mania motocyklowa.
W związku z tym poważnie rozważam nad kupnem motocykla.
Kilka informacji :

- Jakie masz doświadczenie (zerowe ,kupiłem kiedyś komara ale po przejechaniu ok 10km posypało się magneto.brak jakiejkolwiek kategorii A,kategoria B dosyc duzo jeżdze autem),
- Wiek 21, waga 70, wzrost 175,
- Do jakich celów chcesz używać motocykla - wypady ,trasy ,jazda dzienna ale wszystko w swoim czasie
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie -szczerze kompletnie nie mam pojecia ,w kazdej wolnej chwili siadałbym na moto.
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach? ok 5 tys tak ,pomyslalem o ciuchach na ciuchy przeznacze osobny budzet.
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie? jezeli kupie motocykl bede starał sie go pielegnowac ,lubie gdy moja maszyna jest zadbana :p
- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ… ?- sportowe :)
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę? Honda CB500 i to właśnie nad tym modelem się zastanawiam ,nie chcę wydawać pieniedzy na 125 ,chce sie oswoić z jazda, z motocyklem ,a z CB 500 mysle ze z 3 sezony bede napewno :) az zrobie prawko na A czyli za 3 lata .

Głównie poruszałbym sie na działce i jej okolicach ,droga uczeszczana jest tam 1 samochod na ok 4 godziny :) wiec spokojnie moglbym sobie powoli sie z moto oswajać .

Chcę się poprostu dowiedziec czy bez doswiadczenia mozna usiaść odrazu na CB 500 ,nie jestem wariatem drogowym, jezeli chodzi o jazde samochodem ,lubie przydusic ale jak sa odpowiednie warunki .Szczerze na zakup 125 szkoda było by mi pieniedzy ,wolabym poczekac te 3 lata i zabrać sie za cos wiekszego .Dzwiek 2T poprostu mnie rujnuje :) Widzialem nsr 125 ,i jest ok ,ale nie dla mnie .CB 500 siedzi mi w glowie ,i jezeli uznacie ze na pierwszy raz jest to za duzo .To narazie sobie odpuszcze .Czekam na odpowiedz i pozdrawam .Szerokosci życze
CBwojtas
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30/6/2014, 20:03


Postprzez leff » 30/6/2014, 20:42

jesli CB500 to wroc z pytaniem po zrobieniu prawa jazdy kategorii A
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX




Powrót do Smietnik



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê