Zobacz wątek - Honda transalp 600

Honda transalp 600

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, rosiboj, lagiboy, Landryss25, kravec, andy7, Boshi, Black-Ghost

Honda transalp 600

Postprzez Everlostify » 28/6/2014, 10:29

Witam. Zdecydowalem sie na Honda Transalp 600 rocznik 93 lub 94. Jakos na przelomie wrzesien/pazdziernik dostane ok 16 tys z dzierzawy ale moge na to przeznaczyc max polowe. Takze moje pytanie czy za 8 tys na sam motocykl wyrwe jakos przyzwoita sztuke? Na portalach aukcyjnych jest sporo w takich cenach ale boje sie ze na dzien dobry bd trzeba robic remont silnika... Pojade z bratem cioteczym ktory od bodajrze 6 lat jezdzi trampkiem takze poslucha i dobrze obejrzy.
Mam 20 lat. Pare lat temu jezdzilem na skuterze a ostatni moj kontakt z motocyklem to dwa lata temu kurs na prawko. Wiem ze nie jest to w 100% idealny sprzet na pierwszy motocykl ale jakos nie przemawiaja do mnie motocykle male gabarytowo.
Z gory dziekuje za odp jesli jakies beda:)
Everlostify
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A