Zobacz wÄ…tek - Suzuki GSX-R 750 K4 Pomoc przy zakupie
Advertisement
NAS Analytics TAG

Suzuki GSX-R 750 K4 Pomoc przy zakupie

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Suzuki GSX-R 750 K4 Pomoc przy zakupie

Postprzez motionpixel.pl » 23/6/2014, 20:59

Witam wszystkich bardzo serdecznie, zamierzam kupić motocykl maki Suzuki o pojemności 750 z rocznika 2004. Mam już wypatrzony model wraz z ceną którą muszę zapłacić, dokładnie to:
http://otomoto.pl/suzuki-gsx-r-gsx-r-75 ... 35318.html
Moje pytanie do was brzmi czy to ogłoszenie może być godne zaufania, i czy cena jest w miarę realna do takiego stanu pojazdu, bo wygląda bardzo dobrze. Boje się że może to być jakoś mocno poskładany i przelakierowany model żeby zakryć jakieś wcześniejsze kolizje, stłuczki itp. Dodatkowo taki niski przebieg daje wiele do myślenia, czy to jest prawda czy ściema. Z tego co się dowiedziałem od rozmówcy to jeszcze opony w modelu są z oryginału i trzeba je wymienić. Jak zapewnia stan techniczny jest w bardzo dobrym stanie i wszystko działa bez zarzutu. Zastanawia mnie również brak lusterek. Jak patrze na zdjęcia to nie ma się czemu doczepić bo wygląda rzeczywiście na zadbany i urzeka mnie swoim designem. Sprzedający zgadza się również na dowóz sprzętu do kupującego więc świadczy to o tym że rzeczywiście może być w bardzo dobrym stanie.
Proszę was o jakieś rady, sugestie a może ktoś z was spotkał się z tym sprzedawcą.

Pozdrawiam i witam społeczność motocyklistów :)

Temat założyłem 2 raz z powodu złego działu wcześniejszego opublikowania, a jeśli to dalej nie ten dział to proszę o przeniesienie w odpowiedni a nie blokowanie. Jestem tutaj pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość.
Avatar użytkownika
motionpixel.pl
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23/6/2014, 18:43
Lokalizacja: Nowy SÄ…cz


Postprzez leff » 23/6/2014, 22:07

Oceny ofer sprzedazy - umiesz znalezc taki dzial?
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX




Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê