Zobacz wÄ…tek - Hyosung GT650P czy Suzuki Gladius
NAS Analytics TAG

Hyosung GT650P czy Suzuki Gladius

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Hyosung GT650P czy Suzuki Gladius

Postprzez maciopa » 23/6/2014, 19:15

Hej,

chcę kupić motocykl w tym tygodniu najlepiej.
Przeznaczenie : 90% - dom-praca-dom, duże miasto. Pozostałe 10% - wyjazdy za miasto, moga być nawet do Paryża ;-).

Mogę zakupić Suzuki Gladius, 2010, używany, od znajomego kolegi, wersja bez ABS, mało jeżdżony, za 16 tys.

lub

Fabrycznie nowy Hyosung GT 650P, 2012, 5 lat gwarancji, od dealera, za 13 tys zł, w komplecie z bocznymi kuferkami.

i.... nie wiem który.

Jestem otwarty na sugestie, propozycje, uwagi.
maciopa
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24/6/2007, 21:52
Lokalizacja: z ziemi tej


Postprzez lagiboy » 23/6/2014, 22:01

ciężko radzić. Nowy to nowy ale nie będzie taki jak gladius. Ja bym wolał gladiusa a szczerze za te pieniądze to szukałbym do miasta ER-6 albo SV650. jak na wyjazd do Paryża to tak trochę ryzykownie. przy moim 183cm na gladiusie czasami łapał mnie ból w stawie biodrowym po dłuższej jeździe, musiałem się albo zatrzymać albo wyciągnąć nogę aby coś tam się naciągnęło. nie miałem tego na innych motocyklach. oba klocki dosyć ciężkie. Nakedem w trasę troszku lipa ale jak to tylko 10% to się da przeżyć. Przejedź się jednym i drugim i wybierz ten który lepiej się prowadzi, ma wygodniejsze siodło, mniej Cię wytelepie. Inaczej nie wybierzesz. Ja bym brał glada ale ja to nie ty.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê