Zobacz wątek - Motocykl, a Maxi-Skuter
Advertisement
NAS Analytics TAG

Motocykl, a Maxi-Skuter

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Motocykl, a Maxi-Skuter

Postprzez bienio26 » 19/6/2014, 22:42

Witam!
Przejdę od razu do rzeczy. Spotkałem się ostatnio z opinią, jakoby maxi-skuter był rozwiązaniem lepszym i (co w mojej opini zaskakujące) bezpieczniejszym od motocykla w ruchu miejskim. Jednym z argumentów przemawiajacym za maxi-skuterem jest ochrona nóg, a własciwie brak możliwości ich przygniecenia. Co o tym myślicie? Jakie sa zalety i wady maxi-skuterow w miescie w porównaniu do motocykli?
Chcialbym zaznaczyć, że jestem kompletnie zielony w kontaktach z jednosladami. Z tego tytułu prosilbym o wyrozumiałość.
Z góry dziekuję za odpowiedzi! ;)
Pozdrawiam!
bienio26
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19/6/2014, 22:27


Postprzez Movi » 20/6/2014, 08:42

W Maxi skuterze chłopcy lepiej wentylują swoje waginy.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city


Postprzez henio12323 » 20/6/2014, 08:45

bezpieczniejszy moze i jest, na nogi bym nie zwracał uwagi, bo dla mnie na motocyklu jest równie bezpieczne, bardziej chodzi o to że dajesz gazu i nie musisz zmieniac biegów, masz hamulce w rękach i lepsze wyczucie. jest bardzo nisko srodek cięzkosci wiec inaczej sie prowadzi. ale jak kolega wyżej napisał :D bez porównania do motocykla prawdziwego
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: Włodawa / LBN



Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na gr