Zobacz wątek - [S] XJ 600S '94 LU powypadkowa

[S] XJ 600S '94 LU powypadkowa

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

[S] XJ 600S '94 LU powypadkowa

Postprzez Hitman93 » 16/6/2014, 09:20

Witam. Mam na sprzedaż swojego Xjota. Motocykl służył mi bezawaryjnie od zeszłego sezonu. Niedawno miałem wypadek, auto wymusiło, motocykl odbił się gmolami od auta i szlifował po asfalcie. Prędkości nieduże, bo ja jechałem 40-60, a auto ruszało ze stopa.

Uszkodzone: Czacha, skrzywiony stelaż, ułamany plasticzek od zegarów, krzywa kierownica, wybite lusterko, pogięty gmol, przerysowany dekielek, ułamanych kilka żeberek silnika, porysowany i pogięty wydech, porysowany plastik zadupka, kilka rys na ramie, kapeć z tyłu, do tego klamka hamulca i ciężarek kierownicy przerysowany. Silnik brzmi inaczej niż przed wypadkiem. Ale nie znam się na tyle by stwierdzić czy (i jeśli tak to co?) jest popsute.

Likwidator szkód wycenił szkodę całkowitą, a jako że chciałbym zmienić moto to to sprzedaje.
Rama powinna być prosta. Nie jest popękana. Nie mogę sprawdzić czy ściąga, bo opona z tyłu jest uszkodzona.

O motocykl dbałem. Nowe klocki przód + tył, wymieniony płyn hamulcowy i olej z filtrem w tym sezonie. W poprzednim szlif i regulacja płytek zaworowych.
akumulator dobry, napęd jeszcze na sezon, opona przednia raczej do wymiany, świece na początku poprzedniego sezonu wymienione.

Jeśli ktoś się uprze to za nieduże pieniądze da się ją pewnie reanimować i normalnie jeździć, a może ktoś będzie chciał się pobawić w części. Ja chce się tego pozbyć :P

Cena 2000 do negocjacji.

http://olx.pl/oferta/yamaha-xj-600-powy ... 6cZ81.html
TGB 101S orion -> Yamaha XJ 600S-> Yamaha FZS 600 Fazer '02 -> ??
Hitman93
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl