Zobacz wątek - KUPIĘ YAMAHA TDR 125!!!
NAS Analytics TAG

KUPIĘ YAMAHA TDR 125!!!

Wywalac wszystko jak leci

KUPIĘ YAMAHA TDR 125!!!

Postprzez kacperski5450 » 14/6/2014, 18:42

Witam. Mam zamiar kupić yamahę tdr 125. Nie więcej niż 130km od Gorzowa Wielkopolskiego. Jest także możliwość zakupu w niemczech (okolice berlina). Z racji tego, że mój niemiecki nie jest najlepszy prosiłbym o znalezienie jakichś ofert na niemieckich stronach. Jeśli przebieg przekracza 30tyś. km konieczny jest zrobiony remont. Kwota jaką mogę przeznaczyć- 3.5tyś. zł. Jeśli sprzedawca będzie oferował dostarczenie do mnie motocykla (za dopłatą) odległość od Gorzowa moze wynosić max 300-400km.
kacperski5450
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15/8/2013, 12:56


Postprzez gumis » 14/6/2014, 18:53

No bez jaj. Poszukać za ciebie, dogadać się co do stanu i załatwić ci transport. Może jeszcze zapłacić za Ciebie?

Nie kumasz niemieckiego, to masz do wyboru jeszcze język angielski.

Leniwe pokolenie nam rośnie.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów


Postprzez kacperski5450 » 14/6/2014, 20:24

Chyba się nie zrozumieliśmy. Tutaj osoby chcące sprzedać TDR'ke mogą zamieszczać swoje oferty. Jedynie mam prośbę do Was w kwestii tych niemiec. Wziąłeś pod uwagę to, że druga osoba może nie znać angielskiego i praktycznie nie ja będę odbierał tę yamahę od sprzedawcy tylko mój ojciec, który pracuje w niemczech. Gdzie ja napisałem, że chcę abyś "dogadał się co do stanu i załatwił mi transport"? Chcę abyś mi pomógł w szukaniu tej yamahy. Jeśli ktoś zna dobrze j. niemiecki to po przeczytaniu opisu na aukcji może mi doradzić czy warto zainteresować się tą yamahą.
kacperski5450
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15/8/2013, 12:56

Postprzez madman88 » 14/6/2014, 20:25

No najlepiej jakbyś gumis dorzucił jeszcze parę groszy. Swoją drogą masz racje lenie teraz takie rosną, że szok.
Braci siÄ™ nie traci
suzuki gsf 400 bandit--->kawasaki zx6r 636
Avatar użytkownika
madman88
Świeżak
 
Posty: 258
Dołączył(a): 16/4/2014, 15:50
Lokalizacja: Osw

Postprzez gumis » 14/6/2014, 20:38

No chyba się nie zrozumieliśmy bo to nie jest miejsce do zamieszczania ofert sprzedaży lub kupna. Od tego masz dział Motocykle, skutery, quady.

Skoro nie znasz ani angielskiego ani niemieckiego, to ktoś musi się dogadać co do stanu albo transportu bo TY tego nie zrobisz.

A tak od biedy to masz dostępne jeszcze translatory. ALE jak jesteś aż tak leniwy, że nie chce ci się kopiować i wklejać w translator to, np. przeglądarka Google chrom po wejściu na obcojęzyczną stronę daje możliwość przetłumaczenia.

Chłopie ogarnij się bo jak na razie oczekujesz, że ktoś wszystko zrobi za Ciebie. Skoro nie potrafisz nawet sam ogarnąć tematu ewentualnych ofert to może najlepiej będzie jak zrezygnujesz z motocykla bo szkoda Twojego i Naszego czasu.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez lagiboy » 14/6/2014, 21:16

czemu? zawsze może poszukać w Polsce handlarza, który sprowadzi takie moto, załatwi papierki, dogada się z Niemcem, przywiezie, odpicuje, narzuci marżę, cofnie ciut przebieg, popsika plakiem, doliczy koszty podróży, koszty administracyjne, opłatę manipulacyjną, a wszystko to z pocałowaniem pałki. Ale za to trzeba zapłacić extra, nikt za frajer dla Ciebie nie będzie pracował.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35



Powrót do Smietnik



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê