Zobacz wątek - Jaki motocykl [15tys]
NAS Analytics TAG

Jaki motocykl [15tys]

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Jaki motocykl [15tys]

Postprzez devilek231 » 13/6/2014, 19:13

Witam mam zamiar wrócic do Polski na cale wakacje i kupic sobie motor. Motocyklem planuje robic 5-10 tys km rocznie i nie dalej niz 100 km od domu. Chodzi mi o motor do zabawy jako amator probowania np na kole i przejazdzek po miescie z kolegami. W swojej skromnej karierze jezdzilem 3 lata honda nsr 125 oraz honda cr250 i pol roku banditem. Teraz mam 24 lata i chce sobie kupic wieksze moto. Teraz prosze o rade ktory bedzie najmniej awaryjny zebym ciagle przy nim nie grzebal ? Odrazu odrzucam suzuki poniewaz mi sie nie podobaja zastanawiam sie nad cbr f4i / r6 +2003r / kawa 636 + 2003r / cbr 954 / r1 / zx9r /

Nie wiem dlaczego kawy sa tansze moze bardziej awaryjne?
No i chyba najwazniejsze motor nie moze byc ciezka wielka krowa poniewaz mam 185cm wzrostu i waze 65 kg :oops:

Co do pojemnosci 600/900/1000 "chyba" to nie robi poniewaz mysle ze jestem na tyle odpowiedzialny i potrafie uzywac glowy nie tylko do noszenia czapki z daszkiem powienienem dac rade poniewaz nie musze w 100% wykorzystywac motocykla.

Czekam na odp
Pzdr Karol
devilek231
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A