Zobacz wątek - Kierunek studiów, a przyszła praca?!
NAS Analytics TAG

Kierunek studiów, a przyszła praca?!

O wszystkim
_________

Postprzez budyń » 7/8/2007, 07:43

znam podstawy pisowni i zapewniam żę gdyby był to fragment pracy to wyglądałoby to trochę inaczej, równie dobrze można mi zarzucić że nie zaczęłam zdania z dużej litery. Collegium polonicum jest filią UAMu.
nie planuję pracy zwiążanej z kierunkiem studiów (choć to nigdy nie wiadomo), wybrałam ten kierunek bo mnie to interesuje i mam nadzieję że uda mi się skończyć bez problemów.
jeszcze raz przepraszam wszystkich, których uraziłam swoim postem a tym, którzy wciąż jeszcze trwają w szaleństwie rekrutacyjnym życzę powodzenia
uwierz, gdybym tylko miał broń byłbyś pierwszy kogo bym odwiedził z nią
Avatar użytkownika
budyń
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 30/7/2007, 10:49


Postprzez hefron » 7/8/2007, 07:54

To ja proponuje zarejestrować się z innym nickiem i zacząć przygodę z nami jeszcze raz bo tutaj ludzie nie wybaczają :D
Avatar użytkownika
hefron
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola


Postprzez mar111cin » 7/8/2007, 08:07

budyń napisał(a):nie planuję pracy zwiążanej z kierunkiem studiów (choć to nigdy nie wiadomo), wybrałam ten kierunek bo mnie to interesuje i mam nadzieję że uda mi się skończyć bez problemów.


i to jest właśnie myślenie ludzi studiujących kierunki humanistyczne. Niedawno się interesowałem właśnie tym dlaczego ludzie tam idą studiować, właśnie najczęściej pojawiały się w artykułach odpowiedzi :bo będzie łatwo. Tak samo że "i tak nikt nie pracuje w zawodzie". Może za pare lat jak się uda skończyc polibude to napisze tutaj co o tym myśle. Narazie lepiej chyba tego nie robić, bo widze że zawzięci humaniści.






hefron napisał(a):To ja proponuje zarejestrować się z innym nickiem i zacząć przygodę z nami jeszcze raz bo tutaj ludzie nie wybaczają :D


teraz jako Kisiel ;)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Izka » 7/8/2007, 08:16

mar111cin napisał(a):i to jest właśnie myślenie ludzi studiujących kierunki humanistyczne. Niedawno się interesowałem właśnie tym dlaczego ludzie tam idą studiować, właśnie najczęściej pojawiały się w artykułach odpowiedzi :bo będzie łatwo. Tak samo że "i tak nikt nie pracuje w zawodzie". Może za pare lat jak się uda skończyc polibude to napisze tutaj co o tym myśle. Narazie lepiej chyba tego nie robić, bo widze że zawzięci humaniści.

No to pogadamy jak skończysz. Bo na razie cytujesz wypowiedzi nie wiem skąd. I zapewniam Cię, że studia humanistyczne nie są łatwe.

A już poza konkursem spytam.. co Wy macie do tego, że ktoś nie pracuje w swoim zawodzie? Czemu to niektórym tak strasznie przeszkadza :?: :roll: Chryste... skończ sobie filozofię, jak lubisz, ale jesli spełniasz się jako mechanik samochodowy, to naprawiaj te samochody i czerp z tego przyjemność..
Kobiety nie można zmienić. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Izka
Świeżak
 
Posty: 78
Dołączył(a): 19/7/2007, 10:29
Lokalizacja: okolice krakowa ;-)

Postprzez Ziolo » 7/8/2007, 08:23

budyń blisko mam do słubic to jak by coś możemy sie zespotowac ;)

a z tymi studiami to nigdy nic nie wiadomo, studiowalem 3 kierunki... jednoczenise. Zostalem na tym ktory jako tako mi sie spodobal. Pracuje w firmie ktora ma zwiazek w jakims stopniu ze skonczonym kierunkiem studiow (automatyzacja i robotyzacja procesow wytwarzania). Jednak niedawno skonczylem studia podyplowmowe na kieunku zarzadzanie placowkami sluzby zdrowia i zmieniam branze :)

w wyuczonym zawodzie pracuja prawnicy, lekarze a reszta ...

isc na to co interesuje a pozniej jakos to bedzie :)
Ziolo
Świeżak
 
Posty: 261
Dołączył(a): 22/12/2006, 19:01
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez mar111cin » 7/8/2007, 08:36

Izka, napewno na studia humanistyczne nie jest się łatwo dostać. Co roku uczelnie się podniecają ilu to mieli kandydatów na miejsce. Jest jakaś chora fobia na ierunki humanistyczne. Czy są łatwe tego nie moge powiedzieć, to fakt, wiem tylko że jak ja miałem etyke i psychologie na polibudzie, to wszyscy na tym zasypiali i jakoś większość to zaliczyła bez najmniejszego problemu, nawet sie tym nikt nie przejmował. Zastanawia mnie to że wy z góry zakładacie że nie będziecie pracować w zawodzie, to po co się uczyć w takim razie? Niestety ale szara rzeczywistość jest taka że z wykształceniem technicznym znajdzie się prace, choćby to miało być za 800zł miesięcznie w warsztacie samochodowym, a taki po humanie co zrobi? nawet na wystawe w tym warsztacie nie będą chcieli, bo nie będzie miała najmniejszego pojęcia o czym mowa.
Jeżeli ktoś studiuje coś co bardzo mu się będzie podobało, a tak naprawde nigdy nie znajdzie pracy w swoim zawodzie, to najlepiej żeby był dobrze usytuowany i studiował hobbistycznie.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez gelo007 » 7/8/2007, 10:13

Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu jest filią Massachusetts Institute of Technology. Jestem z tego dumny.

BTW. Marcin z tego co zauważyłem to Ty jesteś PARCH I KOŁTUN!!!!!
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez hefron » 7/8/2007, 11:37

I ma beznadziejną stopkę, która mi zapieprza cały ekranik 15"
Avatar użytkownika
hefron
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez Izka » 7/8/2007, 12:17

mar111cin napisał(a):Izka, napewno na studia humanistyczne nie jest się łatwo dostać. Co roku uczelnie się podniecają ilu to mieli kandydatów na miejsce. Jest jakaś chora fobia na ierunki humanistyczne.

Hm... czy ja nie kumam tego zdania, czy Ty nie kumasz definicji słowa 'fobia"? :roll:


mar111cin napisał(a):Czy są łatwe tego nie moge powiedzieć, to fakt, wiem tylko że jak ja miałem etyke i psychologie na polibudzie, to wszyscy na tym zasypiali i jakoś większość to zaliczyła bez najmniejszego problemu, nawet sie tym nikt nie przejmował.

Bardzo się cieszę z tego powodu. To świetnie, że wysnułeś wniosek, że widocznie każde i całe studia humanistyczne są proste, łatwe i przyjemne. :)


mar111cin napisał(a):Zastanawia mnie to że wy z góry zakładacie że nie będziecie pracować w zawodzie, to po co się uczyć w takim razie?

Nie będę odpowiadać za wszystkich, ale ja chciałam ambitnie zmieniać świat i uczyć w szkole.. Potem przyszła refleksja nad kwestią finansową i wybór nieco innej drogi. Nieco innej podkreślam - nie całkowicie.

Że już nie poruszę tutaj kwestii tego, że coś nam się wydawać fajne, jak składamy papiery na uczelnię, a w trakcie studiów przychodzi moment, że zmieniamy zdanie.. w końcu tylko krowa nie zmienia poglądów. :)

mar111cin napisał(a):Niestety ale szara rzeczywistość jest taka że z wykształceniem technicznym znajdzie się prace, choćby to miało być za 800zł miesięcznie w warsztacie samochodowym, a taki po humanie co zrobi? nawet na wystawe w tym warsztacie nie będą chcieli, bo nie będzie miała najmniejszego pojęcia o czym mowa.

A czemu zakładasz, że humanista z wykształcenia nie może mieć zainteresowań technicznych. Niebezpiecznie jest widzieć świat czarno-białym.. :lol: :lol: :lol:

mar111cin napisał(a):Jeżeli ktoś studiuje coś co bardzo mu się będzie podobało, a tak naprawde nigdy nie znajdzie pracy w swoim zawodzie, to najlepiej żeby był dobrze usytuowany i studiował hobbistycznie.

I jeśli jest laską, to niech pokaże cycki i może znajdzie sponsora... Co? :roll: :evil: Zresztą... po co ja Ci tłumaczę. Szkoda obijać palców o klawiaturę..
Kobiety nie można zmienić. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Izka
Świeżak
 
Posty: 78
Dołączył(a): 19/7/2007, 10:29
Lokalizacja: okolice krakowa ;-)

Postprzez mar111cin » 7/8/2007, 14:31

Gelo drogi, ja Ciebie narazie nie obraziłem, forum to jest wolność poglądów, już gdzieś słyszałem ze za poglądy nie można banować, za to za wyzwiska tak. Nie wiem skąd wysnułeś te wnioski.

Izka może inaczej niech każdy idzie w swoją drogę ; ) tylko żeby nikt nie żałował że stracił 5 lat.
Pozatym o żadnym sponsoringu nie mówiłem, tak że wypraszam sobie podsuwania tego pod moją wypowiedź. Jak ktoś ma kase i jest znudzony życiem to może i studiować nekrofilologie starożytnego plemienia uzbeków z dalekiego wschodu. A nie chodziło mi wcale o kurestwo tak że sobie to wypraszam.
Piersi Twoich też nie mam ochoty oglądać, więc nie musisz pokazywać.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez tomeek » 7/8/2007, 14:35

"studiować nekrofilologie starożytnego plemienia uzbeków z dalekiego wschodu"

To moze być całkiem ciekawy kierunek i bardzo przydatny w życiu :D
Avatar użytkownika
tomeek
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 20/6/2007, 11:32

Postprzez Izka » 7/8/2007, 15:46

:lol: :lol: :lol:



mar111cin napisał(a):Izka może inaczej niech każdy idzie w swoją drogę ; ) tylko żeby nikt nie żałował że stracił 5 lat.
Pozatym o żadnym sponsoringu nie mówiłem, tak że wypraszam sobie podsuwania tego pod moją wypowiedź. Jak ktoś ma kase i jest znudzony życiem to może i studiować nekrofilologie starożytnego plemienia uzbeków z dalekiego wschodu. A nie chodziło mi wcale o kurestwo tak że sobie to wypraszam.
Piersi Twoich też nie mam ochoty oglądać, więc nie musisz pokazywać.


O ironio... słyszałeś kiedyś o czymś takim? :) Pojęcie ironii mam oczywiście na myśli. :D Whatever.. Właśnie udowodniłeś mi, że szkoda moich słów i sobie daruję dalszą dyskusję.
I w którym momencie coś 'podsuwam pod Twoją wypowiedź'? :roll: bo wszystko co cytowałam jest w nawiasie..
Pozdro.

Btw- piersi nie muszę pokazywać. I nie zamierzam. A już na pewno nie Tobie. :)
Kobiety nie można zmienić. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Izka
Świeżak
 
Posty: 78
Dołączył(a): 19/7/2007, 10:29
Lokalizacja: okolice krakowa ;-)

Postprzez gelo007 » 7/8/2007, 17:24

Izka napisał(a):
Btw- piersi nie muszę pokazywać. I nie zamierzam. A już na pewno nie Tobie. :)

jeeeeee!
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez mlody » 7/8/2007, 17:35

Jaka gangsterka sie zrobiła na forumie :twisted:
Nie bede sie rozpisywal nad kierunkami studiów,bo nie o tym chcialem wspomniec.
Mi natomiast bardzo podoba sie cos w stylu
"Ide na studia bedzie fajnie,bede wykształciuchem...."
Mija rok lub dwa...
"Aaaa wezme dziekanke,wyjade za granice,popracuje dorobie sobie,ale napewno wroce dokonczyc studia"..
Mija rok poza granicami...
"Studia?Jakie studia,po co mi studia,nigdzie ni wracom,?! U nas w niemcach nie cza studiów a i tam sie ałdicom bujomy"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez gelo007 » 7/8/2007, 17:53

Gangsterka na forum jest, a i owszem. Dlatego teraz moim sprzętem jeżdżę pod osłoną nocy.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Bunny » 7/8/2007, 17:56

ciekawe co na to sąsiedzi? ale za to rano wasze masz czysto w domu!
Obrazek
Avatar użytkownika
Bunny
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 25/1/2006, 19:31
Lokalizacja: się: biorą: dzieci: ?

Postprzez gelo007 » 7/8/2007, 18:00

Zarejestrowałem na motorower więc teraz nawet policja nic mi nie zrobi.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez x_miki_x » 7/8/2007, 18:03

ja proponuje kierunek technik erotyk potem można iść na alfonsa bądź nieźle zarabiać na ulicy :D
"żyj tak, że kiedy umrzesz twoim znajomym zrobi sie przykro" | www.201.photobucket.com/albums/aa296/lu ... sterko.jpg
x_miki_x
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 29/10/2006, 12:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez Bunny » 7/8/2007, 18:03

łoo a powiesz jak to załatwiłeś? pewnie musiałeś dużo dać w łape :(
Obrazek
Avatar użytkownika
Bunny
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 25/1/2006, 19:31
Lokalizacja: się: biorą: dzieci: ?

Postprzez siekson » 7/8/2007, 18:15

hefron napisał(a):I ma beznadziejną stopkę, która mi zapieprza cały ekranik 15"

to pomysl co ta stopka robi z moimi 12''
Avatar użytkownika
siekson
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na gr