Zobacz wÄ…tek - Quad na zime
NAS Analytics TAG

Quad na zime

Dla fanów czterokołowców
_________

Quad na zime

Postprzez kamiltkamil » 13/6/2014, 18:06

Witam wszystkich, chce kupic sobie quada na zime, mieszkam w Norwegii i w zime ciezko autem podjechac pod dom i poruszac sie (mam BMW z niskim zawieszeniem) i szuakm jakiegos quada zeby jechac do sklepu po jakies drobne zakupy i w weekend troch poszalec w lasach, oczywiscie quada tez bym uzywal w innych porach roku bo jest sporo lasow wokol. I tu moje pytanie, jakiego quada polecacie? zastanawiam sie nad:
*yamaha raptorem 700,
*Polaris Sportsmann 500
Chyba ze proponujecie cos innego, to prosze o propozycje. Dodam ze to bedzie moj pierwszy quad, ale mialem stycznosc juz z qudam wczesniej.
kamiltkamil
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13/6/2014, 17:49


Postprzez TheMasSiek » 31/7/2014, 08:54

Zależy czy chcesz terenowy czy sportowy, bo jeśli sportowy to polecam kawasaki kfx 450 jest mocy yamachy 700 bo ma tyle samo koni tylko że jest owiele mniejszy i lżejszy co czyni go lepszym, a jeśli chodzi o terenowego quada to polecam yamache grizzly (nie wiem czy dobrze napisalem) 450 lub już z wyższej pułki can-am 800 lub 1000 tańsze są modele renegade, sam mam can-am'a 1000 xtp, co do sportowych lepszy od kawasacza jest ktm 525 ale jak dla mnie ten quad nie jest tyle wart co wynosi jego cena.
TheMasSiek
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 30/7/2014, 15:26
Lokalizacja: Staszow




Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê