Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl kat.A2 cena ok.7tys
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl kat.A2 cena ok.7tys

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwszy motocykl kat.A2 cena ok.7tys

Postprzez Swiety96 » 12/6/2014, 13:56

Witam poczytałem troszkę forum lecz konkretnej odpowiedzi nie otrzymałem więc pozwoliłem sobie założyć nowy temat(jeżeli już taki był to z góry przepraszam)
A więc przymierzam się do tego aby zrobić w najbliższym czasie prawko A2. Z góry powiem że chciałbym w miarę możliwości jeździć zgodnie z prawem ( bez żadnych rejestracji większych pojemności na mniejsze itp).Czytałem tematy o zmniejszaniu mocy z większych pojemności ale podobno to szkodzi silnikowi . Osobiście podobają mi się motocykle typu honda nsr (tyle że widziałem same 125-tki ale chodzi mi o wygląd zew , interesują mnie ścigacze)
Poniżej wklejam ankietę
- Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie), To ma być mój pierwszy motocykl
- Wiek, waga, wzrost, 17 lat(2 miesiÄ…ce do 18stu),ok.75kg , 185~~
- Do jakich celów chcesz używać motocykla :Głównie do tego aby jeździć do szkoły i po mieście , w miarę nauki i doświadczenia może szarpnę się na dłuższy trip.
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie? Szczerze , nie mam pojęcia nie chcę liczby z pod czapki wyjąć więc tu nie napiszę konkretnej cyfry
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach? Po wakacjach powinienem mieć ok.7-8 tyś o ciuchach do tej pory nie myślałem
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie? Nie mam pojęcia w miarę możliwości będę się starał aby moto było utrzymywane w idealnym stanie
- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ… - sportowe
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę?
Za pojemnością 250 się za bardzo nie rozglądałem z wyglądu to liczę na coś podobnego do hondy nsr
Swiety96
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12/6/2014, 13:41


Postprzez leff » 12/6/2014, 14:24

masz podwieszony watek dedykowany A2
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê