Zobacz wątek - Przełozenie papierów do innych ram
NAS Analytics TAG

Przełozenie papierów do innych ram

Wywalac wszystko jak leci

Przełozenie papierów do innych ram

Postprzez fifi116 » 10/6/2014, 19:16

Wiatam jestem nowy na tym forum i chciałbym sie dowiedziec kilku rad. Z gory przepraszam za bledy .Otoz mam motor Daelim 125 vc ktory jest bez papierow ale za to mam skutera 50 tke ktory je ma. I tu jest to pytanie czy da rade przełożyc te papiery od skuterka do daelimka zeby bylo wszystko wpozadku? Mam tylko przebic tabliczkke znamionowa z numerami ramy oraz tablice rejestracyjna tak? I tyle wystarczy? Oraz mam kolejne pytanie czy w razie zatrzymania policjant moze jakos sie dowiedziec ze te papiery sa od innego motoroweru i co mi w tym przypadku grozi. Dzieki zapraszam do udzielania rad.Mysle ze domyslice sie co chcialem wam przekazac xd .
Daelimek
fifi116
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10/6/2014, 18:59
Lokalizacja: łódzkie


Postprzez kravter » 10/6/2014, 20:25

na forum nie popiera sie lamania prawa.



to grozi:

1) Grozi do 3 lat pozbawienia wolności;

CYTATArt. 306. Kto usuwa, podrabia lub przerabia znaki identyfikacyjne, datę produkcji lub datę przydatności towaru lub urządzenia,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

2) Przepadek;



CYTATArt. 39. Åšrodkami karnymi sÄ…:
1) pozbawienie praw publicznych,
2) zakaz zajmowania określonego stanowiska, wykonywania określonego zawodu lub prowadzenia określonej działalności gospodarczej,
2a) zakaz prowadzenia działalności związanej z wychowaniem, leczeniem, edukacją małoletnich lub z opieką nad nimi,
2b) obowiązek powstrzymania się od przebywania w określonych środowiskach lub miejscach, zakaz kontaktowania się z określonymi osobami lub zakaz opuszczania określonego miejsca pobytu bez zgody sądu,
3) zakaz prowadzenia pojazdów,
4) przepadek ,
5) obowiÄ…zek naprawienia szkody,
6) nawiÄ…zka,
7) świadczenie pieniężne,
8) podanie wyroku do publicznej wiadomości.
(skopiowane z innego forum)
kravter
Świeżak
 
Posty: 318
Dołączył(a): 6/5/2013, 16:59




Powrót do Smietnik



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê