Zobacz wątek - co wam przeszkadza w śmiganiu na motorach?????
NAS Analytics TAG

co wam przeszkadza w śmiganiu na motorach?????

O wszystkim
_________

Postprzez zlydzidek » 23/6/2007, 18:56

Na przykladzie W-wa moge powiedziec ze dzis kazdego polaczka stać na samochodzik co ma 15 lat. Taki polaczek ma 8 tys PLN i uzywany zabytek z niemiec, a prawo jazdy zdal za PRL a dzis zaczyna jezdzic dopiero. Zazwyczaj ma 45 lat, wasy i nie potrafi obracac glowa. Przez takich ludzi mam najwiecej problemow na ulicy, najczesciej jako kierowca samochodu. GRRRRRyyyy

Moje doswiadczenia na motorku z ruchem ulicznym sa takie, ze czuje sie jakbym byl niewidzialny dla kierowcow. Chyba warto o tym pamietac jak sie pocina po miescie... :)
zlydzidek
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 20/6/2007, 18:34
Lokalizacja: W-wa


Postprzez tomi291 » 23/6/2007, 19:48

Ja tez z tymi puszkami mam problem.... ostatnio gość wyjechał mi z uliczki bocznej (oczywiście ja miałem pierwszeństwo i jechałem max 70 bo ruszałem ze skrzyżowania) on twierdzi że MNIE NIE WIDZIAŁ.... aż mnie kur***wa krew zalewa... jak to można nie widzieć ???? co ja niewidzialny albo z prędkością światła jechałem ??? i zawsze Ku**wa tak jest !!!! ostatnio we mnie w tył sie wpier***olił jak stałem i puszczałem ludzi na pasach twierdził że też mnie nie widział..... ja powinienem chyba okradać banki motorem BO MNIE NIE WIDAĆ :)

Większość puszek tak z 60 % w ogóle nie zwraca uwagi co się dzieje na drodze... już nawet do tvn turbo pisałem żeby mi dali kamerę to nagram co się kur**wa dzieje i wyprawia na naszych drogach.... bo to już lekka przesada .....
Avatar użytkownika
tomi291
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 5/8/2006, 19:45
Lokalizacja: Warszawa / BieLany


Postprzez jurekbiker » 23/6/2007, 22:52

najbardziej wpieniajace sa koleiny na trasie torunskiej przy zjezdzie na wislostrade( kierunek torunskiej na targowek) kuzwa mac trzeba do 40 zwalniac zeby sie przez nie przebic przy wiekszej predkosci bym nie ryzykowal
jurekbiker
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 23/6/2007, 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez chris_nie » 23/6/2007, 22:56

Najbardziej przeszkadza mi złamana noga. I tak jeszcze 3 tygodnie......
chris_nie
Świeżak
 
Posty: 84
Dołączył(a): 21/6/2007, 13:16
Lokalizacja: newmarket, uk

Postprzez simonw » 24/6/2007, 00:30

Eneasz, masz dobre gg podane ? (wedle katalogu Ewa / Warszawa). ;)

A tak do tematu, pisalem juz chyba o koleinach, o rozkopach i piasku. Moge dodac tylko rowerzystów - w nadmiarze ;) Ja wiem, rozumiem, ze jadac na rowerze znaki drogowe czy przepisy nie istnieja, raz ulica, raz chodnikiem, jak wygodniej...ale na milosc boska :P Przytarlbym goscia niedawno, jedzie ulica calym pasem, to lewo, to prawo, wez takiego jakos omin...
Raz pas masz pusty, nagle z predkoscia swiatla znikad pojawia sie przed toba rower , radosnie skaczacy z kraweznika na droge, albo odwrotnie ... jesli to moto jest niewidoczne i porusza sie szybko to ja nie wiem, rowery powinny pedzic z predkoscia swiatla (extreme tuning ;p).
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez pinkfloyd » 24/6/2007, 11:31

mnie wkurza , jak sie jedzie np za kolesiem w bmw, czy innym "stuningowanym" za pomoca naklejki autem, a przed nim np traktor , i gostek w bmw wyrywa sie przed motor , poprostu takich leszczy nie trawie odrazu zaznaczam że nie mam nic do bmw ani jego kierowców to był tylko przykład
Money, get away.
Get a good job with good pay and you're okay.
Avatar użytkownika
pinkfloyd
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 17/6/2007, 21:53
Lokalizacja: z Patagonii

Postprzez simonw » 24/6/2007, 14:47

Ech, niestety 318stki i inne 20 letnie wypusty bmw coz,maja niestety cos w sobie, zapewne cene, ktora przyciaga wioskowych :)

BMW owszem jest fajnym autkiem, oczywiscie w miare zadbane, nowe, niekoniecznie ponizone. Taki tekst kiedys widzialem "a ch* ze odwijana, moze byc i odwijana, stary dyskretnie poniżona, szerokie kapcie..." po prostu.
Bezpieczne sa BMW kombi, raczej normalne i wszystkie o wygladzie zadbanym bez tuningowego korka na bak :P
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez owad » 24/6/2007, 22:09

ale nie tylko ludzie z BMW sie przystawiaja.... najczesciej zdazylo mi sie ze podjezdza koles 18-19 lat (ze swoja girl) cientusiem na alufelach z przyciemnionymi szybami i sie stawia...... powiem szczerze ze szkoda mi wahy na takie "wyscigi"...
bedzie dobrze... i jest bardzo dobrze.... Z'etek xD
Avatar użytkownika
owad
Świeżak
 
Posty: 216
Dołączył(a): 29/3/2007, 19:49
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez pinkfloyd » 25/6/2007, 08:44

ale coś wam powiem , to jest taki wstyd, mam kuzynke w usa niedawno tu była i jak własnie widziała tych wszystkich kolesi co tuningują te najmniejsze auta to śmiała sie na głos, no stoje sobie na uniwerku na inhalacji(papierosek) i podjeżdża kolo na światła sejczento czarne szyby, tuba napier....a tak że spawy w karoserii puszczają kolo zel na włosach, t-shirt ukradł swojemu piecioletniemy braciszkowi( to kolejna rzecz amerykanie strasznie sie nabijaja z tego że europejczycy chodzą w takich dyskotekowych obcisłych koszulkach) jedna reka na kierze i gosć sie zachowuje jak by siedział conajmniej w camaro przeżuwając przy tym luzacko gume orbit, (i do wszystkich antyamerykanów-moja kuzynka to zgrabna dupka a nie monstrum odrzywiajace sie mc donaldem) a wracajac do tych pajaców to nie ma na nich rady poprostu ja to nazywam kompleksem krótkiego pindola
Money, get away.
Get a good job with good pay and you're okay.
Avatar użytkownika
pinkfloyd
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 17/6/2007, 21:53
Lokalizacja: z Patagonii

Postprzez Abaddon20 » 25/6/2007, 09:40

pinkfloyd napisał(a): wracajac do tych pajaców to nie ma na nich rady poprostu ja to nazywam kompleksem krótkiego pindola


No nie jak to przeczytalem to padlem na kolana:)

Lepiej bym tego nie okreslil, takich ludzi bym tepil

A co do jazdy to tak samo jak jazda samochodem :D upierdzliwe sa dziury, kolejiny, i inni urzytkownicy drog ktorzy nie zwracaja na nas uwagi

pozdr.
Abaddon20
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 5/5/2007, 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rosa » 25/6/2007, 09:51

a ja myslalem ze motocylkisci maj problemy, ze musza miec cos duzego i mocnego miedzy nogami :wink: :D
www.rosamotorcycle.pl | | FZ600/XRV650/WR450
Avatar użytkownika
rosa
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1190
Dołączył(a): 7/2/2007, 10:59
Lokalizacja: Sopot

Postprzez owad » 25/6/2007, 09:55

niekoniecznie... wystarczy 125-tka zeby innych pajacow w "super brykach" zrobic ze skrzyzowania.... niekoniecznie wszystkich...... ale wiadomo im wiecej pomiedzy nogami tym lepiej ;)
bedzie dobrze... i jest bardzo dobrze.... Z'etek xD
Avatar użytkownika
owad
Świeżak
 
Posty: 216
Dołączył(a): 29/3/2007, 19:49
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez simonw » 25/6/2007, 20:39

Hmmm... chyba Kaja napisala kiedys, ze im wiecej pod tylkiem tym mniej miedzy nogami :) Kurde, podobnie jest z cienko-cienko na alusach 185 minimum :>

Obrazek z dzisiaj z pod firmy ;)
Pisalem gdzies wczesniej - ze mi lata blisko pracy TZR50 jakies dzisiaj patrze przez okno, pod kublem na podw. stoi zaparkowane to trz, koles tak jak bylo wczesniej - tshirt dyskotekowy, wlosy tlenione w pasemka, piwko idzie jakies kolejne, okoliczna laska siedzi na moto :>
piekny obrazek, kiedys mialem webcama w oknie zeby podziwiac to podworko, bo tam to sie wszystko dzieje :) Jesli jutro znow bedzie taka ustawka, zarzuce foto na forum :)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Cezarjusz » 26/6/2007, 13:27

Kurde to jak ja mam zx 12r to znaczy ze moj ptaszek ma 4 cm ?? to co napisaliscie jest troszke smieszne,ale zgadzam sie z opinia na temat wlosow na zel i koszulki od brata ;) To sa "pojebky"
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Świeci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Magik » 26/6/2007, 13:33

A ja wrócę do tematu.

Mnie najbardziej denerwuje mentalność innych motocyklistów... "najszybszy, najlepszy, największy, najładniejszy, najgłośniejszy...."

No i nasze polskie drogi :D

Szerokości.
Magik
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez pinkfloyd » 26/6/2007, 13:36

do magika -ta twoja sunia to jest to jajeczko z takimi dwoma połaczonymi w jeden reflektorkami czy ten starszy model z jednym reflektorem takim bardziej kanciastym, jak ci sie jeździ wygodna jest?
Money, get away.
Get a good job with good pay and you're okay.
Avatar użytkownika
pinkfloyd
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 17/6/2007, 21:53
Lokalizacja: z Patagonii

Postprzez mar111cin » 20/8/2007, 00:04

666bikerboy666 napisał(a):hehe
1.kutasy w odpicowanych autkach którzy robią gały gdy odcina ich zwykła MZ150ccm(hehe co powiedzą jak kupie gs albo horneta)
2.brak pasów do szybkiej jazdy jak u szwabów
3.ogólnie asfalt(a w lato to raczej kleik)
4.ogólna kultura innych kierowców("czy większość kierowców samochodów to kutasy??"cytat z torque jazda na krawędzi)


etz 150 aż takiego kopa nie ma, wystarczy lepsze auto,a tak wogle przekroczenie 120 i już motorka nie ma.

2. etz150 nie jeździ aż tak szybko żeby można było w polsce narzekać.

3 to chyba dobrze że kleik;)

4 tutaj już może się czepiam ale chciałbym zobaczyć Twoją normalną jazde, nie taką pod publike ale taką normalną zwyczajną codzienną.
btw masz prawo jazdy?
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez cinol » 20/8/2007, 00:28

wow, fajna wiara tu siedzi, niektórzy desperaci ale tak ogolnie to jest ok, ja tam "czysta" przez miasteczko nie pośmigam ale na nasze korki jest dobrze siedziec na 2 a nie na 4 kólkach, co do opini elcomendante to yes yes yes, jestem za i na pewno nie przeciw, niech buduja tor, autostradka z Wrocka do Katowic tez jest juz niezła wiec zapraszam w moje strony.
P. S. na miescie uważajcie na babcie, dziadkowie sa ok, niektórzy mieli nawet swoje motobiki
cinol
cinol
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17/8/2007, 23:48
Lokalizacja: Opole

Postprzez cinol » 20/8/2007, 00:31

hej Kaja, jakby co to ja mam na razie rower, tez ma 2 kółka, miedzy nogami za to jeszcze nie mierzyłe, na razie brak kompleksów ;-)), pozdro dla Kaji za zajeglądy
cinol
cinol
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17/8/2007, 23:48
Lokalizacja: Opole

Postprzez simonw » 20/8/2007, 14:23

o tak:>
Załączniki
20070820202.jpg
20070820202.jpg (35.58 KiB) Przeglądane 2822 razy
Ostatnio edytowano 20/8/2007, 19:39 przez simonw, łącznie edytowano 2 razy
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na gr