Zobacz wątek - POWITALNIA Jestes nowy? Przywitaj sie, przedstaw tutaj
 
NAS Analytics TAG

POWITALNIA Jestes nowy? Przywitaj sie, przedstaw tutaj

O wszystkim
_________

Postprzez Pająk » 18/5/2006, 22:18

migam obecnie na ....... (romecie) a zakochalem sie w suzuki GSX-R 750

to jest normalnie nas dwóch chyba że mam rozdwojenie jaźni :twisted:
Avatar użytkownika
Pająk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 704
Dołączył(a): 16/9/2005, 22:54
Lokalizacja: Warszawa Gocław


Postprzez misman » 19/5/2006, 00:00

Witam, pozdrawiam z 3miasta.
Ostatnio edytowano 5/1/2009, 19:03 przez misman, łącznie edytowano 1 raz
misman
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18/5/2006, 23:17


Postprzez xatt » 19/5/2006, 09:27

heYka....pozdrowienia z Białegostoku. Wczoraj się zarejestrowałem na tym forum i właśnie to moje pierwsze słowa. Jeżdżę od dawna - najpierw wiele lat na romecie 200 z silnikiem jawki ;) potem (to ci przesiadka, hehe) Kawa gpz500s - już sprzedany, teraz właśnie (dopiero....i co tu mówić, po poczytaniu w sumie postów z tego forum, bo police mnie nigdy nie zatrzymało jak do tej pory...)się zdecydowałem na kurs kategorii A (B mam już 13 lat...) i jak już będę miał - honda cbr f4i z 2001r, której zakup już jest....mocno zaawansowany..... .....NarQ :)
1. Romet ogar 200 (1989r.)
2. Kawasaki gpz 500s (1994r.)
3. Honda cbr600 F4i sport (2001r.)
4. Suzuki GSX-650F - nówka sztuka na dotarciu

...FJR1300 - my dream (może jak się zestarzeję...)


Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać ;)
Avatar użytkownika
xatt
Świeżak
 
Posty: 233
Dołączył(a): 15/5/2006, 21:36
Lokalizacja: WhiteStock

Postprzez sopel » 19/5/2006, 14:25

Witam...
Mam na imie marcin (19lat), mieszkam w Legnicy, ale juz nie dlugo. Studia Wroclaw, Poznan moze Kraków... Smigam na jednosladach od ponad 10lat ;) najpierw to byla motorynka, nastepnie przesiadlem sie na komara 3:) (bez pedałów, biegi w rączce całe dwa), nastepnie skuter YAMAHA aerox yq100... teraz kiedy zrobilem prawko na „A” i „b” moge przesiasc sie na cos wiekszego. Jeździlem kilka razy XJR-em ojca, ale za duzo bydle, można pokusic sie o stwierdzenie ze krowa za przeproszeniem (za duza na poczatek) ;) przymierzalem sie do zakupu gsa ale za maly sie okazal... ;( ogladalem juz kilka zygzaków, ale nie odpowiadaly mi ich stany... (stan idealnywg zapewnien sprzedawcy, ale jak sie okazuje w realu, tragedia!! UWAŻAJCIE PRZY ZAKUPIE!! ) dziękuje EKIPIE ścigacz.pl dzieki to ktorej nie wpakowalem sie na mine przy zakupie. Po prostu zrobilem sobie karteczke na co wzracac uwage przy zakupie sprzętu:)
Caly czas szukam czegos... dzis również jade ogladac motorki :) jak wroce to napisze czy udalo sie cos przywiesc...
Nie pisze ze potrafie jeździc bo nie lubie tego stwierdzenia. Na maszynie trzeba sie objeździc i miec OLEJ nie tylko w silniku ale i pod CZACHĄ również... I MYSLEC, MYSLEC, MYSLEC nie tylko za siebie ale i za wszytkich na drodze, i oczy miec wokolo kasku :) acha jak jedziesz z pasarzerem, a co gorsza pasarzerka to musisz zgac sobie sprawde ze odpowiadasz za nia, i jesli jej cos by sie stalo to nie wytlumaczysz jej rodzica ze to nie twoja wina i ze nie zmuszales jej do zajecia miejsca z tylu... wiec MYŚLMY !!! i sie ROZGLĄDAJMY na karawaniarzy ;)

POZDRAWIAM wszytkich „normalnych” ;)
Avatar użytkownika
sopel
Świeżak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 15/5/2006, 22:50
Lokalizacja: Legnica / Wrocław

Postprzez damiaen » 19/5/2006, 15:29

Hi! :) Jestem Częstochowy. Forum przegladam od dłuższego czasu, ale dopiero teraz sie tak jakoś zarejestrowałem:D Mam w tym roku 16 lat i mam zamiar kupic RS 125 (wczesniej "sprzęty kaskaderskie z innej epoki";)) To tyle. Pozdro.
damiaen
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 9/5/2006, 20:39
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Kwazi » 19/5/2006, 19:00

Następny Częstochowiak jak miło :wink: .pozdro
Piłeś?? -nie jedz
Nie piłes??- wypij

"zielona szóstka"
Avatar użytkownika
Kwazi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3/5/2006, 20:24
Lokalizacja: SCZ

Postprzez cichy » 21/5/2006, 21:19

Cześć.

Mam na imię Sławek. Mieszkam na małej wsi obok Nowego Dworu Maz.
Zaczynałem od motorynki potem były wszelkiej maści MZ-tki Jawy itp.
Na CBR600F3 zrobiłem jakieś 20000km i po dwóch latach stwierdziłem, że to jeszcze nie to.
Obecnie CBR929, Poza tym, że sporo szybciej zabija napęd i opony od swojego poprzednika, nie mogę o nim złego słowa powiedzieć.
Jeździć chciałbym tym, czym jeżdżę, tylko dwa razy lepiej.

Pozdro.
Avatar użytkownika
cichy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez Kaja » 21/5/2006, 22:09

a Ty przecież Cichy wcale nie nowy :wink:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez cichy » 21/5/2006, 23:03

W sumie nie nowy, ale dopiero teraz udało mi się znaleźdź ten post :lol:
Avatar użytkownika
cichy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez kozik » 22/5/2006, 11:33

Witam Wszystich na imie mam Mariusz jezdze cbr 600f mieszkam niedaleko Warszawy ok 20 km.Pozdrawiam wszystkich milosnikow 2 kólek
kozik
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19/5/2006, 19:52
Lokalizacja: wa-w

Postprzez lukas00 » 23/5/2006, 20:00

czesc nazywam sie lukasz (23 latka) mieszkam w gdyni i od zawsze chyba interesuje sie motoryzacja jednakze jakis czas temu odkrylem ze mozliwosci super sportowych bryczek to w sumie osiagi zwyklego scigacza i od tego momentu zafascynowaly mnie motocykle .... jednakze bariera finansowa ciagle byla problemem tym bardziej ze nie widze jezdzenia tylko motocyklem wiec pierwszy wygral jednak zakup dupowozu na czterech kolkach ale teraz jako ze finanse juz posiadam zabralem sie za motorki i tak wlasnie koncze robic prawko kat A a na koncie czeka juz kaska na moj pierwszy motocykl ktorym po dlugich przemysleniach bedzie na poczatek yamaha fazer 600 rocznik 2002 2003 na ktory sie zdecydowalem wlasnie dzieki waszemu serwisowi ktory chyba jest jedynym w polskim internecie ktory powaznie i profesjonalnie podchodzi do sprawy :) i nie to ze sie podlizuje heheh
pozdrawiam wszystkich uczestnikow forum
Avatar użytkownika
lukas00
Świeżak
 
Posty: 156
Dołączył(a): 23/5/2006, 00:32
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez sopel » 23/5/2006, 20:43

witam wietam lukas00 ;)
Avatar użytkownika
sopel
Świeżak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 15/5/2006, 22:50
Lokalizacja: Legnica / Wrocław

Pozdrowienia z Poznania

Postprzez drops » 24/5/2006, 23:16

Witam!
Mam na imię Robert (24 lata) i mieszkam w stolicy ziemniaków czyli in Posen.

Jako że jestem początkującym motocyklistą, moją "pierwszą" została już leciwa Suzuki GSX400E z 85roku w ubarwieniu srebrnym. Rdza już ją troche nadżera, więc będzie trzeba pomyśleć o odmalowaniu. Póki co wizualnie zaniedbana :twisted:

Pierwsza gleba już zaliczona, więć o dziewictwie nie ma już mowy :D:D:D
Pozdrawiam wszystkich zakochanych :D
Avatar użytkownika
drops
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24/5/2006, 22:07

NN wawa

Postprzez NIKITA » 30/5/2006, 11:57

Witam...
po raz kolejny Wawa sie kłania...
Osobiście jeszcze nie śmigam... jedynie jako pasażer... chociaż ostatnio :D troche się uczę :wink: i jak najbardziej mi się to podoba, ale jak narazie prawko mam tyko na 4 kółka... Natomiast coraz bardziej sie przekonuje do motoru...
reszte czas pokaże...
Pozdrawiam...
Avatar użytkownika
NIKITA
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 29/5/2006, 00:06
Lokalizacja: wawa

Postprzez hefron » 30/5/2006, 14:06

Ooooo witamy :) Sam woże taką jedną, która się przekonuje do moto, wiec i Tobie życze jak najszybciej. Pozdro
Avatar użytkownika
hefron
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez Manhatan » 30/5/2006, 14:57

Witam wszystkich was :D
Jestem Dawid, mam 16 lat i mieszkam na zadupistej wsi ŁUBNICE :) Przygodę z motorowerami (bo inaczej tego nie można nazwać) rozpocząłem w wieku 10 lat. W swojej ''karierze'' mam tylko jeden, jakże wspaniały motorower SIMSON S51B.
Kocham motocykle od zawsze i moim największym marzeniem było uczestniczyć w wyścigach cross/enduro (szczególnie 6-dniówka mnie kręciła) Niestety nic z tego nie wyszło, ponieważ jak już pisałem mieszkam na zadupiu, oddalonym o 75 km od KIELC (gdzie właśnie chciałem zacząć swoją przygodę z motocrossem) No niestety czasem ma się takiego pecha :cry: Ostatnio namówiłem na przejażdżkę ze mną 2 kumpli, którym się spodobało to co można robić na simaku w moim wykonaniu(niechce się chwalić ale ćwicze kilka trików) :twisted: Od tamtej pory stwierdziliśmy, że będziemy jeździć razem :D

Moim marzeniem do spełnienia jest teraz HONDA NS1, którą zamierzam kupić w tym sezonie, bo przecież na simsonie stoopie albo takiego w miare wheelie niezrobie :( (a co to za jazda bez wheelie, czy stoppie)

Moim marzeniem na przyszłość jest KAWASAKI ZX6R 636, lub SUZUKI GSXR 750

Mam nadzieję, że kidyś spełnią sie moje marzenia :) i tego samego wam życzę :!: :!:

POZDRO 4 all
Ostatnio edytowano 6/12/2007, 22:09 przez Manhatan, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez Bunny » 30/5/2006, 15:09

chciałeś jeździć MX a mierzysz w ścigacze? hmm dziwne :P powiedz mi jeszcze dlaczego myślisz, że nie możesz jesazcze w takiej 6-dniówce wystartować? Np. Adams [jeden z najlepszych obecie zawodników FMX] swoją przygodę z motocyklami zaczął właściwie w Twoim wieku! w ciągu 4 lat nauczył się tego, czego inni uczą się parenaście lat! Wystarczy samozaparcia troche :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Bunny
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 25/1/2006, 19:31
Lokalizacja: się: biorą: dzieci: ?

Postprzez Manhatan » 30/5/2006, 15:39

Tak to prawda chciałem jeździć MX (i dalej bym chciał) lecz niestety niepozwala mi na to moje miejsce zamieszkania, ani kasa :( A zapał do ścigaczy zaczął się wtedy gdy 1 raz spróbowałem coś zrobić innego na simaku :twisted: Pomyślałem, że najlepiej do tego nadają się ścigole. Denerwowało mnie zawsze to, że nikt niepodziela moich pomysłów jeśli chodzi o taką jazdę :evil: Każdemu sie wydawało, że można sie w ten sposób tylko zabić.

P.S Jest gość (niepamietam imienia, ani nazwiska), który zaczął w wieku 31 lat i jeździ u M.WRÓBEL :)

POZDRO
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez sopel » 30/5/2006, 17:06

"(a co to za jazda bez wheelie, czy stoppie)"
ja smigam bez trikow i sie z tego ciesze;) i to jest jazda;]
Avatar użytkownika
sopel
Świeżak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 15/5/2006, 22:50
Lokalizacja: Legnica / Wrocław

Postprzez lukas00 » 30/5/2006, 17:41

zgadzam sie z soplem czy kazdy musi stawac na gumie albo jezdzic na przednim kole zeby za motocykliste byc uznanym ??
Avatar użytkownika
lukas00
Świeżak
 
Posty: 156
Dołączył(a): 23/5/2006, 00:32
Lokalizacja: Gdynia

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na gr