Zobacz wÄ…tek - 190cm wrostu i kat. A2
NAS Analytics TAG

190cm wrostu i kat. A2

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

190cm wrostu i kat. A2

Postprzez amblypyq » 12/4/2014, 17:44

Dzień dobry!

Obecnie jestem w trakcie robienia prawka na A2.
Zaczynam się zastanawiać nad zakupem pierwszego motoru, myślałem o gs500 ale jestem dość wysoki-190cm wiec średnio widzę to połączenie.

Motocykl ma mi służyć do jazdy po mieście i weekendowo w trasę.
Celuję w używany w granicy cenowej około 6 tysięcy.

Proszę o jakieś propozycje modeli nad którymi mogę się zastanowić.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i Pozdrawiam:)
Avatar użytkownika
amblypyq
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 12/4/2014, 17:37


Postprzez lagiboy » 12/4/2014, 21:41

chłopie najprościej to wsiądź na tego GS500, przymierz się, poproś kogoś żeby ci zrobił zdjęcie z przodu, z boku, z tyłu. Jak Ci wygodnie i odpowiada to kup. wiecznie tym jeździł nie będziesz a to fajny motocykl. Ja mam 183 i nie narzekałem na brak miejsca, nieco na pozycję ale Tobie może akurat się spodoba. Nie rozumiem trochę gadania "nie chce wyglądać jak na psie" to chcesz jeździć czy wyglądać? Bandit dławiony będzie jak koń. i będzie ważył ćwierć tony ale na pewno nie będziesz na nim wyglądał jak na psie i nie pojedziesz tak szybko dławionym banditem jak GSem. bierz GS500 zrób prawko na A, nazbieraj siana i wtedy sobie możesz wybrzydzać tak jak ja :)

edit.
wklep sobie w YouTube Suzuki GS 500 i obejrzyj parę video jak to jeździ i brzmi. poczytaj komentarze pod filmami, większość ludzi pisze "moje pierwsze moto, super brzmi, dobre czasy, piękny sprzęt" nie możesz pójść złą drogą biorąc GS500. nie wiem ile masz lat ale możliwe, że pamiętasz motocykle MZ 250 i MZ 251 jeśli nie to zapytaj taty, wujka, dziadka. GS500 przy nich to dzika świnia.
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35


Postprzez gumis » 12/4/2014, 22:17

Po cholerę ktoś ma mu robić zdjęcia? Ma mu się wygodnie jeździć, nie ma na nim wyglądać jak model...jeszcze niech trzaśnie focie z rąsi.

Ja mam 188cm i na GS-ie nie czułem się zbyt wygodnie. Ale to indywidualne odczucie więc najlepiej zrobi jak sam się przysiądzie.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez xedimo » 13/4/2014, 17:07

W twoim budżecie nie znam żadnych modeli, ale przy twoim wzroście proponowałbym Honda vt 750 shadow, albo Suzuki intruder 600 ( wiem że wykraczam poza twój budżet ale chciałem podać motocykle na których powinno ci się wygodnie jeździć).
xedimo
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 9/4/2014, 16:43

Postprzez Marsjanin » 13/4/2014, 17:17

Może zablokowana stara poczciwa Yamaha XJ600?
MT-07
Avatar użytkownika
Marsjanin
Bywalec
 
Posty: 797
Dołączył(a): 7/12/2012, 23:48

Postprzez kello » 13/4/2014, 17:49

Ja mam 182 cm i dość długie nogi w stosunku do reszty ciała i na GS500F, na którym jeżdzę jest całkiem komfortowo, ale kolana mam zgięte dość mocno, co jest niezbyt wygodne na dłuższą metę. Także przymierz się i obczaj. To bardzo fajny motocykl, bo dzięki niemu poznasz czym tak naprawdę jest motocykl bez popadania w koszty, bo części do niego są bajecznie tanie i dostępne. Sporo rzeczy można ogarnąć samemu.
kello
Świeżak
 
Posty: 165
Dołączył(a): 26/6/2013, 14:25



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê
cron