Zobacz wÄ…tek - Zaslyszane
NAS Analytics TAG

Zaslyszane

O wszystkim
_________

Postprzez kamp » 15/9/2007, 08:36

Raczej jaja sobie robił :) Ludzie, którzy zwykle tak piszą, tzn chodzi mi o 'aż' tak zaawansowane pogwałcenie zasad ortografii na prawdę znają się na rzeczy :) w ogóle simsona wrzucił pomiędzy aprilę, yamahę :lol: ktoś sobie wybitne jaja robił. Zdzichu, a jak na tamtym forum z odzewem innych użytkowników na apel tego jegomościa? Ktoś pewnie dał się złapać na prowokację :p
Bezmyślność zabija... innych.
Kawasaki ER-6F 2010 ->
Avatar użytkownika
kamp
Świeżak
 
Posty: 270
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:32
Lokalizacja: Rzeszów


Postprzez kravec » 15/9/2007, 10:04

wokib napisał(a):
mar111cin napisał(a):"Napalencow????? Chlopie jak bym byl napalencem to bym sobie juz kupil jakas starsza 600!!!!!!!! Ja jeste czlowiekiem myslacym kategorycznie i dla mnie motocykle to cale zycie dlatego czekam na prawko B a nie B1 bo jezdzic na pierdzacej 125 to dla mnie obciach!!!!!!!!!!!! A gsx 600 f opanuje szybko i bez problemow gwarantuje Ci, pamietaj brak regul prowadzi do anarchi, a regula jest miec wlasna wytyczna ktura pozwoli zachowac sie na drodze, mozna zabic sie na wszystkim!!!

Pozdrawiam Tomek
_________________
Sprzedam Simsona s51 Enduro w stanie zaje.... ORGINAL!!!! "


Prelka :D


z tym ze raczej nie Marcin to napisal....
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez wokib » 15/9/2007, 11:16

kravec napisał(a):[quote="wokib"Napalencow????? Chlopie jak bym byl napalencem to bym sobie juz kupil jakas starsza 600!!!!!!!! Ja jeste czlowiekiem myslacym kategorycznie i dla mnie motocykle to cale zycie dlatego czekam na prawko B a nie B1 bo jezdzic na pierdzacej 125 to dla mnie obciach!!!!!!!!!!!! A gsx 600 f opanuje szybko i bez problemow gwarantuje Ci, pamietaj brak regul prowadzi do anarchi, a regula jest miec wlasna wytyczna ktura pozwoli zachowac sie na drodze, mozna zabic sie na wszystkim!!!

Pozdrawiam Tomek
_________________
Sprzedam Simsona s51 Enduro w stanie zaje.... ORGINAL!!!! "


Prelka :D[/quote]


z tym ze raczej nie Marcin to napisal....[/quote]

Naprawde ?????? :shock: :lol: :lol:
Ostatnio edytowano 15/9/2007, 14:04 przez wokib, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wokib
Świeżak
 
Posty: 99
Dołączył(a): 4/10/2006, 13:14
Lokalizacja: POdkarpacie

Postprzez GregorMoto » 15/9/2007, 11:27

wokib napisał(a):
kravec napisał(a):
wokib napisał(a):
mar111cin napisał(a):"Napalencow????? Chlopie jak bym byl napalencem to bym sobie juz kupil jakas starsza 600!!!!!!!! Ja jeste czlowiekiem myslacym kategorycznie i dla mnie motocykle to cale zycie dlatego czekam na prawko B a nie B1 bo jezdzic na pierdzacej 125 to dla mnie obciach!!!!!!!!!!!! A gsx 600 f opanuje szybko i bez problemow gwarantuje Ci, pamietaj brak regul prowadzi do anarchi, a regula jest miec wlasna wytyczna ktura pozwoli zachowac sie na drodze, mozna zabic sie na wszystkim!!!

Pozdrawiam Tomek
_________________
Sprzedam Simsona s51 Enduro w stanie zaje.... ORGINAL!!!! "


Prelka :D



z tym ze raczej nie Marcin to napisal....


Naprawde ?????? :shock: :lol: :lol:




aaaaa... powalacie mnie hahaha
Yamaha R1 RN19 :)
Avatar użytkownika
GregorMoto
Bywalec
 
Posty: 610
Dołączył(a): 22/4/2007, 21:37
Lokalizacja: Ziemia-Europa-Polska-Małopolska-Oświęcim

Postprzez kravec » 15/9/2007, 11:53

GregorMoto napisał(a):
wokib napisał(a):
kravec napisał(a):
wokib napisał(a):
mar111cin napisał(a):"Napalencow????? Chlopie jak bym byl napalencem to bym sobie juz kupil jakas starsza 600!!!!!!!! Ja jeste czlowiekiem myslacym kategorycznie i dla mnie motocykle to cale zycie dlatego czekam na prawko B a nie B1 bo jezdzic na pierdzacej 125 to dla mnie obciach!!!!!!!!!!!! A gsx 600 f opanuje szybko i bez problemow gwarantuje Ci, pamietaj brak regul prowadzi do anarchi, a regula jest miec wlasna wytyczna ktura pozwoli zachowac sie na drodze, mozna zabic sie na wszystkim!!!

Pozdrawiam Tomek
_________________
Sprzedam Simsona s51 Enduro w stanie zaje.... ORGINAL!!!! "


Prelka :D



z tym ze raczej nie Marcin to napisal....


Naprawde ?????? :shock: :lol: :lol:




aaaaa... powalacie mnie hahaha


nie jestem pewien ale sadze ze tak....

wez to popraw i nie spamujmy wiecej....
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez mar111cin » 15/9/2007, 12:49

faktycznie wokib zacytowałeś to tak że wyglada jakbym ja to powiedział :lol: cytowanie w tym temacie traci sens
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez wokib » 15/9/2007, 13:14

mar111cin napisał(a):faktycznie wokib zacytowałeś to tak że wyglada jakbym ja to powiedział :lol: cytowanie w tym temacie traci sens


Sorki skoro tak to odebrales, uwiez mi ze nie przeszlo mi to przez mysl...
Przeciez na dole podpisaen bylo Tomek wiec sprawa byla dla mnie klarowna.
Avatar użytkownika
wokib
Świeżak
 
Posty: 99
Dołączył(a): 4/10/2006, 13:14
Lokalizacja: POdkarpacie

Postprzez mar111cin » 15/9/2007, 13:18

heh nic się nie stało, tylko że wiekszośc patrzy na sama góre gdzie mocno się rzuca w oczy kogo cytujesz ; ) jak możesz to poprostu usuń nazwe mar111cin i pozostanie sam cytat ; )
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê