Zobacz wątek - Czy SV650 to rozsądny wybór?
NAS Analytics TAG

Czy SV650 to rozsądny wybór?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez fincher » 28/11/2012, 19:07

Dla normalnego użytkowania lepsze będzie V. Moc i pełen moment dostępny od samego dołu to skarb w mieście gdzie często R nie ma poprostu czasu się wkręcić aby odskoczyć :)
DragStar125>CBR125>FZS600>FZ6n
Avatar użytkownika
fincher
Bywalec
 
Posty: 822
Dołączył(a): 20/6/2011, 21:45


Postprzez C-bool » 28/11/2012, 21:50

Ja bym się bał brać SV na pierwszy motocykl bez żadnego doświadczenia.
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań


Postprzez adziu6 » 29/11/2012, 15:08

Mój pierwszy motocykl to SV i kupuj go bez wahania. Hamowanie silnikiem jest mocne ale jak Ci koło zblokuje to później przed redukcją biegów obowiązkowo manetkę od "gazu" przekręcisz:)
Przy mojej wadze 60kg koło tylne lubiło uciekać jak za mocno dodałem "gazu" ale wszystko przed Tobą. Bezcenne jest to jak jedziesz 90km/h masz 6 bieg i nie musisz go redukować przy wyprzedzaniu. Fakt, że pozostałe biegi mają krótkie przełożenia ale to nic złego:) Nie udało mi się przekroczyć 6 litrów paliwa na 100km.
Bolączką jest niby zawieszenie ale przy początkowej fazie jazdy nie mając porównania z innymi motocyklami będzie Ci to odpowiadać i pamiętaj, że jak będziesz jechał kogoś motocyklem który będzie cięższy od SV to składaj się mocno w zakręty bo różnica jest kolosalna nawet gdy będziesz jechałem "Banditem".

I najważniejsze ludzie nie znający się na motocyklach patrząc na jego "wielkość" myślą, że to jakaś 250, gdy komuś powiesz że ma 70KM to ktoś powie, że to mało. Gdy przyjechał po mojego kupiec z mechanikiem, który jeździ motocyklami w terenie to małej przejażdżce SV dłonie mu chodziły jak dobremu pijaczkowi.

Obowiązkowo wydech akcesoryjny, jadąc wąskimi uliczkami miasta 30km/h mając 3 bieg dźwięk wydobywający się z tłumika bezcenny. Wzrok przechodniów również, którzy z uśmiechem na twarzy patrzą się na Ciebie:).

Kupuj i do zobaczenia na drodze.
adziu6
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27/11/2012, 23:31

Postprzez blondynka96 » 29/11/2012, 19:05

C-bool napisał(a):Ja bym się bał brać SV na pierwszy motocykl bez żadnego doświadczenia.


Ja popieram C-bool, SV bez doświadczenia to nie jest dobry pomysł.
Avatar użytkownika
blondynka96
Świeżak
 
Posty: 313
Dołączył(a): 1/11/2010, 16:31
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości




na górê