Zobacz wÄ…tek - Isle of Man 2007 - filmik z mojego telefonu
NAS Analytics TAG

Isle of Man 2007 - filmik z mojego telefonu

O wszystkim
_________

Postprzez SpeedyG » 14/6/2007, 18:43

to trzeba mieć widocznie. Co innego udowadniać coś sobie pędząc po torze, gdzie są jakieś szanse przeżycia - żwirowe pobocza i miękkie bandy a co innego wsadzać dynamit w dupę i skakać w przepaść...
Jakaś forma uzależnienia od adrenaliny.
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46


Postprzez johnmichael » 14/6/2007, 20:17

"przypominasz mi boba marleya" :p.ta krociutka relacja tez mi sie podobala bardzo.czekam na wiecej i w polskim scigaczowym wydaniu.czesc relacji z TT widzialem w ITV4 i to zaliczam do kolejego plusa mieszkania na wyspie :)

czekam czekam
wybieram sie tam w przyszlym roku na bank.w sierpniu zabukuje juz sobie prom by miec pewnosc ze sie uda dotrzec:)
pozdrawiam
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth


Postprzez Alonzo » 14/6/2007, 22:27

Odpowiem na pytanie, jak oni to robią: Po prostu wsiadają na motocykle i jadą. Nie sprawdzałem poślizgowości farby. Mój błąd.

Co do przygotowania trasy, to przygotowanie wygląda tak, że o określonej godzinie zamykane są wszystkie skrzyżowania z trasą wyścigu, jedzie 3 "przedskoczków" Marschalli i jak dojadą do mety, to rusza wyścig.

Nie widziałem zbierających kamyczki itd...

Przed wyścigiem przy nas rozwaliło się 3 motocyklistów. Mieszkańcy przynieśli ze stodoły środek do usuwania z asfaltu oleju oraz miotły. po 5 minutach tor był sprzątnięty a po kolejnych 10 śmigały tam motocykle po 250 km/h.

Jeżeli na jezdni trafi się kamyczek albo plama oleju albo inny syf, to:
http://www.iomtt.com/TT-Database/Compet ... lysis.aspx

2 z pierwszej 10-tki motocyklistów zginęło w trakcie wyścigów (Dunlop w Estonii). Te wyścigi nie są - niestety - specjalnie zabezpieczane. Piasek, farba, kamyki i zużyte opony są po prostu częścią tych wyścigów.
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SpeedyG » 14/6/2007, 23:34

ten koleś-Dunlop nieźle odskoczył od reszty w punktacjach.
Ale to już nieważne w takim razie, jak piszesz że pacnął.
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez Alonzo » 14/6/2007, 23:44

Joey Dunlop był w motocyklowym świecie tym, czym był JP2 w świecie religii katolickiej.

Krótkie wspomnienie Dunlopa oraz innych - byłych i obecnych - gwiazd TT:

http://filmy.scigacz.pl/TT_legends_tribue

Co ciekawe - obecna gwiazda - John McGuinness - przyjechał na Man jako mały chłopiec właśnie dla Dunlopa. Pod wpływem Dunlopa rozpoczął ściganie się w TT. Teraz Joey patrzy na McGuinnessa z za chmurki i patrzy, jak ten kontynuuje jego dzieło.

Ridley Scott rozpoczął właśnie produkcję filmu o McGuinnessie i o IOM TT. W tym filmie ma był właśnie pokazane, jak mały McGuinness, zauroczony Dunlopem, przyjeżdża na Man i rozpoczyna wyścigi. FIlm musi być niesamowity, biorąc pod uwagę nazwisko reżysera i całą historę Dunlopa i McGuinnessa.
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości




na górê