Zobacz wÄ…tek - Bielizna termoaktywna rukka
NAS Analytics TAG

Bielizna termoaktywna rukka

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Bielizna termoaktywna rukka

Postprzez Szwadron » 7/7/2012, 17:19

Czy używał ktoś kiedyś bielizny termoaktywnej firmy Rukka w zimę, sprawdza się to, sprzedawca mnie zapewniał, że sam na tym jeździł przy -10 stopniach i zdawało to egzamin, ale wiadomo jak to ze sprzedawcami. Cały komplet kosztuje 440zł, warto w to zainwestować, czy to kolejne dodatki, które są, ale nic nie dają? Ewentualnie korzystaliście z jakiejś innej marki tego typu produktów i możecie coś polecić?
Szwadron
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 4/7/2012, 23:59


Postprzez Kamayeyeye » 7/7/2012, 17:36

Posiadam bieliznę Brubeck Thermo Body Guard. O ilę temperatura oscyluje w granicach 0 stopni to bielizna sprawdzała się bez zarzutu na moto. Jednak na zimowe wypady na snowboard już nie nadaje się
Avatar użytkownika
Kamayeyeye
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8/9/2008, 17:47
Lokalizacja: Kraków


Postprzez Szwadron » 7/7/2012, 17:49

Ale jak ona działa, zabezpiecza przed utratą ciepła, podgrzewa czy jedno i drugie, pamiętasz może ile za nią dałeś?
Szwadron
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 4/7/2012, 23:59

Postprzez Nal » 9/7/2012, 08:35

mam dwie koszulki rukka i jestem zadowolony - dałem ok 200-210 zł, do spodni zakładam coś co nazywa się active coś tam kupione na allegro - podobno goprowcy tego używają, na nogi możesz kupić coś tańszego, silnik ciepło dostarcza i zimna nie czujesz
<a href="http://szkolnis.pl">szkolnis.pl</a>
Avatar użytkownika
Nal
Świeżak
 
Posty: 408
Dołączył(a): 13/6/2009, 14:05
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki / Warszawa

Postprzez lucyfer78 » 15/7/2012, 22:28

Jak masz trochę mózgu w mózgu to kupisz brubecka, BODY DRY albo SPAYO. To ostanie zdecydowanie mniej się mechaci a wszystkie działaja podobnie. W moto akcesoriach.pl mają na półce wszystkich tych producentów i zobaczysz, ze nie będą Cie naciągać na najdroższą Rukkę tylko doradzą coś rozsądniejszego cenowo a lepszego jakościowo.
RUKKA - dopłacasz za "Rukka" :)
lucyfer78
Świeżak
 
Posty: 92
Dołączył(a): 13/7/2012, 16:13
Lokalizacja: podkarpacie

Postprzez biegacz_nbr » 27/7/2012, 10:08

ja działający w branży turystycznej nie spotkałem się z marką rukka - pewnie to bielizna typowo dla sportów motorowych?

osobiście polecam brubecka, under armour, craft i devold, są duzo tańsze od tego co pieszesz 400zl to bardzo dużo za termoaktywną
bielizna termoaktywna (otwórz link)
biegacz_nbr
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27/7/2012, 10:05

Postprzez Bosman » 27/7/2012, 13:28

RUKKA to najdłużej działająca i jedna z lepszym firm dlatego też jest droga i polaków na nią zwyczajnie nie stać dlatego wspomagają się brubeckami etc. które też są nie złe, lecz to RUKKA wymyśliła rozwiązania powszechnie stosowane chodzi tutaj o membranę czy cordure kurde nie pamiętam, to jest do sprawdzenia, w każdym razie ta firma ma dużą renomę i jest dobra w tym co robi.
Bosman
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 15/6/2012, 00:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez carma » 27/7/2012, 20:57

Jeśli nie szkoda ci pieniędzy to kupuj sprawdzona firma , towar z górnej pułki . Bielizna termoaktywna to podstawa zarówno do kombinezonu skórzanego jak i tekstyla. Sam używam na moto specjalnej bluzki z kapturem na motocykl, na treningi mam krótki oraz długi rękaw.Wszytsko to mam z brubecka. Mam tez kalesony z tej firmy. Organoleptyczne polecić mogę tej Lotto i under armour.
motorynka- aprillia scarabeo --- Yamaha xj 600 ;)
carma
Świeżak
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24/6/2008, 18:46
Lokalizacja: OPATÓW- Warszawa

Postprzez Nal » 28/7/2012, 13:11

Porównaj ceny rukki do brubecka i sam oceń. Jak dużo jeździsz to się nie zastanawiaj i bierz rukkę, takie moje zdanie :)
<a href="http://szkolnis.pl">szkolnis.pl</a>
Avatar użytkownika
Nal
Świeżak
 
Posty: 408
Dołączył(a): 13/6/2009, 14:05
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki / Warszawa



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê