Zobacz wÄ…tek - [Sprzedam] Kawasaki GPZ 500 '92
NAS Analytics TAG

[Sprzedam] Kawasaki GPZ 500 '92

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[Sprzedam] Kawasaki GPZ 500 '92

Postprzez Kaspar » 14/10/2009, 11:20

Witam,

mam do sprzedania Kawkę z 92 roku. Stan jest jak na zdjęciach. Nie będę ściemniał, że nie leżała, bo motocykl z takim rocznikiem nie mógł nie leżeć. Jedno co mogę powiedzieć, to przez rok jak nią jeździłem to nie było gleby bo był to pierwszy moto i jeździłem wolno jak c..pa :)
Plastiki są oryginalne, więc widać na nich pełną historię maszyny. Licznik był zerowany przez mojego ojca, który jest jajcarzem i jest na nim dokładnie tyle i le przejechałem od kupna maszyny. Wcześniej na liczniku było ponad 50.000 ale jakoś nie wierzę w te liczby :) .
Na zdjęciach widać, jaki jest stan plastików (do motocykla dokładam nowy plastik czaszy przedniej i pługu, miałem malować w zimę, ale kupiłem nowe moto).

Co do wnętrza. Miesiąc temu był robiony pełen serwis, nowy płyn hamulcowy, olej, płyn w chłodnicy, filtry, nowe klocki. Opony były kupowane na początku sezonu.

Silnik nie jest z oryginalnej maszyny, jest datowany na 98 rok, więc jest dużo nowszy od reszty. Maszyna startuje lepiej od nowego bandziora, odpala od razu po naciśnięciu startera.

Zapraszam do oglądania, galeria pokazuje że nie mam nic do ukrycia, zapraszam z mechanikiem. Jednak stan maszynki można potwierdzić u Master-Toma, tam był robiony serwis dokładnie dzień przed zakupem nowej maszyny.

W cenie jest jeszcze stelaż pod kufer, mega trudno dostępny, zapłaciłem za niego 450 ziko...
Plus wodoopdorne gniazdo zapalniczki

Cena jaka mnie interesuje to 4.500 zł. Jest to idealne moto na pierwszy raz. Może nie jest za ładne, ale masz 100% gwarancji, że nie miało dzwona, i że praktycznie można na nie wsiąść i jechać. Bez kosztów własnych.

Zdjęcia do maszynki:

http://strzelamkulture.pl/?p=230

Kontakt:

507315533
lukasz@unterschuetz.pl
Kaspar
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22/6/2009, 12:22


Postprzez Kaspar » 19/10/2009, 08:19

Nowa cena 4.000 zł
Kaspar
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22/6/2009, 12:22


Postprzez Kaspar » 3/11/2009, 07:40

nowa cena, 3k. chce sie go pozbyc bo zajmuje miejsce w garazu ;/
Kaspar
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22/6/2009, 12:22

Postprzez Kaspar » 16/11/2009, 11:21

ciÄ…gle aktualne
Kaspar
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22/6/2009, 12:22



Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê