Zobacz wątek - Chamskie reakcje na widok motoru
NAS Analytics TAG

Chamskie reakcje na widok motoru

O wszystkim
_________

Postprzez bast » 30/4/2009, 10:30

wrrrr ale mi cisnienie skoczylo, dzis doswiadczylem opcji o ktorych tu piszecie, w ciagu kilku minut. Na Łopuszanskiej w Wawie kor jak siemasz, jade spokojnie az tu nagle jakis kutafon zjezdza przede mna na linie i sie cieszy, jeszcze perfidnie migacz wlaczyl ze niby pas zmienial, ale wszystko stalo a ten chuj mial z tego wielka satysfakcje. Zdazylem zdrobic unik i tylko sie obejzalem. Dwie minuty pozniej jade i nagle jakies 10m przede mna otwieraja sie drzwi pasazera, ja po heblach a w samochodzie siedzi 70letni dziad i od razu do mnie "gdzie sie kurwa pchasz" malo mu nie zajebalem bo juz bylem zdenerwowany poprzednia akcja. Skonczylo sie na wymianie zdan i kopniaku w drzwi :twisted:
SPIDER DIARIES (otwórz link)

Yamaha YX 600 Radian ---> Suzuki DR-Z 400 SM
Avatar użytkownika
bast
Bywalec
 
Posty: 849
Dołączył(a): 7/7/2008, 11:09
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Pawcio415 » 30/4/2009, 12:30

A u nas (chyba wczoraj) jakies pijane gnojki wozily sie autem po miescie i ziomkowi,ktory jechal na motocyklu perfidnie otworzyli drzwi przed nosem.
Oczywiscie uciekli.
Skonczylo sie na dziurze w kolanie i rozwalonych drzwiach.
Po kilku godzinach policja ich zlapala.

Ja bym gnoja co otworzyl te drzwi przeciagnal za motocyklem z gola dupa po asfalcie a potem zrobil tak samo z jego kolezkami wrrr...
Avatar użytkownika
Pawcio415
Świeżak
 
Posty: 422
Dołączył(a): 9/3/2007, 21:52
Lokalizacja: Śląsk, Newbridge


Postprzez House MD » 1/5/2009, 11:43

Pawcio415 napisał(a):A u nas (chyba wczoraj) jakies pijane gnojki wozily sie autem po miescie i ziomkowi,ktory jechal na motocyklu perfidnie otworzyli drzwi przed nosem.
Oczywiscie uciekli.
Skonczylo sie na dziurze w kolanie i rozwalonych drzwiach.
Po kilku godzinach policja ich zlapala.

Ja bym gnoja co otworzyl te drzwi przeciagnal za motocyklem z gola **** po asfalcie a potem zrobil tak samo z jego kolezkami wrrr...


Ciekawie co te k*rwy dostaną za to?
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez jordan23 » 1/5/2009, 12:01

Przesada . Pi.dy jedne
Avatar użytkownika
jordan23
Stały bywalec
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 23/2/2008, 11:40
Lokalizacja: jestem?

Postprzez Pawcio415 » 1/5/2009, 12:37

Nie wiem czym sie skonczylo jak ich zlapali ale tutaj jest takie prawo,ze gnojki do 18 lat sa calkowicie bezkarne i nie mozna im nic zrobic.
Jesli zlapiesz taka mala zlodziejke w sklepie bo widzisz,ze kradnie to jesli zlapiesz ja w rejonie od kolana do lokcia to mozesz isc siedziec za molestowanie lub znecanie sie nad nia.
Jedna dziewczynka nachylila sie przez lade i wyjela z kasy 50 Euro.Kasjerka to widziala ale nie mogla jej nic zrobic. ZAL= tutejsze prawo.
Mojemu wspollokatorowi w ciagu 2 miesiecy 2 razy buchneli auto i byly 3 proby kradziezy ale przegonilismy gnojkow.
Jesli takiego zlapie i mu zlamie nos to ide siedziec.
Avatar użytkownika
Pawcio415
Świeżak
 
Posty: 422
Dołączył(a): 9/3/2007, 21:52
Lokalizacja: Śląsk, Newbridge

Postprzez House MD » 1/5/2009, 13:16

Ciężka sprawa , chociaż jak człowiek jest zdenerwowany to nie myśli o konsekwencjach swoich czynów. Pawcio jak się czegoś dowiesz to wrzuć info.
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez Pawcio415 » 1/5/2009, 14:29

Starsi irlandzczycy,ktorzy juz troszke przezyli i pamietaja ciezkie czasy sami sie przyznaja,ze juz sa conajmniej 2-3 pokolenia w plecy a mlodsze pokolenia sa jeszcze gorsze. Wychowuja sie tu same niereformowalne lobuzy.Nic nie potrafia zrobic.
Dobra. Koniec tego OT :)

Jak sie cos dowiem to wrzuce info ale nie obiecuje.
Avatar użytkownika
Pawcio415
Świeżak
 
Posty: 422
Dołączył(a): 9/3/2007, 21:52
Lokalizacja: Śląsk, Newbridge

Postprzez Shaft » 1/5/2009, 22:25

Trzeba znać techniki obezwładniania. Po co nos rozwalać.
Taką techniką możesz połamać kończyny, ale odpowiednio zastosowana
daje taki ból, że można się zes...ć
I nie ma śladów.


Pozdr
Sh
Avatar użytkownika
Shaft
Świeżak
 
Posty: 397
Dołączył(a): 23/6/2008, 10:49

Postprzez Pawcio415 » 2/5/2009, 09:13

Wiem jak działają dźwignie :)
Niestety nie możesz gnoja dotknąć od kolana aż po łokieć. To co...? Na stopę mu dźwignie można założyć lub na ucho,hehe...
Generalnie to trza zaaplikować dwie tabletki uspokajające w brzuch czyli PIĄCHOpiryna i BUTApirazol :)
Śladu nie ma a koleś klęczy i jęczy :0
Avatar użytkownika
Pawcio415
Świeżak
 
Posty: 422
Dołączył(a): 9/3/2007, 21:52
Lokalizacja: Śląsk, Newbridge

Postprzez mikun » 2/5/2009, 12:10

Kierowca za prowadzenie po alkoholu odpowie, gnój który drzwi otworzył okaże skruchę, schyli głowę na sprawie (o ile w ogóle do sprawy dojdzie), starzy zapowiedzą surową karę dla syna, a on -
- za kilka godzin będzie nawalony ze szczęścia z kolesiami którzy mają pacana teraz za "bohatera" i wszyscy ubaw po pachy...

Smutna rzeczywistość. I jak tu ma się agresor nie włączać ?
<i>"Get your motor running, head out on the highway,
Looking for adventure in whatever comes our way."</i>
Avatar użytkownika
mikun
Świeżak
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4/3/2007, 11:53
Lokalizacja: Świnoujście

Postprzez Pawcio415 » 2/5/2009, 16:20

Nie ma sensu się denerwować bo tylko zdrowie i nerwy stracisz oraz dorobisz się siwych włosów i zmarszczek pod oczami :)
Naszą złością nic nie wskóamy więc lepiej puścić to bokiem i śmiać się z ich głupoty.
Avatar użytkownika
Pawcio415
Świeżak
 
Posty: 422
Dołączył(a): 9/3/2007, 21:52
Lokalizacja: Śląsk, Newbridge

Postprzez mikun » 2/5/2009, 17:48

Chyba tak, łyknąć sobie witaminke C, zawsze profilaktycznie przed sobotnim wieczorkiem, a o kolesiach pamiętać i w kieszonce trzymać ~opirynke i ~pirazolik :lol:
<i>"Get your motor running, head out on the highway,
Looking for adventure in whatever comes our way."</i>
Avatar użytkownika
mikun
Świeżak
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4/3/2007, 11:53
Lokalizacja: Świnoujście

Postprzez mate2360 » 4/5/2009, 15:56

Dzisiaj wyjeżdzałem z ulicy Powstańców Wielkopolskich Na Mostową w Chodzieży,ok wyjeżdżam jeszcze wolno jadę i nagle tuż przede mną jakiś dziadek w mazdzie wyjeżdża;/ w ogóle nie patrzał czy ktoś jedzie z prawej strony nic a nic;/ i mi zajechał drogę... akurat miałem mało szczęścia ponieważ wleciałem na punkt gdzie było trochę piasku na drodze...;/ nie mogłem wiele zrobić;/ zarzuciło mnie i gleba.. boczek lekko przetarty;/ a dziadek jakby nigdy nic sobie odjechał!!!!;////
..Czy Nie Jest Tak..Gdy Siadasz Na Motocykl Mało Obchodzi Cię Czy Jeszcze z Niego Zsiądziesz..Mówisz Sobie "Nie" Następnym Razem Pojadę Wolniej,A Jednak Znowu Siadasz i Jedziesz By Poczuć Tę Adrenalinę...
mate2360
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 15/4/2009, 11:12
Lokalizacja: Chodzież

Postprzez mate2360 » 4/5/2009, 16:02

Teraz mam jeszcze pytanie boczek lekko przetarty nie wiem czy mam iść na policje itp. żeby go namierzyli tylko jest mały problem nie pamiętam nr.rejestracyjnego tylko wiem że to zielona mazda i początek rejestracji PCH i w ogóle czy warto?? jak lekko przetarty bok

Ps.Sry za SPAM!
..Czy Nie Jest Tak..Gdy Siadasz Na Motocykl Mało Obchodzi Cię Czy Jeszcze z Niego Zsiądziesz..Mówisz Sobie "Nie" Następnym Razem Pojadę Wolniej,A Jednak Znowu Siadasz i Jedziesz By Poczuć Tę Adrenalinę...
mate2360
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 15/4/2009, 11:12
Lokalizacja: Chodzież

Postprzez deyna » 4/5/2009, 16:55

Edytuj posty !.

A co do twojej wypowiedzi to ja bym sobie nie zawracał głowy skoro ten bok jest faktycznie lekko przetarty.
Była CBR 600 F2.
Avatar użytkownika
deyna
Bywalec
 
Posty: 924
Dołączył(a): 16/3/2009, 21:40
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez malyzck » 4/5/2009, 16:58

jak masz model kolor i poczatek to powinni bezproblemu ustalic, no chyba ze bedzie duzo tego typu modeli, zawsze warto!!! 200-500 pln nie lezy na ulicy choc wielu tak mowi:D

Sprobowac warto moim zdaniem
malyzck
Bywalec
 
Posty: 512
Dołączył(a): 31/3/2008, 08:52
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Szafa » 4/5/2009, 17:14

Nie wiem czy chcę jeździć po ulicach bo ja nie mam cierpliwości i zaraz bym komuś najebał :lol: :lol:
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez Konio » 4/5/2009, 18:37

mate2360 napisał(a):Dzisiaj wyjeżdzałem z ulicy Powstańców Wielkopolskich Na Mostową w Chodzieży,ok wyjeżdżam jeszcze wolno jadę i nagle tuż przede mną jakiś dziadek w mazdzie wyjeżdża;/ w ogóle nie patrzał czy ktoś jedzie z prawej strony nic a nic;/ i mi zajechał drogę... akurat miałem mało szczęścia ponieważ wleciałem na punkt gdzie było trochę piasku na drodze...;/ nie mogłem wiele zrobić;/ zarzuciło mnie i gleba.. boczek lekko przetarty;/ a dziadek jakby nigdy nic sobie odjechał!!!!;////


Mialem dzisiaj taka sama sytuacje tylko ze jechalem samochodem... Jechalem moze z 70 nawet chyba nie a dziadek wyjechal mi centralnie pod auto. Hamulec w podloge ale widzialem ze sie nie zmieszcze wiec na chodnik wpadlem prawie 2 laski przejechalem i moze z pol metra od znaku zjechalem... hardcore na maxa ale sie udalo .... dziadek sobie nic nie zrobil z tej sytuacji....
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Torkowy » 4/5/2009, 21:11

Ja jestem w trakcie robienia prawa jazdy na kat. A, teraz jeżdżę skuterkiem. O ile jadąc na moto jest się tak samo traktowanym, to podejrzewam, że nie będzie dnia bez bluzgów na drodze. Najgorzej jest z kierowcami "mesiów" i "beemek" za >100 tys. zł, autobusami i tirami. Miałem już wiele razy sytuację, że zostałem potraktowany jak powietrze i zepchnięty prawie na krawężnik (koleiny, dziury, pootwierane studzienki kanalizacyjne itp). Dzisiaj autobus miejski (jadący z taka samą prędkością co ja) zepchnął mnie, postanowił się ze mną zrównać i tak sobie jechać. Wpadłem w dziurę i zarzuciło mnie na niego - odepchnąłem się nogą o bok. Miałem ochotę wyciągnąć ch*** na najbliższym przystanku i szoferki, ale niestety nie było gdzie i się minęliśmy ;)
Torkowy
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29/4/2009, 22:11
Lokalizacja: Bytom

Postprzez MaximusPL » 5/5/2009, 10:39

ja bym zgłosił ... znajdą kolesia ... ale znajdź sobie świadka ...
Suzuki GSR 600 A 2007/2008
Avatar użytkownika
MaximusPL
Świeżak
 
Posty: 328
Dołączył(a): 31/3/2009, 13:37
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na gr