Zobacz wÄ…tek - Paintball, ASG wtf ?
NAS Analytics TAG

Paintball, ASG wtf ?

O wszystkim
_________

Postprzez spazz » 30/9/2008, 16:28

u nas na slunsku towarzystwo bawiace sie w ASG jest wyczulone na takie zagrywki. oszukujesz nie bawisz sie poprostu i tyle. tak bylo jak aj sie strzelaem platikowymi kulkami i pewnie teraz tez tak jest
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien


Postprzez matmax » 30/9/2008, 16:48

spazz oszuści w ASG to tzw. Terminatorzy - dostają kulkę za chwile się odwracają i otwierają ogień.
Strzela się cały czas plastikowymi kulkami - metalowe za bardzo niebezpieczne.
Avatar użytkownika
matmax
Świeżak
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19/8/2008, 13:08
Lokalizacja: Dębica


Postprzez spazz » 30/9/2008, 19:43

wiem kto to jest terminator i widzialem tez serie w leb terminatora.. :) naparwde nic przyjemnego
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez matmax » 30/9/2008, 20:32

Terminatorów likwiduję się strzelając w łeb.
Fajnie później kulki wypluwają ;D
Avatar użytkownika
matmax
Świeżak
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19/8/2008, 13:08
Lokalizacja: Dębica

Postprzez <borut> » 1/10/2008, 13:51

ASG fajna sprawa sam kiedyś w to grałem dużo...
Ale spreżynowe się szybko dosyć niszczą miałem M16(vietnam) kupiłem go wtedy za 600zł był cały metalowy ważył jak prawdziwy i wyglądał jak prawdziwy jeszcze jak sie pościerał w miejscach niektórych to nikt by nie poznał ze to strzela kulkami :D
Ale wysiadł mechanizm naciągający sprężyne i nie chciało mi sie tego robic... teraz leży gdzieś w piwnicy
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez ---Corleone--- » 2/10/2008, 22:29

ASG to przede wszystkim klimat, klimat i jeszcze raz klimat. Ja osobiście wolałbym biegać po lesie w pełnym 'oporządzeniu' i mimo, że kulkami to jednak strzelać z broni która swoje waży, wygląda rasowo, a nie jak markery - plasma guny ze Star Treka.. :lol: Jak masz dobrą giwerę ASG to wylotowa wynosi również ~300fps, także trudno tego nie poczuć. A co do kulek to nie mają one nic wspólnego z tymi odpustowymi.. Firmowe kulki przechodzą straszną selekcję na linii produkcyjnej, mają swoją odpowiednią wagę itd.. także eksces taki jak znoszenie kulki przy wietrznej pogodzie wogóle nie wchodzi w rachubę.

http://www.specshop.pl/product_info.php ... cts_id=762

Cudowny jest :twisted:

Model: HK G3-SG/1
Producent: Tokyo Marui Japan
Kaliber: 6 mm
Pojemność magazynka: 70 kulek
Długość całkowita: 1040 mm
Energia kinetyczna: 1J
Prędkość początkowa: 300 fps :twisted:
Waga: 3200g

Kolor: czarny/zielony
Hop Up: TAK regulowany
Selektor ognia: TAK - ciągły - pojedynczy
PasujÄ…ce baterie: Large
"Prędkość jeszcze nikogo nie zabiła.. tylko nagłe zatrzymanie.."
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
---Corleone---
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2/7/2008, 12:31
Lokalizacja: Oświęcim/Kraków

Postprzez Bystry » 2/10/2008, 22:47

w sumie nic specjalnego :) wolał bym m60 widziałem na kulki cena 5000$ a strzelal 1k kulek na minute xD
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez Ripper » 22/11/2008, 10:53

co do ASG dla osob mieszkajacych w Warszawie i okolicach polecam www.asg.qrde.pl naprawde mozna dobrze zaczac i za nie wielka kase. nie jest to zadna firma poprostu ludzie umawiaja sie na dobra zabawe. ja zaczolem od repliki g36c firmy JG za ~350zł i munduru flecktarn z demobilu lacznie za jakies 300zl (spodnie,buty,bluza,kamizelka,plecak) ale na poczatek wystarczy bluza i spodnie (50zl). i predkosc wylotowa 300fps to raczej srednia wartosc przy replikach wiadomo bywaja i slabsze ale przewaznie jesli ktos jest w to zaangazowany jest to okolo 400fps a bywaja i 600fps. polecam :) gg 11649737 w razie pytan. ja bawie sie w to ~2 lata teraz z mala przerwa. Moim zdaniem jest to o wiele bardziej realistyczne niz paintball no i ma swoj klimat :) wiadomo wyglad replik i oprzyzadowanie ale i o wiele lepsze osiagi. z dobrej repliki z 25-30 m mozna trafic w pudelko zapalek a z 50-60 w cel wielkosci glowy mowa oczywiscie o replikach robionych pod wyborowe.
Ripper
Świeżak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 26/6/2008, 16:23

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê