Zobacz wątek - Piątek 13stego?
NAS Analytics TAG

Piątek 13stego?

O wszystkim
_________

Postprzez olo113 » 15/6/2008, 12:43

heh :lol: Nie ma co. Ale nie poliże Cie :D
Życie jest za krótkie żeby być małym.
yamaha R6
Avatar użytkownika
olo113
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 552
Dołączył(a): 15/5/2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław City/Barcelona


Postprzez Leitho » 15/6/2008, 12:46

ja tam ze zwierzat to tylko siostre mam :lol:
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL


Postprzez SzpiceR » 15/6/2008, 13:14

wszystkie małe są fajne :D kotecki i piesy :P <kretyn>
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez turboponczek » 15/6/2008, 13:28

ja też lubie zwierzęta. Martwe.
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez SzpiceR » 15/6/2008, 15:14

No tylko dlugo sie gotuja :/
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez melvin » 15/6/2008, 16:02

akurat trawniki miejskie najczęściej nie są regularnie "zasrywane" przez wałęsające się zwierzaki (których jest mniej niż tych trzymanych w blokach) a przez zwierzęta mieszkające w bloku nieopodal...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Chatte » 15/6/2008, 16:28

patty_brawurka napisał(a): Jego szczyny smierdza jak gazy bojowe dalekiego zasiegu, wszedzie wlezie i zostawia swoje wstretne kudly. Nie wiem jak mozna trzymac kota w domu. Chyba, ze ktos lubi kawe z sierscia. Bo mozna i ciodziennie sprzatac, a te przebrzydle stworzenie i tak wlezie na stol wylizac sobie tylek.

Można nauczyć kota, żeby nie wchodził np na stół. Mój jakoś nie włazi. Kłaków w kawie nie stwierdziłam, za to w domu mojej ciotki kudły swoiuch psów mają w zamrażarce, łóżkach i w każdym kącie. Ukochane owczarki kaukaskie.
Kot załatwi się kulturalnie do kuwety i pójdzie do siebie, zpsem trzeba wychodzić (niech żyje perspektywa wychodzenia bladym świtem podczas ulewy bo mu się chce :lol: )

patty_brawurka napisał(a): EDIT: Zeby byc w porzadku wobec niektorych kotow przyznaje, ze znam kilka uroczych, o normalnym charakterze. Ale to sa bardzo nieliczne wyjatki.

Raczej duża część. Ja też mogę powiedzieć, że znam kilka fajnych psów, a reszta do odstrzału, choć to zdecydowanie nieprawda.

patty_brawurka napisał(a):Ja posiadam jedynego slusznego ulubienca, rasowego B6..

Skąd wiesz że jedynego słusznego? dla mnie jedynym słusznym jest kot, a nikomu nie wrzucam...

patty_brawurka napisał(a):Nie smierdzi, nie przeszkadza, uwielbia wspolne wycieczki, nie wylizuje sobie klakow, nie zostawia balaganu. Uwielbia kapiel w pianie i wieczorki mechaniczne w garazu czas od czasu, a odwdziecza mi sie wspaniala wspolpraca. Lubi duzo szamac, ale wybaczam mu za to, jaki jest. Nie oddam go za nic na swiecie.


Nie skąd- żaden pies nie śmierdzi :P ciekawe tylko skąd ten cudowny aromat śliny i futra :roll: Pies koleżanki złośliwie pluje za kanapę- sama widzę. Nowofunlandczyk.
Kot wylizuje futerko i jest czysty, pies jak się wytarza w gównie żeby zamaskować zapach to sam się nie umyje.
Kąpiel w pianie? Chętnie towarzyszy w łazience ładnie mrucząc.
Za troskę odwdzięcza się mruczeniem, przytulaniem, łaszeniem, obecnością.
Kiedy się przychodzi do domu złym, kot nie podejdzie, pies będzie zaczepiał i wkurzał jeszcze bardziej.

I kto Ci każe oddawać ulubieńca :wink:


Ale de gustibus non disputandum est, każdy niech trzyma co chce, jak nie chce niech nie trzyma i się nie wtrąca do zwierzątek innych osób :D
<b>Agnieszka idź, popatrzymy sobie... JAK GRASZ xD</b>

Mr Jurewicz:
Ogolnie jako Gdanszczanim, uwazam ze gdyby nie sasiedztwo śledziowa, bylibysmy stolica Polski :P
Avatar użytkownika
Chatte
MEGA TROLL
 
Posty: 282
Dołączył(a): 21/3/2008, 21:25
Lokalizacja: Trójmiasto

Postprzez melvin » 15/6/2008, 17:02

a ja mam psy kota rybki węże na podwórku i masę innych zwierząt i jakoś mi żadne nie przeszkadza...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Movi » 15/6/2008, 17:17

Mnie wkurzają nietoperze na strychu na działce.. fascynujące zwierzęta ale jakieś takie nie miłe..
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Bostorn » 15/6/2008, 17:25

ojjj Ollo mnie chyba nie lubi :P

co do tego kota dla psiaka żartowałem ja nie jestem taka bestia :P Mam psiaka i go kocham :] co psiak to psiak i pomęczysz i tak dalej a kota.. ;p ehh padnie ze zmęczenia co owczarek to owczarek :D
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez CalibraHunter » 15/6/2008, 17:40

Chatte, "jedyny sluszny" w mojej opinii, szczerze powiedziawszy mam gdzies co inni w domu trzymaja (mam kumpla, ktory na chacie trzyma swinke peruwianke Franka). Przedstawilam tylko moja wizje trzymania kota :) Nie mam nic przeciw jego zwolennikom.

Poza tym to jest forum motocyklowe i wydaje mi sie, ze stwierdzenie "motocykl - jedyny sluszny ulubieniec" jest (z zartobliwym zabarwieniem) jak najbardziej na miejscu - w koncu wiekszosc z nas ma lub bedzie miec go w garazu ;)
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez olo113 » 15/6/2008, 19:07

Bostorn napisał(a):ojjj Ollo mnie chyba nie lubi :P

co do tego kota dla psiaka żartowałem ja nie jestem taka bestia :P Mam psiaka i go kocham :] co psiak to psiak i pomęczysz i tak dalej a kota.. ;p ehh padnie ze zmęczenia co owczarek to owczarek :D

nie, spoko zrozumiałem.
Ja jestem z tej maści obrońców zwierząt, i teraz zaczne sezon polowania na gnojów wyrzucających zwierzaki z auta, przywiązujacych je do drzew. Strasznie jestem na tym punkcie wrażliwy. Nie musze mówić że każdy kto będzie znęcał się a ja to zobacze/dowiem się - czeka go to samo. Obetniesz mu łapke, ja odetne ci stope. Wyrzucisz z auta, ja wyrzuce ciebie. Tacy nie maja prawa egzystencji.
Życie jest za krótkie żeby być małym.
yamaha R6
Avatar użytkownika
olo113
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 552
Dołączył(a): 15/5/2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław City/Barcelona

Postprzez sepo » 15/6/2008, 19:49

olo113 napisał(a):.... Tacy nie maja prawa egzystencji.

Zgadzam się z Tobą Olo w 100% procentach. Trzeba tępić takie chwasty.
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez melvin » 15/6/2008, 19:51

sepo napisał(a):chwasty.


hehe to może o roślinkach pogadamy? o śerściach było tyle razy wałkowane...

ja lubię tylko kilka roślinek :) sepo na 100% wiesz które to...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez CalibraHunter » 15/6/2008, 20:14

olo113 napisał(a):Ja jestem z tej maści obrońców zwierząt, i teraz zaczne sezon polowania na gnojów wyrzucających zwierzaki z auta, przywiązujacych je do drzew. Strasznie jestem na tym punkcie wrażliwy. Nie musze mówić że każdy kto będzie znęcał się a ja to zobacze/dowiem się - czeka go to samo. Obetniesz mu łapke, ja odetne ci stope. Wyrzucisz z auta, ja wyrzuce ciebie. Tacy nie maja prawa egzystencji.


chocbym nie wiem co myslala o hodowaniu zwierzat z sierscia w domu - tu sie zgadzam calym sercem. Jak ktoregos zlapiesz to daj cynk, oberwie podwojnie ;)
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez melvin » 15/6/2008, 20:17

a ja nagram film, Patty brawurka i wrocławska masakra krwawym bandytą... :twisted:
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez CalibraHunter » 15/6/2008, 20:19

Hehehe szkoda laczka na takich typow ;) co najwyzej dostaliby darmowe przykladanie golych jader do rozgrzanej rury wydechowej :twisted:
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez melvin » 15/6/2008, 20:23

ja bym nie chciał żeby mi ktoś jajcami komin w moto macał :?
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez CalibraHunter » 15/6/2008, 20:25

Olo poswiecilby swoj, prawda Olo? :D:D:D Ja bym tylko wydawala rozkazy :twisted:
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez Chatte » 15/6/2008, 20:29

I potem zrywać przypalone mięsko z rury wydechowej? nie lepiej przywiązać za jajka i pociągnąć pewien dystans ;)

W razie wpadki lub niebezpieczeństwa można odciąć linkę i się oddalić, więc ryzyko nieduże ;)
<b>Agnieszka idź, popatrzymy sobie... JAK GRASZ xD</b>

Mr Jurewicz:
Ogolnie jako Gdanszczanim, uwazam ze gdyby nie sasiedztwo śledziowa, bylibysmy stolica Polski :P
Avatar użytkownika
Chatte
MEGA TROLL
 
Posty: 282
Dołączył(a): 21/3/2008, 21:25
Lokalizacja: Trójmiasto

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na gr