Zobacz wątek - Metro - nowa strona producenta odzieży motocyklowej
NAS Analytics TAG

Metro - nowa strona producenta odzieży motocyklowej

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Czy podoba Wam się nowa strona Metro?

Tak
14
74%
Nie
2
11%
Zwisa i powiewa
3
16%
 
Liczba głosów : 19

Metro - nowa strona producenta odzieży motocyklowej

Postprzez metroracing » 19/4/2008, 01:25

Zobaczcie nową stronkę Metro.

Łatwo spostrzec, że jakoś nie przypadkiem puszczam newsa. Otóż racja - z firmą jestem aktywnie związany od samego początku istnienia.

W tym miesiącu pojawi się kilka fajnych nowości, a reszta produktów wciąż
jest dopracowywana, o ile dopracowania wymaga...

Tak więc polecam! :twisted:

www.metroracing.pl
www.motocykl.net.pl

Proszę Was o opinię :)
Pozdrawiam!
Załączniki
metro_2008_sticker_x1.gif
--------------------------------------
w w w . m e t r o r a c i n g . p l
--------------------------------------
w w w . m o t o c y k l . n e t . p l
--------------------------------------
metro_2008_sticker_x1.gif (39.12 KiB) Przeglądane 10210 razy
Avatar użytkownika
metroracing
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 19/4/2008, 00:27
Lokalizacja: Łódź


Postprzez Kris2k » 19/4/2008, 13:02

Skoro mamy przedstawiciela firmy (jak mniemam) na forum to proponuje zagladac do tego temtu w maire czesto, a uzytkownikom proponuje wpisywanie tu swoich opinni, watpliwosci i oczekiwac w stosunku do produktow firmy metro.

Co do strony to zle sie wyswitlaja okienka z ciekawostakami, np. klikajac w przycisk "wiecej" dotyczacy materialow typu Cordura/Keprotek okienko z opisem zachodzi ponizej dolnej krawdzedzi okna glownego i nie da sie przeczytac tekstu do konca.
Sytuacja dotyczy przgladarki FireFox, w opisach sa tez drobne bledy w stylu powtarzajacy sie dwukrotnie ten sam wyraz. Reszta raczej OK.
GS 500E '93 --> VFR 800 '00
Avatar użytkownika
Kris2k
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1617
Dołączył(a): 22/6/2006, 12:06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry


Postprzez metroracing » 19/4/2008, 18:06

Kris2k napisał(a):Skoro mamy przedstawiciela firmy (jak mniemam) na forum to proponuje zagladac do tego temtu w maire czesto, a uzytkownikom proponuje wpisywanie tu swoich opinni, watpliwosci i oczekiwac w stosunku do produktow firmy metro.

Co do strony to zle sie wyswitlaja okienka z ciekawostakami, np. klikajac w przycisk "wiecej" dotyczacy materialow typu Cordura/Keprotek okienko z opisem zachodzi ponizej dolnej krawdzedzi okna glownego i nie da sie przeczytac tekstu do konca.
Sytuacja dotyczy przgladarki FireFox, w opisach sa tez drobne bledy w stylu powtarzajacy sie dwukrotnie ten sam wyraz. Reszta raczej OK.


Dzięki Kris2k za komenta :)
Stronka jest ciągle dopracowywana, tak więc na dniach poprawimy "zajawki dolne" o których piszesz. Treść też uaktualniamy, poprawiamy.

Otóż masz rację - jestem przedstawicielem firmy Metro.
Bardzo chętnie wysłuchamy Waszych opinii na temat produktów.
Sami jesteśmy motocyklistami, tak więc najbardziej zależy nam na tworzeniu czegoś dobrego, co sprosta wymaganiom możliwie najszerszej grupy, ulepszaniu, ewolucji.
Zarabianie na tym jest oczywiście wartością dodaną.
Pozdrawiamy i czekamy na dalsze komenty :)
w w w . m e t r o r a c i n g . p l
Avatar użytkownika
metroracing
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 19/4/2008, 00:27
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Kris2k » 6/5/2008, 13:50

Mam nadzieje ze autor tematu ma zamiar tu czasem zagladac.

Tak wiec poniewaz sam uzywam kilku produktow Waszej firmy, napiesze conieco moich uwag.

Zaczne od "torby na bak i plecaka w jednym":
zalety:
+ pomysl bardzo dobry, bardzo sobie chwale mozliwosc uzywania tej torby jako plecaka i tank baga, bardzo praktyczne rozwiazanie, odpinane szelki swietnie sie sprawdzaja
+ podwojny system zwiekszajacy pojemnosc torby do ok 30l, naprawde sporo rzeczy mozna tam upchnac
+ zastosowanie mapnika to standard w tego typy produktach, no ale skoro jest to plus
wady:
- nie jest to torba calkowicie nie przemakalna, aczkolwiek w silnym deszczu spisala sie bardzo dobrze, przydalby sie pokrowiec nieprzemakalny jak w produktach konkurencyjnych

Pomysly na udoskonalenie:
1. silniejsze magnesy, chyba nie we wszystkich motocyklach da sie przelozyc szelke przez glowke ramy a bez szelki z pelna torba nie mialbym do niej pelnego zaufania przy wiekszych predkosciach
2. pokrowiec przeciwdeszczowy
3. odpinana wewnetrzna podzialka dzielaca przestrzen bagazowa na dwie mniejsze, w calkowitym rozlozeniu torba jest tak duza, ze w pojedynczej komorze trudno sie czegos doszukac, tym bardziej jesli cos jest na dnie
4. przydalaby sie jakas mala kieszen po wewnetrznej stronie mapnika, np. na dlugopis, jakas mape, w koncu nie wszystko trzeba wozic na widoku pod mapnikiem
5. szczergol, moze warto by miec w ofercie do kupienie same szelki, ze wzgledu na to ze jest to element odpinany to czasem mozna go zgubic, niby szczegol, no ale jednak wart przemyslenia

EDIT:
zeby nie bylo watpliwosci o jakiej torbie pisze dodaje foto:
Obrazek
Ostatnio edytowano 9/5/2008, 21:54 przez Kris2k, łącznie edytowano 1 raz
GS 500E '93 --> VFR 800 '00
Avatar użytkownika
Kris2k
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1617
Dołączył(a): 22/6/2006, 12:06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez elco » 6/5/2008, 21:03

Jako, ze tez jestem uzytkownikiem waszych produktow dodam co nieco.

Stosunkowo niedawno kupowalem kurtke dla mojego plecaczka.Kurtke zamawialem przez internet, ktora pozniej z przyczyny zbyt duzego rozmiaru musialem wymienic. Musze przyznac, ze jezeli chodzi o kontakt to jest na wzorowym poziomie. Podczas wymiany kurtki (juz na motobazarze we wroclawiu) zostalem ponownie milo zaskoczony podejsciem do klienta. Widac jakie znaczenie ma on dla firmy.

Jezeli chodzi o same produkty. Oprocz kurtki plecaczka, jezdze w waszych rekawicach oraz posiadam duze sakwy boczne. Co do sakw nie mam wiekszych zastrzen. Napewno nie sa to produkty, ktore wytrzymalyby daleko podroz, ale na blizsze i dalsze wypady sa swietne. Jezeli chodzi o rekawice, poniekad takze o kurtke - mysle, ze firma powinna uczynic cos w kierunku zastosowania lepszej jakosci rzep, ktore niestety dosc szybko sie niszcza. W kurtce (mimo, ze mojejmu plecaczkowi sie to podoba) miekkie protektory przy grozniejszym upadku moga okazac sie za slabe. Ale poza tym widac, ze kurtka jest solidnie wykonana, ma dosc klasyczny kroj, jest przede wszystkim ciepla i deszcz, nawet nieco mocniejszy wcalej jest jej nie straszny.

Jezeli chodzi o nowa strone internetowa, to mam takie same uwagi jak kolega. Ani firefox ani IE7.0 nie otwiera tych ramek informacyjnych na dole.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez Inku » 7/5/2008, 08:40

Mam małą propozycję, żeby umieszczać przy opisach toreb, jaką mają pojemność. Np. sakwy małe. Wszystko ładnie pięknie tylko przy takim zdjęciu nie wiem co ja mogę tam włożyć, czy może zmieszczę tyko drugie śniadanie i potrzebuję sakwy duże. Dodatkowo jakaś fotka założonych na motocyklu byłaby mile widziana.
Stronka całkiem przyjemna.
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.

Suzi GS500F
Avatar użytkownika
Inku
Bywalec
 
Posty: 550
Dołączył(a): 27/12/2006, 17:14
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez navi » 7/5/2008, 08:48

No to i ja dołożę swoje 5 gr.

Stronka mi się podoba bardzo a jeśli chodzi o produkty:

Mam torbę na bak. Ma kieszonki boczne, ma pokrowiec przeciwdeszczowy (przezroczysty kondomik), a więc chyba jest to inny model niż mówi Kris. Jedyne nad czym warto by było popracować to:
- inne zapinanie paska mocowania do główki ramy. Myślałem o jakiejś klamerce szybko zapinanej (podobnie jak paski plecaka) , ma to jednak swoje wady i myślę że mogłoby się otworzyć przy szybkiej jeździe.
- mocniejsze magnesy - Torba zsuwa się przy mocniejszych podmuchach bocznego wiatru (może dlatego, że mocuje paskiem tylko do główki ramy :) )
- jakieś paski do mocowania bocznego torby (np do plastików, ramy) - oczywiście można sobie tu coś własnego dorobić, ale jakby było to by było :)

Mam też jeszcze pas nerkowy (tzn. mój plecaczek ma). Jest z niego zadowolona a wiadomo że jak ONA jest zadowolona to i ja jestem :lol:
Pas wydaje się solidny, ma mocne rzepy i użytkowniki nie narzeka co jest dla mnie bardzo istotne :D
VFR 02'
Avatar użytkownika
navi
Świeżak
 
Posty: 459
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:24
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Kamusial » 11/5/2009, 09:02

Witam,
stoję przed koniecznością "ubrania" się na motocykl i przyznam, że póki co Państwa firma ma całkiem dobre notowania.

Pytanie do użytkowników- czy po roku produkty Metro nadal się dobrze trzymają?
Avatar użytkownika
Kamusial
Bywalec
 
Posty: 782
Dołączył(a): 26/4/2009, 01:13
Lokalizacja: Wawa - włochy

Postprzez malyzck » 11/5/2009, 09:35

ja uzywam Waszych bucikow jak polatma jeszcze troche to wypowiem sie na ich temat, poki co wyglad kozak, jakosc super a cena niemozliwe swietna, kumpel kupil tydzien po mnie takie same :)
malyzck
Bywalec
 
Posty: 512
Dołączył(a): 31/3/2008, 08:52
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Mafinos » 25/8/2011, 10:09

Na stronie można sprawdzić ceny przedmiotów czy nie ma takiej możliwości?
Avatar użytkownika
Mafinos
Świeżak
 
Posty: 352
Dołączył(a): 1/7/2011, 01:30
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Invi » 25/8/2011, 11:32

Skoro już odkopałeś temat:

Rękawice Metro Groove:

Mam dokładnie ten model od początku sezonu.

Na początku byłem z nich bardzo zadowolony, rękawice wygodne, nie farbowały nawet na deszczu, ładne, sporo ochraniaczy.

Skóra mogłaby być lepszej jakości i sprawiać wrażenie mocniejszej, tutaj jest taka wybitnie delikatna, dość cienka.

Niestety pod koniec czerwca (czyli jakieś góra 3000km) lewa rękawica zaczęła się rozpadać, jakby przetarła się w miejscu którym kciuk przełącza kierunkowskazy, podobnie na palcu wskazującym, wewnętrzna strona lewej dłoni to obecnie jedna wielka dziura. Także prawa rękawica zaczęła się rozłazić, co ciekawe nie pęka na szwach tylko właśnie skóra się jakby rozłazi. Oddałbym je na gwarancję, ale kupiłem na allegro i nie mam jak się skontaktować ze sprzedawcą.

A tak teraz wyglądają:

Obrazek (otwórz link)

Uploaded with ImageShack.us (otwórz link)

Moje stare Utiki były w sporo lepszym stanie po konkretnym szlifie, właściwie to mimo że oberwał wtedy każdy ochraniacz to nie było ani jednego miejsca w których skóra by się przetarła.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez motoluka » 25/8/2011, 11:45

Ta rękawica jest bezwypadkowa? Jeśli tak to albo przypakowałeś albo to jakieś gów** jest...
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe

Postprzez Invi » 25/8/2011, 12:17

Bez jednej malutkiej gleby nawet... A na siłowni ostatni raz byłem ponad rok temu ;) Prawa wygląda lepiej, ale tez widać ślady sypania się w tych samych miejscach, więc to raczej nie wina pechowego egzemplarza.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Mafinos » 25/8/2011, 13:24

Mam te same rękawiczki od dwóch sezonów i u mnie akurat żądnego problemu, tyle że ja rocznie robię o wiele mniej kilometrów, ale to się zmieni.
Avatar użytkownika
Mafinos
Świeżak
 
Posty: 352
Dołączył(a): 1/7/2011, 01:30
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na gr