Zobacz wątek - Czy moge na siebie zarejestrować motorower?
NAS Analytics TAG

Czy moge na siebie zarejestrować motorower?

i inne małe pojemności
_________

Postprzez simonw » 6/7/2008, 19:23

Owszem, ale powtarzasz to co juz m.in ja powiedzialem. Ograniczona zdolnosc do czynnosci prawnych nie pozwala Ci kupic, ale logiczne ze za zgoda rozdziciela badz prawnego opiekuna jest to mozliwe. Ale do ukonczenia 18 roku zycia sprzedac takze mozna tylko za poswiadczeniem umowy przez prawnego opiekuna badz odpowiedni sąd.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Movi » 7/7/2008, 10:35

Kurcze sorry za OT dalsze, ale po prostu strasznie mnie to ciekawi... Simon, to serio jakbym chciał kupić coś bardziej wartościowego to co nie sprzedadzą mi? :lol: Kasjerka powie mi prosze dowodzik w Media Markt? :lol:
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city


Postprzez Fenek16 » 7/7/2008, 11:16

15lat miałem jak kupiłem na siebie RSke i 16 jak sprzedałem, i jak sprzedawałem to nawet nie było rodziców w kraju, nie mówiąc o jakichś pozwoleniach pisemnych. Kupiłem Af1 znów na siebie i nikt mi zadnych problemów nie robiłych w urzedzie ani ubezpieczalni....

Chłopak, który kupował ode mnie też miał chyba 14lat dopiero i umowe pisaliśmy tylko na niego, bez problemu zarejestrował.

NIP tez wyrobiłem sobie gdy kupiłem RS, ale chyba wkońcu nawet mi się nie przydał.

Pozdro
CBR 600 F3
Avatar użytkownika
Fenek16
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1590
Dołączył(a): 19/11/2006, 18:39
Lokalizacja: Warszawa / Starachowice

Poprzednia strona


Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na gr