Zobacz wÄ…tek - Odbieranie PJ za 50+ czy popieracie ten przepis?
NAS Analytics TAG

Odbieranie PJ za 50+ czy popieracie ten przepis?

O wszystkim
_________

Czy popieracie przepis pozwalający odbierać PJ za 50+

Popieram - niech wyłapią piratów drogowych
11
58%
Popieram, o ile będzie szansa obrony w sądzie, a nie wyłącznie decyzja policjanta.
3
16%
Nie popieram - powinno pozostać po staremu - 24 pkt i egzamin.
5
26%
 
Liczba głosów : 19

Postprzez riderZ056 » 1/9/2016, 19:58

A najlepsze jest to, że takie przekraczanie prędkości, wyprzedzanie na trzeciego, spychanie innych rozbija się najczęściej o sekundy zysku, bo nawet nie minuty. Więc po co to robić?
SlowMotion napisał(a):W całości za 1500zł też da się ubrać, ale wtedy polecam jeździć bardzo zachowawczo i nie przekraczać 40-50kmh.
riderZ056
Świeżak
 
Posty: 189
Dołączył(a): 13/5/2015, 12:55
Lokalizacja: Koło


Postprzez andy7 » 1/9/2016, 21:30

Dlatego wlasnie mocne motocykle sa dla ludzi ktorzy Maja juz swiat poukladyny a nie dla malolatow ktorzy nie Maja swoich emocji pod kontrola a przy odkreceniu manetki Adrenalin ablokuje im wszystko ( znaczy dwie lub trzy komorki mozgowe ).

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55


Postprzez Glenroy » 1/9/2016, 21:46

riderZ056 napisał(a):A najlepsze jest to, że takie przekraczanie prędkości, wyprzedzanie na trzeciego, spychanie innych rozbija się najczęściej o sekundy zysku, bo nawet nie minuty. Więc po co to robić?


Mnie to osobiście niesamowicie śmieszy, jadę sobie w trasie ze swoją prędkością, nie zaprzeczam, że kiedy sytuacja na drodze na to pozwala, delikatnie naginam przepisy, ale wszystko w granicach rozsądku, te 120km/h to taki mój próg akceptowalności, nagle wyprzedza mnie jakiś gość, któremu ewidentnie się bardzo spieszy, wyprzedza mnie i po kolei rządek pojazdów przede mną i po tych 40-50km spotykamy się, stając koło siebie na światłach, przejeździe kolejowym czy inniejszym skrzyżowaniu. Jaki w tym sens? Nie wiem, wiem tylko, że lepiej 15 minut za późno, niż 40 lat za wcześnie.


andy7 napisał(a):Dlatego wlasnie mocne motocykle sa dla ludzi ktorzy Maja juz swiat poukladyny a nie dla malolatow ktorzy nie Maja swoich emocji pod kontrola a przy odkreceniu manetki Adrenalin ablokuje im wszystko ( znaczy dwie lub trzy komorki mozgowe ). :wink:

Ja uważam się nadal za małolata, ćwierćwiecze to nie jest jakiś godny podziwu wiek, mój świat nie jest do końca poukładany jakbym tego chciał, ale braku rozsądku i dojrzałości nikt mi nie zarzuci, nawet psycholog na corocznych badaniach w pracy, bo nie znajdzie nawet ku temu argumentów. Nie chodzi o szare komórki, znam motocyklistę, który jest głupi jak but z lewej nogi, sam się z siebie śmieje, że ma IQ ameby, ale jest zajebiście rozważnym i rozsądnym gościem. Szczerze mówiąc, chcąc jechać długą wyprawę, chciał bym jechać właśnie z nim, czemu? Bo pomimo, że nie bardzo można z nim porozmawiać na złożone tematy, tak na 1000% jestem pewien, że nie odwali niczego głupiego, pomimo posiadania w swoim moto ponad 2x większego pieca niż ja.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez pawel1812 » 2/9/2016, 12:03

Oczywiście, w pełni się zgadzam, że niejeden, co wyprzedza niebezpiecznie stoi w tym samym miejscu na światłach, co ja, szczególnie to się uwidacznia w Trójmieście, gdzie działa system Tristar, który tak reguluje sygnalizacją, aby była zielona fala dla jadących przepisowo.

Zgadzam się z ustawodawcą, że podniósł wiek na kat. A, choć ja ją zdobyłem w przededniu wejścia nowych przepisów, gdyż służą one podwyższaniu umiejętności świeżo upieczonych abiturientów WORD. W myśl zasady - namoto jeździć każdy nie musi, warto wydać więcej, aby się z błahego powodu nie wyłożyć, co kosztuje zazwyczaj więcej niż dodatkowe godziny nauki i kilka niezdanych egzaminów.

Ale czymś innym jest szybko jeździć, a czymś innym tego nie kwestionować, nie filmować, nie donosić, niech każdy żyje po swojemu, a od pilnowania porządku są odpowiednie, powołane do tego celu służby.
Co innego jedzie ktoś ciut szybciej pomyśleć sobie - wariat jedzie, a co innego "można i tak...", niech sobie jedzie skoro umie. Mnie to nie przeszkadza, że ktoś mnie na gumie wyprzedzi, a nie od razu filmować i dawać do telewizji.
Nie róbmy za szeryfów, za SBków, bo czasy donosicielstwa odeszły.

Natomiast ciche popieranie przez kolegę Zimny72 sąsiada, który łamie prawo i niszczy mienie innych motocyklistów, bez względu na zachowanie, załatwiając w ten sposób sprawy jest godne najwyższego potępienia. O wiele bardziej, niż ci, co po osiedlu jeżdżą z głośnym wydechem na maksymalnych obrotach, bo w demokracji prawo własności jest święte. Tak się spraw w państwie prawa nie załatwia, a sąsiad, co tak zrobił jest dla mnie zwykłym bandytą i rozbójnikiem, który kiedyś może się o coś pokłócić z kolegą i sprawy tak załatwić...
Czymś innym jest przytoczenie faktu, a czymś innym ciche przyzwolenie w podtekście na walkę bandyty z rozbójnikiem ulicznym.
Oczywiście, gdyby przed moim domem ktoś godzinę w środku nocy regularnie i perfidnie jeździł z głośnym wydechem na maksymalnych obrotach, to bym się przestał uśmiechać, tylko coś by trzeba było z tym zrobić. Ale zawsze w granicach prawa, a najlepiej dociera spokojna rozmowa, rzeczowe argumenty bez podniesionego głosu i gróźb... Niestety, niektórzy nie umieją zapanować nad własnymi emocjami...
pawel1812
Świeżak
 
Posty: 34
Dołączył(a): 8/9/2012, 09:17
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Zimny72 » 2/9/2016, 12:55

Nie lubię poruszać tych tematów, ale niestety... Typowym dla ludzi Twojej Pawle 1812 orientacji jest naginanie i łamanie norm społecznych oraz przekraczenie prawa w małych sprawach gdzie sankcje są albo małe dolegliwe, albo ludzi i policja machają na to ręką. Niemniej gdy już przegniecie pałę i wnerwieni ludzie dadzą Wam wycisk, to nagle zaczynacie bić na larum i domagać się stosowania prawa i interwencji policji, które wcześniej z taką lubością kontestowaliście. Nie jestem zwolennikiem żadnej opcji politycznej i brzydzę się polityką en gros, bo przyglądam jej się z bardzo bliska - zawodowo. Ale patrząc jak działacie, to człowiek znajduje - choć z dużym trudem - zrozumienie dla takich sąsiadów czy chłopaków z ONR-u. :D Trochę tak z Wami jak z Arabami - przyjeżdżają do Europy dlatego że u nich w Afryce jest syf i zamiast się cieszyć z tego co znajdują u nas tj. z tolerancji, wolności obywatelskich i innych zdobyczy cywilizacji zachodniochrześcijańskiej - zaczynają się domagać żeby nas zmienić na modłę tego syfu, z którego uciekli. Ogólnie ja bym takich niewdzięczników - jak również Ciebie Pawle 1812, który jesteś nieużytym sobkiem, egoistą i człowiekiem niewrażliwym na potrzeby drugiego człowieka - wiązał w snopki i zrzucał na spadochronie nad Saharą. ;)
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Postprzez pawel1812 » 2/9/2016, 14:03

Co szanowny kolega ma do nas? Jak działamy? Konkretne zarzuty poproszę. Narzucamy komuś swoje poglądy? Jakoś na zachodzie można spokojnie iść za rękę z facetem po ulicy i nie ma w tym nic złego, niestety w tym kraju tak nie jest. Chyba dzięki takim ludziom jak kolega i poglądom głoszoym przez hipokrytów z ambony, którzy sami na plebanii robią to, czego oficjalnie zakazują.
Co mamy wspólnego z imigrantami, którzy (ale nie wszyscy )starają się siłą narzucić nam swoją kulturę? My pracujemy na siebie, a ich musi utrzymywać pracujące społeczeństwo. Może palenie tęczy też kolega popiera? Ataki na siedzibe Lambdy również? Kolega jest homofobem?

Kolega się chyba za bardzo zagalopował w porównaniu nas do szturmu hordy z Afryki i Bliskiego Wschodu. My Hidżry nie uprawiamy!

Nie jestem egoistą, tylko tolerancyjnym i wyrozumiałym dla innych, w przeciwieństwie do kolegi, który legitymuje się z działaniami - nazwijmy po imieniu rozbójników z ONR i bandytów. Bo jeśli ktoś kogoś bije, grozi i kasuje mu motocykl, to chyba jest to właściwe określenie, nieprawdaż?
Warto wiedzieć, że często członkowie ONR czują się silni tylko w grupie, bo nie mają innych pasji, znajomych, hobby, a prywatnie czasem i z chłopakiem sami się spotkają... Przykre, ale niestety prawdziwe.

To kolega Zimny72 jest egoistą, który szanuje bardziej ciszę niż nietykalność osobistą, zdrowie innych i prawo własności oraz popiera narzucanie poglądów siłą.

Autor filmu nie zrobił źle, że jechał "na granicy przepisów" http://m.trojmiasto.pl/wiadomosci/Szalo ... 84699.html ale że wstawił film do netu przed przedawnieniem karalności, podonie jak słynny Frog. Oni obaj nie zdawali sobie sprawy, że w społeczeństwie jest taka zazdrość i donosicielstwo. Zamiast popatrzeć na filmik i się uśmiechnąć.

Czy można się w tym kraju czegoś wiecej niż garba lub długów dorobić przestrzegając wszystkich obowiązujących przepisów? Płacąc wszystkie podatki? Pracując za pensję "dla idioty lub złodzieja"?
pawel1812
Świeżak
 
Posty: 34
Dołączył(a): 8/9/2012, 09:17
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Zimny72 » 2/9/2016, 17:38

Ty to Pawle 1812 jednak słabujesz umysłowo: prezentujesz miałkie rozumowanie, a wnioskowanie masz na wspak. Kiepsko jak na 33 lata - w tym wieku oczekuje się jednak pewnej dojrzałości. Z jednej strony kozakujesz i publicznie chlubisz się łamaniem przepisów służących bezpieczeństwu ludzi w terenie zabudowanym, ponadto jesteś zachwycony zakłócaniem ciszy nocnej i naruszaniem spokoju zamieszkania (coś tam pieprzysz o oszukiwaniu państwa na podatkach), a z drugiej jak dochodzi do męskiej konfrontacji i gdy ludzie doprowadzeni do ostateczności dają wycisk debilom, to lamentujesz i chowasz się za plecami policji.

Powiem Ci - a myślę że wyrażę tutaj zdanie większości udzielających się na tym forum (a może się mylę?) - tak nie zachowuje się facet i motocyklista: tak zachowuje się zwykła męska pi*da przypadkowo posadzona na 2 kółkach. Jeżeli szukasz u mnie współczucia, zrozumienia a może nawet i akceptacji - to źle trafiłeś. Głęboko walą mnie Twoje poglądy i frustracje i bardzo się cieszę, że przepisy walą jak w bęben w takich debili jak Ty. Mam nadzieję - jeżeli będziesz dalej obstawał w łamaniu prawa - że policja szybko wykosi Cię z obiegu publicznego, o ile nie trafisz wcześniej na moich sąsiadów.
Ostatnio edytowano 2/9/2016, 17:58 przez Zimny72, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Postprzez riderZ056 » 2/9/2016, 17:50

Matko, co za frustrat. Człowieku, nie jesteś w stanie skonstruować logicznego wywodu tylko doraźnie chwytasz się bzdurnych, często wzajemnie się wykluczających argumentów i próbujesz ten ubrany w pseudointeligenckie formułki nieprawdopodobny bełkot sprzedać na forum jako cudowny sposób na uszczęśliwienie społeczeństwa. Wcześniej próbowałeś usilnie zmusić użytkowników do dyskusji politycznej, w każdym poście pomstując na PO, a jak Ci się nie udało, to teraz znowu sprzedajesz swoje absurdalne wywody w temacie założonym pod pretekstem dyskusji o słuszności zabierania prawa jazdy. Niestety trafiłeś na ludzi którzy potrafią swoje stanowisko logicznie argumentować, więc zostało Ci już tylko bezproduktywne ujadanie.
SlowMotion napisał(a):W całości za 1500zł też da się ubrać, ale wtedy polecam jeździć bardzo zachowawczo i nie przekraczać 40-50kmh.
riderZ056
Świeżak
 
Posty: 189
Dołączył(a): 13/5/2015, 12:55
Lokalizacja: Koło

Postprzez pawel1812 » 2/9/2016, 18:08

riderZ056 napisał(a): Niestety trafiłeś na ludzi którzy potrafią swoje stanowisko logicznie argumentować, więc zostało Ci już tylko bezproduktywne ujadanie.


Logicznie? Czyżby? Trafiłem na ludzi, którzy swoje stanowisko argumentują homofobią, poparciem dla ONR i bandyckich zachowań... Zapraszam do lektury o ONR na Wikipedii.
Czy środowisko motocyklistów utożsamia się z ONR? Bo ja z ONRowcami dyskutować nie zamierzam...

Gdzie publicznie chwalę się łamaniem przepisów? Mam czyste konto pod względem punktów karnych, załączyłem kilka linków z nagrań publicznie dostępnych.

Ja mam swoje zdanie, że nie przeszkadza mnie piratowanie innych, nie donoszę, a sam w SWOJEJ jeździe podzielam argumenty kolegów powyżej czyli nie więcej niż 20+, zarówno w zabudowanym, jak i poza. Rekordów Multiplą bić się raczej nie da :)
pawel1812
Świeżak
 
Posty: 34
Dołączył(a): 8/9/2012, 09:17
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Czester » 2/9/2016, 21:31

Zimny72 napisał(a):[...]Czasami strzał z liścia szybciej udrażnia komunikację pomiędzy uchem a ośrodkiem rozumienia w mózgu, niż długie bezproduktywne rozmowy z imbecylami i straszenie policją, która jak jest skuteczna to wszyscy wiemy, Może nie jest to zgodne z prawem, ale za to jak skuteczne i szybko[...]

Jakże proste, a zarazem skuteczne. Osobiście stosuję tę metodę regularnie co weekend i w większości przypadków działa. Wyjątkiem są typy nawciągane jak odkurzacze, ale w takich przypadkach stosuję bardziej radykalne środki. Jakakolwiek dyskusja w takich sytuacjach jest tylko marnowaniem czasu.


pawel1812 napisał(a):j [...]a z ONRowcami dyskutować nie zamierzam[...]

ONR nie będzie dyskutować również. Konfrontacja kończy się tylko jednym - ciężki wpierdol. Ale po takiej akcji osobnik twego pokroju, szczekający wcześniej na Policję, poleci tam z płaczem pierwszy. I to jest zasadnicza różnica między [tu się domyśl] a prawdziwym mężczyzną. W pewnych sytuacjach sprawy załatwia się po męsku, bo gadać można sobie równie dobrze i do słupa. Ale ty i tak nigdy tego nie zrozumiesz. Ogólnie moim zdaniem to albo po prostu prowokujesz, albo masz klasyczny ból doopy (choć w twoim przypadku przyczyna owego może leżeć gdzie indziej). W każdym bądź razie nasz forumowy kolega Walenty ma na to specjalną maść, o taką

Obrazek


UprzedzajÄ…c dalsze wywody - tak, jestem homofobem, ksenofobem, antysemitÄ… i rasistÄ…. Jestem też stuprocentowym mężczyznÄ…, Polakiem, patriotÄ… i katolikiem. Ķocham swój kraj, naszÄ… kulturÄ™ i szanujÄ™ wartoÅ›ci jakie zostaÅ‚y we mnie zaszczepione. Nie jestem tolerancyjny, za to bezkompromisowy. Na dodatek jestem z tego wszystkiego dumny i zamierzam tego bronić. Nie jestem czÅ‚onkiem ONR-u ani żadnej tym podobnej organizacji. Nie jestem również kibolem, choć na meczach bywam, ale z drugiej strony klatki. Nie jestem mocny w grupie, bo w stadach nie chodzÄ™. Jestem duży, silny i wredny i nie bojÄ™ siÄ™ mÄ™skiej konfrontacji. A wszystkim wykolejeÅ„com, lewakom i im podobnym, pragnÄ…cym "unowoczesniać" nasz kraj, za który przelali krew nasi dziadowie, polecam przeprowadzkÄ™ do Holandii czy innej Anglii. Tam siÄ™ bez problemu odnajdÄ….


P.S. To jest moja subiektywna opinia, do której mam święte prawo. Amen.


P.S.2 Zawsze zastanawiało mnie kto kupuje Multiple. W końcu się dowiedziałem.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Zimny72 » 3/9/2016, 07:09

Ciekawe czy fiknie do Administratora forum? ;) :D
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Postprzez Czester » 3/9/2016, 08:53

Powyższe pisałem jako zwykły człowiek i moja osobista opinia nie rzutuje na całość tego forum. Proszę o nieodbieranie tego jako głosu administracji. Z resztą wyjaśniłem to w pierwszym post scriptum.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Zimny72 » 3/9/2016, 11:25

@Czester - oczywiście, przecież to jest forum motocyklowe. Niemniej tak daleko posunięta tolerancja chwali Ci się! Ja tam nie wiem czy bym się powstrzymał, a nie należę przecież do żadnej organizacji politycznej. ;) Jak by nie patrzeć, to nie my wywołaliśmy politykę i obyczajówkę w tym temacie. :D Pozdrawiam.
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Postprzez lagiboy » 4/9/2016, 15:38

wiecie co? w mojej opinii dla ludzi takich jak Czester warto wracać do kraju bo jeszcze Polacy (tacy jak ja) którzy utożsamiają się z Polską i narodowością polską mają do czego wracać. mam daleko w doopie że ktoś chodzi sobie z facetem za rękę o ile nie drze mordy na mieście, że ma do tego prawo. W przedszkolu nas do tego zmuszali tzw chodzenia w parach za rękę, może dlatego zawsze byłem niepokorny bo za karę musiałem iść z dziewczynami i w szkole też mnie rozsadzali do dziewcząt za karę, chwała im za to. Nie wiem czy macie dostęp do informacji zza wody ale Polska w obecnych dniach jest jednym z najbezpieczniejszych miejsc na wakacje, ryzyko ataku terrorystycznego jest żadne. Integralność polskiego społeczeństwa szacowana jest na 97%. Polacy są znani ze swojego zamiłowania do alkoholu, nietolerancji szeroko pojętej, szacunku do kobiet i starszych i honoru. Bo jak ktoś Ci w mordę pluje to jak mu nie dać w mordę?
Jak mawiał mój szef "średnio inteligentny chomik rozpracuje to poniżej 5 minut". Dałbyś już sobie spokój dawno pawle1812 gdybyś użył do myślenia głowy na górze. idź na piwo.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez traveler » 5/9/2016, 14:49

a to tylko tu zostawiam

http://bezpiecznapodroz.org/stracil-tracil-prawo-jazdy-przekroczenie-predkosci-poszedl-sadu-wygral (otwórz link)
FZ6N '09 98HP

brak podpisu.
Avatar użytkownika
traveler
Świeżak
 
Posty: 297
Dołączył(a): 29/6/2015, 17:27
Lokalizacja: BDG

Postprzez Zimny72 » 5/9/2016, 16:54

No i bardzo dobrze - to nauczy policję, że ten przepis też trzeba egzekwować z pomyślunkiem. Co nie umniejsza sensowności samego przepisu i faktu, że odkąd istnieje to na terenie zabudowanym znacząco uspokoił się ruch pojazdów i zwiększyła jego płynność, a kierowcy jeżdżą z prędkościami zbliżonymi do ograniczeń.
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Postprzez pwm » 7/9/2016, 13:44

Pozdrawiam kolegów wietrzypachy co wczoraj o 19tej w Poznaniu popierdalali za 150km/h
na 70tce po drodze mijając przystanek pełny ludzi i przejście dla pieszych.
Ja bym od ręki prawko dożywotnio + miesiąc prac społecznych na oddziale ratunkowym zaaplikował.

Po to są ograniczania aby się wzajemnie nie zabijać i tyle.
Jak ktoś tego nie rozumie to musi serio sobie w straży lub w karetce pojeździć.
Naoglądałem się takie ilości tych co umieją szybko i bezpiecznie że POPIERAM w 110% zabieranie prawka od ręki.

The best to była głowa rodziny co umie szybko ale bezpiecznie i się roz... pod Strykowem przy 220km/h na drzewie. Widok dzieci z pourywanymi nogami i żony w ciąży wywróconej na lewą stronę kurwa bezcenny.
I właśnie w takich miejscach powinni ustawowo pojawiać się do pakowania w worki ci co tak lubią szybkość nie tam gdzie trzeba.


SwojÄ… drogÄ… wszyscy polscy kozacy jakoÅ› w Berlinie nie dymajÄ… po 150 na 70tce....
ciekawe dlaczego?
Avatar użytkownika
pwm
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 2/8/2016, 17:56
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Fugu » 7/9/2016, 14:09

Dlatego, ze 800...1000€ i odebranie prawka boli.
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28

Postprzez Zimny72 » 7/9/2016, 15:42

Fugu napisaÅ‚(a):Dlatego, ze 800...1000€ i odebranie prawka boli.


Pod Zurichem naszemu kumplowi, który przy ograniczeniu do 50 przekroczył limit ponad dwukrotnie zaaplikowano mandat na ochłonięcie w wysokości ok 20 kpln (w przeliczeniu). Nie, nie żartuję - 20 tysięcy złotych.
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Postprzez Fugu » 7/9/2016, 15:55

Tylko Zürich nie jest w Niemczech.... ;)
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê