Zobacz wÄ…tek - Muzyka Å‚agodzi obyczaje.
NAS Analytics TAG

Muzyka Å‚agodzi obyczaje.

O wszystkim
_________

Postprzez icid » 27/11/2007, 21:57

zieluch napisał(a):
jutro szkola ić stont


Nie pasuje to wyjazd! Gówno wiesz o muzyce! Muzyka to tak jakby część mojej rodziny. Jestem z nią zżyty od małego. Pierwszą rzecz co zrobiłem to wypowiedziałem słowa piosenki. Gry na instrumentach uczę się od 8 lat.

denerwuje mnie tylko gadanina gimnazjalisty ktory w dupie byl i gowno widzial


Pochwal się gdzie byłeś, pochwal. Pochwal się również twoimi osiągnięciami muzycznymi jeśli z Ciebie taki maestro.javascript:emoticon(':lol:')
Laughing

METALLICA!
Children of Bodom, Deep Purple, Pink Flooyd, Discharge, Norther, Fear Factory... zrobiłem ładne pomieszanie stylu, jeśli powiesz, że któraś z tych kapel to szarpidruty, to absolutnie nie mamy o czym rozmawiać.


Stary pełen respekt dla Ciebie. ;) Tam właśnie można dostrzec ideały stylów muzycznych (choć przeważa tylko jeden). Uwielbiam szczególnie Deep Purple i Pink Floyda. Szkoda, że nie wymieniłeś tutaj bardzo sławnych Red Hot Chili Peppers (i zarazem kawałka Under The Bridge).

Nie czepiam się tych Nergali i Behemothów, ale jak słyszę teksty "We destroy all" lub "Koleś obciągnie huja Ci" to sorry ale coś takiego do mnie nie dociera.
To weź instrument spazza zagraj na nim, pogodzicie sie i sytuacja sie jakoś rozładuje :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam


Postprzez Gandalf » 27/11/2007, 22:00

Hmm, drogi zieluchu coś tak się na te gitarki uwziął? To jest muzyka jak każda inna. A propo, powiedz mi jakiego typu muzykę grają na zlotach co? Techno? Hip-hop? Nie. Grają w/w gitary, i praktycznie każdemu się podoba. To tyle z mojej strony. Respect 8)
Avatar użytkownika
Gandalf
Świeżak
 
Posty: 371
Dołączył(a): 4/1/2007, 18:13
Lokalizacja: Dziki Zachód


Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê