Zobacz wÄ…tek - POWITALNIA Jestes nowy? Przywitaj sie, przedstaw tutaj
NAS Analytics TAG

POWITALNIA Jestes nowy? Przywitaj sie, przedstaw tutaj

O wszystkim
_________

Postprzez Piciu1234 » 27/6/2012, 13:21

Cześć wam na imie mam Piotrek na moto jeżdżę od 4 lat 3nie cale 4 lata na kawasaki zx6r ninja 1999r teraz zx9r 1999r
Piciu1234
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27/6/2012, 13:00


Miło mi poznać!

Postprzez kasieneczka88 » 27/6/2012, 17:08

Witam ! Mam na imię Kasia, 24 lata. Właśnie kończę studia, mam w głowie kilka pomysł co dalej z sobą zrobić. Jednym z nich jest zrobienie prawa jazdy na motor:D. Oceniając obiektywnie moją wiedzę na temat motorów jest ona raczej niewielka, ale co chwilę sie zwiększa. Chciałabym pochwalić osoby piszące tutaj artykuły, są one naprawdę bardzo interesujące i przystępnie napisane. Myślę, że takie początkujące osoby ,jak ja mogą się dużo tutaj nauczyć . Pozdrawiam i mam nadzieję, że uda mi się z kiedyś z wami spotkać na wspólnym wyjeździe motocyklowym :)
niech żyje róża, która z betonu wyrosła
kasieneczka88
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27/6/2012, 15:18
Lokalizacja: Poznań


Postprzez merfi » 30/6/2012, 18:41

Cześć! Mam 30 lat, kat. A od 2 lat. Przez rok jeździłem z żoną po świecie, w Azji często podróżowaliśmy skuterami czy tak jak po wietnamskich górach białoruskim Mińskiem. Od roku wracam do rzeczywistości i płynności finansowej. Motocykl jeszcze czeka (niestety prawdopodobnie na przyszły sezon) ale na pewno będzie. Od dawna Was czytam, dziś się ujawniam.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
merfi
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18/6/2011, 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SirPawello » 1/7/2012, 11:12

Witam

Na imię mam Paweł, mam 19 lat i jestem oficjalnym motocyklistą już od 4 sezonów. Zapoczątkowałem jazdę od kat. A1.

LwG
SirPawello
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30/6/2012, 12:52
Lokalizacja: MrÄ…gowo

Postprzez cichycr » 4/7/2012, 20:33

Hmm, kurczę, napisałem już ~30 postów na forum, a nie zauważyłem tego tematu, pewnie dlatego, że głównie w dziale Off Road siedzę :]
A więc. Mam na imię Bartek, każdy mówi na mnie Cichy, mam 17 lat, prawka nie mam (chyba, że weźmiemy pod uwagę karte motorowerową :) ) . Zaczynałem jakieś 5-6 lat temu od sprzętów typu Komar, Simson itp. Obecnie śmigam na Hondzie CR125 ale też mam SHL 175 w trakcie renowacji. Co by tu jeszcze, uczę się w technikum samochodowym i to by było chyba na tyle :) .
Honda CR 125

fuck the whales, save 2 strokes !!!
Avatar użytkownika
cichycr
Świeżak
 
Posty: 225
Dołączył(a): 26/5/2012, 18:00
Lokalizacja: Podkarpacie

Postprzez tomas155 » 4/7/2012, 21:20

Cześć wszystkim

imiÄ™: Tomek
skąd:Kraków
moto:yamaha xj 600div,suzuki bandit 600 a obecnie tzn robiÄ™ przymiarki do kupna suzuki tl 1000 r , aprili rsv 1000 , yamaszki r6 lub r1 ;p

co więcej studiuje(jeszcze;p) pracuje gotuje etc.. i nie umawiam się na randki ponieważ mam już od jakiegoś czasu (nie pamietam jakiego)swoją jędze ;) ogólnie rzecz biorąc jestem nudziarzem ;)

Pozdro
tomas155
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4/7/2012, 21:11

Postprzez zmstr » 5/7/2012, 10:59

Witam
Krzysiek
Ostrowiec Świętokrzyski
28 lat
zaczynałem od zbierania starych motorowerów i motocykli, obecnie poruszam się CBR F2
zmstr
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5/7/2012, 10:57

Postprzez Dexter_Morgan » 6/7/2012, 21:57

Witam ma na imię Karol kiedyś dawno dawno temu jak jeszcze byłem młody miałem nie zgadniecie co ? - motorynkę hmm mniamniuszny zwierzaczek był to i uwielbiałem nią jeździć dodam że na początku dużo jazdy na niej nie miałem więcej awarii ale z czasem poznałem ten silniczek z wszystkimi jego detalami tak mi się spodobało że pozmieniałem kilka szczególików z zaporzyczonego przepisu pana mgr inż. W. Wiatraka i wiadomo coś od siebie też było w efekcie dostało to dużego kopa, fajniej było na dwójce szło postawić ją na koło nawet :) no ale musiałem przerobić koszyk sprzęgłowy na bardziej sztywny i mocniejszy, idąc dalej mocniejsza sprężyna, inna dźwignia sprzęgła tryb koszyka sprzęgłowego się zaczął zrywać heh miałem to ja z nią zabawę 8) . Szkoda że nie mam zdjęć, ba szkoda że ją sprzedałem :cry: Pomalowana w kolorze czerwony strażak na błotniczku z przodu dwa paseczki, na baku jeden duży na środku i dwa po bokach łezka w oku się kręci na same wspomnienia. No ale co było to minęło po motorynce raczej nic nie działałem jakoś tak zleciało od czasu do czasu na jakiegoś sprzęcika wsiadłem ale to tak od święta. Aż pewnego pięknego słonecznego dnia w bawarskiej krainie płynącego z kufli piwa pszenicznego stołów zapełnionych hax shwein posadziłem swój zmęczony odwłok na hotelowym fotelu przed monitorem ha ! mam was myśleliście że pewnie że zobaczyłem jakąś fajną maszynę na drodze, e nie akurat tak nie było stało się inaczej. Youtube to sprawił włączyłem jakiś filmik z motorami ... później drugi trzeci czwarty i zadałem sobie w końcu to pytanie po tylu latach dalczego ja taki głupi byłem i tak długo na to czekałem żeby znów zacząć jeździć aaaaa !! Tchneła mnie euforia poprawka motoeuforia, wszcząłem procedury, zakroiłem plany, knułem całymi dniami spiski i tak nakręcony na ile mi pozwalał czas poza wyjazdami dotrwałem mam kategorię A oł jes bajbe !!! :twisted: no jak tylko zdałem motorek kupiłem padło na kawasaki ER-6F i teraz no jest super 8) nawet się nie psuje jak motorynka inaczej trochę silniczek cyka :roll: ale dużo osób wie tutaj jaka to radocha na początku jest. No to by było na tyle do zobaczenia na drodze LWG !!!
Dexter_Morgan
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 23/6/2012, 18:37

Postprzez Cerebro » 8/7/2012, 15:09

Witam. Paweł, Mazury (okolice Kętrzyna), śmigam od 88 roku (motorowery, WSK, MZ, Suzi Inazuma 750). Obecnie Kawa Ninja 600. Czym chciałbym jeździć? Sokół 600, Harry Fat Boy, Hayka, DRZ 400 - w zależności od humoru danego dnia:) Pozdrawiam wszystkich Kierowników motocykli!
Cerebro
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8/7/2012, 14:39

Postprzez emtek » 11/7/2012, 11:23

Witam!
Grzegorz, Nadarzyn(obecnie).
Motocykl od 2 sezonów: pierwszy to Honda varadero 125, później Yamaha MT-03, teraz Yamaha Fazer S2 - chyba zostanie na dłużej w rodzinie.
Pozdrawiam!
Pozdrawiam!
emtek
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11/7/2012, 11:16
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez Czawapa » 13/7/2012, 12:43

Witam wszystkich. Mam 30kilka lat, mieszkam niedaleko W-wy, motocykla tudzież skutera jeszcze nie posiadam.
Czawapa
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13/7/2012, 12:35

Postprzez udar » 13/7/2012, 13:16

K&K Motocykliści

O motocyklowcyh aspiracjach zaczalem myslec okolo roku 2008-2009. Wcześniej moje doświadczenie ograniczyło się jedynie do sporadycznych przejazdów skuterem. Wtedy też zaczałem czytać scigacz.pl W 2009 zapisałem się po raz pierwszy na kurs kat. A niestety praca (dużo wyjazdów) nie pozwoliła mi dokończyć dzieła :) I tak oto w tym roku przy okazji zmiany pracy rozpocząłem kurs ponownie. Kurs jak to kurs standardowe godziny odbębnione, na egzamin się zapisałem i cierpliwie czekałem na termin. W między czasie zacząłem rozglądać się za maszyna. I tak oto trafiłem na Yamahe FZ8 (Fazer) model 2010 z owiewkami i ABS, nówka sztuka nie śmigana od dystrybutora. W oczekiwaniu na dostawę sprzętu udało mi się zdać prawko za pierwszym razem - teoria i praktyka jednego dnia. Od kilkunastu dni cieszę się o wiele przyjemniejszymi dojazdami do pracy i wycieczkami poza miasto :)

GorÄ…co polecam wszystkim niezdecydowanym.

Pozdrawiam!
Yamaha FZ8 S 2011
Avatar użytkownika
udar
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 6/6/2009, 14:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez anna lis » 16/7/2012, 07:40

cześć,

pracuję w produkcji filmowej, fotograficznej, telewizyjnej i innej. Często potrzebuję różnych ciekawych rzeczy do swoich projektów, m.in. motocykli, motocyklistów i porad. Jesteście tak silną grupą, że nie mogłam sobie odmówić dołączenia do forum ścigacz.pl.
gdybyście z kolei potrzebowali produkcyjnej pomocy lub mieli jakieś projekty do zrealizowania i szukali osoby, która pomoże wam je zrealizować - zapraszam do kontaktu.

pozdrawiam,
anka
anna lis
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16/7/2012, 07:27
Lokalizacja: gdańsk / warszawa

Witam

Postprzez Hornet777 » 17/7/2012, 09:31

Witam
Hmmm więc trochę o sobie, mam na imię Arek jestem z Czechowic-Dziedzic( śląsk ). W kwietniu tego roku skończyłem technikum informatyczne miesiąc temu zdałem maturę. Pracuje w firmie zajmującą się kolektorami słonecznymi gdzie poznałem kogoś kto bardzo zainteresował mnie motocyklami. Udało mu się to na tyle, że motocykl jest moim marzeniem które mam nadzieję spełnić już w przyszłym sezonie. Problem w tym, iż mam dopiero 20 lat tak więc muszę pospieszyć się z robieniem prawka, w przyszłym roku z tego co mi wiadomo ma wejść przepisz mówiący o tym, że prawko na kat A może robić osoba która skończy 24 lata o ile się nie mylę. Tak więc póki co nie mam motocyklu jestem na etapie zbierania sprzętu :) kask i kurtkę już mam.. zostały tylko: buty, rękawiczki, pas nerkowy, kominiarka:) no i oczywiście jednoślad:) w przyszłym sezonie chciałbym kupić Bandita bardzo mi się podoba a jest w zasięgu finansowym:) wiem, że kupowanie 600tki jeżeli nie miało się styczności z motocyklami jest mało rozsądne. Jeszcze to przemyśle:)
Hornet777
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:53
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez freskezza » 18/7/2012, 13:39

Nie mam pojęcia, czy już tu pisałam, ale nie przywołuję ;)
Jestem z okolic Tarnowa, mam __ lat (jak każda kobieta - 18!), z tytułem magazyniera podbijam branżę budowlaną ;) motocyklami interesuję się od paru lat, 3 lata temu zaczęłam kurs, ale los różnie kierował i do egzaminu podeszłam dopiero w marcu tego roku. Od maja jestem szczęśliwą posiadaczką Yamahy WR 125 w wersji supermoto. Moje pierwsze marzenia dotyczyły ścigacza, najpierw Ninja 250, a po próbnej jeździe CBR 600. W tym roku jednak mądrość nabyta ;) kazała mi puknąć się w głowę o kupić coś, co pozwoli mi bez większego stresu obyć się z moto, nauczyć się prowadzić, panować nad sprzętem, poznać go i siebie w różnych warunkach - i dziękuję Bogu za ten chwilowy przebłysk inteligencji, bo niejednokrotnie mój sprzęt uratował mi skórę. Jedyne, czego żałuję to to, że nie jest to większa pojemność, ale czas, doświadczenie i fundusze - wszystko przyjdzie ;) wiem jednak, że najpewniej pozostanę wierna supermoto.
Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
freskezza
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 27/3/2012, 19:41

Postprzez Asylum » 18/7/2012, 21:51

Cześć.
Mam 19 lat i uczę się w technikum. Motocykle interesują mnie od długiego czasu. Aktualnie poszukuję pierwszego własnego motocykla. Chcę kupić ścigacza albo supermoto, to jeszcze się okaże.
Kiedyś, w nieco odległej przyszłości, marzy mi się Ninja zx6r. :)
Pozdrawiam. :)
Asylum
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18/7/2012, 14:18

Postprzez amahay » 20/7/2012, 19:54

Cześć jestem Olek . Jeszcze się chyba nie witałem .
Latam po Wrocławiu . Zawsze chciałem mieć supermoto ale niestety mam tylko fajnemoto Zuzię Sv 1000 .
Avatar użytkownika
amahay
Stały bywalec
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 25/3/2010, 16:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Wozniak5 » 21/7/2012, 17:12

Witam,

Jest z Poznania i obecnie studiuję Informatykę. Chciałbym wkrótce kupić swój pierwszy motor :)
Wozniak5
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21/7/2012, 16:59

Postprzez junga » 21/7/2012, 23:09

witam jestem Damian 17 lat 18 juz we wrześniu ;) przygode z motorkami zaczołem od motorynki ;p aktualnie śmigam skuterem lekko podrasowanym ucze sie stuntu to jest to co naprawde kocham
niestety ze względów zdrowotnych puki co nie moge robic prawka na kat A ;( ale itak chce kupic aprilie rs 125 na rok a potem Suzuki GSX-R :) to tyle
junga
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21/7/2012, 22:47

Postprzez Doctor's » 24/7/2012, 23:18

Siema Maniacy!
Radek, lat 37. W siodle od 9 roku życia, ale z dłuuugą przerwą na stateczne życie. W końcu realizuję marzenia. Od wczoraj Yamaha FZS 600, czerwona, Jak ktoś zobaczy, że snuję się prawym pasem - proszę nie trąbcie, oszczędźcie mi siary.
Przyczepności i roztropności dla wszystkich!
Doctor's
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24/7/2012, 22:49

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości




na górê