Zobacz wątek - POWITALNIA Jestes nowy? Przywitaj sie, przedstaw tutaj
NAS Analytics TAG

POWITALNIA Jestes nowy? Przywitaj sie, przedstaw tutaj

O wszystkim
_________

Postprzez motoluka » 17/5/2011, 18:55

Hej, witam wszystkich, mam na imię Łukasz i jestem tutaj nowy. Mam nadzieję, że zostanę na dłużej. Aktualnie poszukuję nowego motocykla.
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe


Postprzez Przemo_rene » 17/5/2011, 19:13

Hej mam na imie Przemo i mam 17 lat :lol: i chodzę z buta. Jestem TUTAJ nowy... i zawsze chciałem poznać kogoś na ścigaczu ale nikt mnie nie chce dać się karnąć. Kolega na Er jeden nawet nie chciał dać rypa a to ponoć przecież idealny sprzęt na start. Na codzień gram w WOW a w wolnym czasie gram w Tibie i mam tam 57 lvl. Lubie gry karciane a moją pasją jest matematyka ale dyskretna bo ja cichy jestem i się często płoszę...


















:lol:
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo Przegląd Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R


Postprzez goat14 » 18/5/2011, 00:56

witam

z taj strony Zambrzycki Rafał jestem nowy na tym forum oraz początkującym posiadaczem Yamahy R125 z 2008r. mieszkam w Irlandii a dokładniej w Galway. W Polsce Wychowałem się w Wałbrzychu. tam jedynie miałem prawo jazdy na samochód osobowy ale od zawsze marzyłem o swoim motorze. Kilka tygodni temu zdałem prawko na tutejszych zasadach i już mogę śmigać, teoretycznie. bo dopiero co zabukowałem wizytę w biurze VRT (czyli zapłacenie cła) kolejno czeka mnie opłacenie TAX'u i ubezpieczenie. czyli jeszcze kilka rzeczy mnie czeka za nim wyjadę na ulice. przy okazji tego że jestem nowym użytkownikiem prosiłbym o jakieś dobre rady. czy to związane z prowadzeniem jak również z mechaniką bo motor nie jest nowy a dla własnego bezpieczeństwa muszę zrobić serwis i na co muszę zwrócić szczególną uwagę.

z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Avatar użytkownika
goat14
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17/5/2011, 21:06
Lokalizacja: Wałbrzych / Galway

Postprzez klux » 18/5/2011, 07:40

Witam. Grzegorz, 23 lata, Bydgoszcz. Jeżdżę Hondą NSR 125 jako początkujący "dawca" oraz mam skuter 50cc jako środek lokomocji dom-praca.
klux
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18/5/2011, 07:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez MarekL. » 19/5/2011, 22:27

Witam serdecznie.
Jak zapewne widzicie jestem Marek, obecnie mieszkam w W-ie, poruszam się na trasach W-wa-Radom i odwrotnie.
W tym sezonie śmigam starą Kawą GPX600R, wybrałem go jako 1 moto, choć już od 2lat planowałem coś kupić, a w tym roku wszystko sfinalizowałem.
Postaram się brać czynny udział w życiu forum, będę pomagał, oraz pragnąłbym żeby i mi czasem ktoś pomógł.
A oto moja piękność (o ile Kawasaki to ona, ale chyba to jednak on :| )
Załączniki
kawa.jpg
Kawasaki GPX600R '92
kawa.jpg (99.52 KiB) Przeglądane 5107 razy
MarekL.
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16/5/2011, 09:44
Lokalizacja: W-wa

Postprzez jab87 » 20/5/2011, 13:40

witam jestem Damian mieszkam w Płocku od końca tamtego sezonu jezdze honda cbr 600 rr pc 40 rok 2007 malowanie niebieskie tri color jest to moj pierwszy taki powazny motocykl jestem zachwycony tym motocyklem jezeli chodzi o mnie to jest to motocykl w sam raz dla mnie po prostu trafiłem w 100 zycze wszystki udanego sezony bez przykrych przygód i do zobaczenia na trasie strzała
jab87
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20/5/2011, 13:15

Jestem nowy, a więc witam

Postprzez Maciej z Łodzi » 21/5/2011, 11:07

Cześć i czołem wszystkim miłośnikom (i miłośniczkom) motocykli. Nick, który wybrałem mówi prawdę - tak mam na imię i tam mieszkam.

Obecnie jestem w trakcie intensywnych poszukiwań pierwszego moto, do tej pory nie miałem jeszcze własnego m... Moje główne typy to Kawasaki zr7 lub Yamaha tdm 850 - w motocyklu szukam przede wszystkim komfortowej, wyprostowanej pozycji, aby móc jeździć w dalsze trasy, w miarę wysokiego siedzenia, a jednocześnie poręczności, która umożliwi rozwój moich umiejętności jeździeckich.

Życzę Wam przede wszystkim bezpiecznych podróży i głowy na karku podczas połykania kolejnych setek kilometrów!

Maciek
Maciej z Łodzi
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21/5/2011, 10:57
Lokalizacja: Łódź

Postprzez matik797 » 21/5/2011, 12:13

Witam!
Mam na imię Mateusz, mam 15 lat, mieszkam w Ryczowie koło Zawiercia i jeżdżę od 2010 r (lipiec). Moje pierwsze moto to Aprilia RX 50. Oprócz motoryzacji moim zainteresowaniem jest również piłka nożna i zawód - drwal xd
Pozdro i szerokości!
matik797
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 19/5/2011, 19:45
Lokalizacja: Ryczów

Postprzez SoftLife » 22/5/2011, 08:59

Czołem!

Tak w telegraficznym skrócie: Jestem zarażony motocyklami, robię odpowiedni dokument i przymierzam się do pierwszej maszyny. W planach coś co mnie nie zabije (o: Latać będę po Śląsku.
-
Marcin
SoftLife
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22/5/2011, 08:51
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez taj » 22/5/2011, 13:12

Siema wszystkim.

Mam na imię Mateusz. Na forum nowy, na motorze drugi sezon... czyli raczej też "świeżak". Pochodzę z pięknego Wolsztyna, leżącego na zachodnim krańcu wielkopolski, ale los rzucił mnie na studia do Poznania i to właśnie tu teraz urzęduję.
Rok temu sprawiłem sobie mój pierwszy motor, jakim była GS'ka z 1998 roku. Na owym Suzuki przykulałem jakieś 7000-8000 tys. kilometrów. Nowy sezon przyniósł jednak zmiany i od początku maja jestem posiadaczem GSX-650F'a (jakoś ta moja GS'a wywołała u mnie bardzo duży sentyment do Suzuki) z 2008 roku. Niestety moje moto pozbawione jest owiewek, no ale dzięki temu wydaje mi się być wyjątkowe :P No i to chyba tyle.

Pozdrawiam.
GSX-650F 2008
taj
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22/5/2011, 12:50
Lokalizacja: Wolsztyn / Poznań

Postprzez egefege » 3/6/2011, 13:51

Witam mam na imię Maciej. Mam 34 lata interesuję się akwarystyką, mieszkam w Warszawie. Zaczynam drugi sezon na Bandit 600N.
egefege
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5/7/2009, 20:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez vojtass » 4/6/2011, 17:01

witam wszystkich
jestem Wojtek,
mieszkam w Bydgoszczy.
Na dwóch kółkach latam od 4 lat - wcześniej na Triumphie street triple, teraz na Yamaszce R1 RN23, 2009 rok, czarna z bordo wstawkami.

Cięzko sie w Bydgoszczy zgadać na wspólne latanie, stąd moja obecność tutaj.

Pozdr wszystkim
Bo to nieludzkie być perfekcjonistą !!!
vojtass
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4/6/2011, 16:53
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez mad.girl » 4/6/2011, 20:11

Cześć wszystkim,
Od teraz już oficjalnie, nie tylko poczytując - melduję się tutaj.
Na imię mam Magda, jestem przyszywaną krakuską (z pochodzenia przemyślanką) i absolutnie jestem zakochana we wszystkim co jednośladowe i pięknie mruczące :) Na razie jest to niestety miłość romantyczna i niespełniona ze względów finansowych, ale na zrobionym jakiś czas temu prawie jazdy się nie skończy i tej właśnie wersji będę się trzymać!
Prędzej czy później do zobaczenia na drogach i cieplutko was wszystkich pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
mad.girl
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 4/6/2011, 18:18
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Boshe » 6/6/2011, 11:34

Siemka.
Jestem Szymon. Mam 15lat. Od 12roku życia jeżdżę na motorach. Zaczynałem od motorynki ---> Ogar ---> Simson. Już niedługo będę posiadał nowy motorower:)).
Moim hobby a zarazem celem życiowym jest Informatyka:)).
Pozdrawiam
Boshe
Świeżak
 
Posty: 34
Dołączył(a): 6/6/2011, 11:26
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postprzez Madlen » 6/6/2011, 20:23

Cześć!

Madelaine, lat 18. Gliwice (śląsk) dziewczyna :)

Z motocyklami nie mam nic wspólnego.

Stąd moja prośba, żebyście wprowadzili mnie w ten wspaniały- jak mi się wydaje- świat.

Wielu ludzi słysząc o motorze stuka się w głowę i oferuje mi zakup trumny. Dlaczego tak jest? Ja na przykład stosuję rozróżnienie- tak jak w samochodzie może być kierowca lub idiota za kółkiem, tak samo mamy motocyklistę lub idiotę na motorze- prawda?

Nie kręci mnie jakoś zbytnio prędkość wyższa od rozsądnej. Jak będę się chciała zabić, to wykorzystam do tego wiadukt na Boh. Getta.

Nigdy nawet nie miałam okazji jechać motorem, nie wypowiem się więc jakoś konstruktywnie o maszynach- w gruncie rzeczy nie wiem o nich nic. Więc czemu motor? Hmmm... bo... na przykład dlatego, ze lubię spojrzeć z innej perspektywy- na pokój, na chłopaka, na życie, na wszystko. Bo używam w dużym zakresie zmysłów innych niż wzrok, chcę poczuć drogę, drżenie, usłyszeć dźwięki... wiatr... W końcu dlatego, że motocykliści to wspaniali ludzie, takie odnoszę wrażenie. Kiedyś w G-cach trafiłam przez przypadek na jakiś zlot i zostałam tam do końca, do samego końca.
Motor to swego rodzaju wolność, trochę jak jazda wierzchem... no nie?

Nie chodzi o to że chcę być oryginalna. Gdyby tak było, zrobiłabym papiery na przewóz dynamitu.

Proszę, spróbujcie napisać mi o motorach w ten właśnie sposób- dlaczego, co w nich takiego jest. I wyprowadźcie mnie z błędu tam, gdzie się mylę. Być może wyobrażam to sobie zupełnie inaczej, niż wygląda w rzeczywistości.

I pamiętajcie, ze jestem kompletnym laikiem. DUŻE, DRUKOWANE LITERY! ;)

Szerokiej drogi :)
Madlen
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6/6/2011, 20:01
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Special » 7/6/2011, 19:38

Gdansk , gsxr 1000 k3
Załączniki
09042011294.jpg
09042011294.jpg (204.83 KiB) Przeglądane 3839 razy
co Cie nie zabije to Cie wzmocni :)
Special
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7/6/2011, 19:31
Lokalizacja: Gdańsk-Zakoniczyn

Postprzez michszym11970 » 8/6/2011, 14:26

Witam wszystkich !

Jestem z Łęczycy, swoją przygodę z jednośladami zaczynałem mając 12 lat od Ogara 205, potem był drugi Ogar, WSK, MZ, Cezeta, Jawa 350 Twinsport itp. Obecnie jeżdżę CBR-ką F4 z 2000r. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na drogach.
michszym11970
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4/6/2011, 23:04
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez majkelos90 » 9/6/2011, 11:46

Witam wszystkich! :D

Jestem Michał z Żor. Kilka dni temu odebrałem prawo jazdy kat a, więc mogę już bez przeszkód jeździć motocyklem... no może jedyną przeszkodą jest to, że go jeszcze nie mam (ale to kwestia czasu).

Najbardziej podobają mi się choppery. Z takich planów na pierwszy motocykl to najbardziej bym chciał Yamahę Virago lub coś podobnego. Jeśli nie chopper to może być Ducati Monster :)

A w przyszłości jak będę lepiej jeździł i będę bogaty to Harley Daidson V-Rod 8) ale najważniejsze żeby był Harley :wink:
majkelos90
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9/6/2011, 11:27
Lokalizacja: Żory

Postprzez grin » 9/6/2011, 19:10

Dzień dobry jestem Marcin mieszkam nieopodal Sieradza i urzęduje na kawie zr-7 :) a to dla ciekawskich http://www.facebook.com/profile.php?id=100000944750217
Avatar użytkownika
grin
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9/6/2011, 11:34
Lokalizacja: sieradz

Postprzez Patrish » 12/6/2011, 22:24

Witam, jestes Patryk z okolic Katowic, jezdze FZ1N ;) Mam nadziej ze dowiem sie ciekawych rzeczy na forum oraz ja w czyms pomoge. :) pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Patrish
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 10/6/2011, 21:09
Lokalizacja: Silesia

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 56 gości




na gr