Zobacz wątek - POWITALNIA Jestes nowy? Przywitaj sie, przedstaw tutaj
NAS Analytics TAG

POWITALNIA Jestes nowy? Przywitaj sie, przedstaw tutaj

O wszystkim
_________

Postprzez J.Klops » 30/1/2013, 00:54

Siema. Witam wszystkich.
Jestem z pomorza. W tym sezonie wsiadam na pierwsze moto czym niesamowicie się jaram. Mam jeszcze parę wątpliwości co i jak dlatego też zjawiłem się na tym forum.
Pozdrawiam
o?o...
Avatar użytkownika
J.Klops
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 30/1/2013, 00:49
Lokalizacja: Gdynia


Postprzez szymon3108 » 31/1/2013, 23:51

Jeszcze nigdy nic nie pisałem na żadnym forum.. A więc witam. Zacząłem moją przygodę z motocyklami od jazdy komarkiem kolegi który miał przełączanie biegów w kierownicy.. bodajże 2 biegi miał.. oraz luźną kierownicę, później kupiłem sobie motorynkę którą sprzedałem za bezcen.. żałuje do dzisiaj.. 3 lata temu kupiłem Kawasaki Er 5 - wersja nie zdławiona, sprzedałem po sezonie ponieważ potrzebowałem pieniążki - oczywiście żałowałem :) . Aktualnie posiadam Suzuki gsxr 750 z 98r od kwietnia 2012 i jeździłem nim aż do hmm.. września albo października.. wtedy go zatarłem i właśnie dlatego tu piszę ale to w osobnym temacie. Pozdrawiam Szymon Oborniki Wlkp - srebrna Suzi :) Slow down - take it easy :)
Avatar użytkownika
szymon3108
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 31/1/2013, 23:43


Postprzez BZYK666 » 2/2/2013, 15:04

WITAM
Nazywam sie Lukas od siedmiu lat mieszkam w DE/Nürnberg pochodze z Suwalk.Aktualnie latam
KAWASAKI ZX9r juz drugi sezon,wczesniej latalem to yamaha XJ,to jakies 125 crosy(Ojciec tym
troche handlowal)No i chyba jak kazdy standartowo jakies tam komarki,wsk.jawa,mz etz ale to chyba z 10 lat temu na przypal,dopiero dwa lata temu udalo mi sie przekonac moja zone ze trzeba w koncu zaczac latac na legalu no i ze kupie turystyka i bedziemy wspolnie zwiedzac
:idea: jak juz przywiozlem zielone szalenstwo to sie troche zawiodla no ale coz milosc do plastikow mialem odkad pamietam :lol: Ale na wspolne wypady w alpy daje rade :D
Pozdrawiam wszystkich kochajacych dwa kolka :twisted:
BZYK666
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2/2/2013, 10:10
Lokalizacja: Germany

Postprzez Durajka » 3/2/2013, 22:04

Hej jestem Karolina i mówią na mnie Durajka :) Od najmłodszych lat podobały mi się motocykle jednak bardziej mi się spodobały jak pierwszy raz wsiadłam hm na jakiegoś mini ścigacza na wakacjach pewnie to była jakaś 50tka miałam ok 10 11 lat i wypożyczali tam na śmiganko tymi pyrtkami za jakąś tam kwotę. Od tamtej pory mówiłam, że jak zdam kartę moto-rowerową to chcę jezdzić na jakimś motocyklu. Oczywiście tata zbyt sie martwił i nie chciał mi kupić,a co dopiero słyszeć o motocyklach. Dopiero gdy miałam 16 lat ubłagałam mojego aktualnie narzeczonego i kupił Bartona Sprinta. Śmigam na nim do tej pory, ale myślę od wiosny isć na prawko kat A2 i zacząć w końcu LATAĆ na czymś lepszym ; D Pozdrawiam ! Aby do wiosny !!! ; D
Durajka
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28/12/2012, 19:55
Lokalizacja: Radlin

Postprzez Boshi » 3/2/2013, 22:22

Witaj na naszym portalu :D
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez Qoupaq » 4/2/2013, 20:46

Siema

Jestem Bartek. Mieszkam w Zwoleniu niedaleko Radomia. Niedawno zainteresowałem się motocyklami. W zasadzie to przyszło tak samo z siebie. Będę obchodził 16 urodziny w lutym i zamierzam sobie wyrobić prawko A1. Dotychczas moja jedyna styczność z motocyklami to jazda na komarze dziadka :P
Qoupaq
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4/2/2013, 20:01

Postprzez Badyl29 » 4/2/2013, 22:11

siema
Jestem Patryk motocyklami interesowałem się od zawsze potem troszeczkę mi przeszło na szczęście wróciło :). Pierwszy raz na motocyklu jechałem samodzielnie w wieku 14 lat na CBR-ce potem przez pare lat na skuterze śmigałem. W tym sezonie chce kupić Suzuki GS500. :) Może macie jakieś rady dla mnie ? Pozdrawiam LWG :D
Badyl29
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4/2/2013, 21:54
Lokalizacja: Pyskowice

Postprzez godekx8 » 11/2/2013, 11:13

Witam. Mam na imie Artur mam 26 lat posiadam prawo jazd kat A od ponad roku jestem na etapie zakupu motocykla. Pozdrawiam wszystkich Użytkowników forum
godekx8
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2/2/2013, 12:04

Postprzez ROCES » 13/2/2013, 12:42

Siemanko, na imię mi Tomek, mam 25 lat, pochodzę z woj. zachodniopomorskiego, okolice koszalina. Swoją przygodę z motocyklami zacząłem w wieku 10 lat. Moją pierwszą maszynką był simson enduro S51, zielona bestia jak na tamten wiek! :) Ostatni motocykl to bandit600N. Od zawsze byłem zakochany w R1, nie dlatego, że wygląda szpanersko ale ten motocykl wzbudza we mnie wielki respekt. Kiedy pierwszy raz miałem okazję usiąść na R6 kolegi miałem nogi jak z waty,uczucie nie do opisania połączone z podnieceniem :)

Było tak do momentu kiedy w zeszłe wakacje przechodząc się z kumplem po mielnie ujrzałem białą bestie z czterema wydechami na angielskich blachach, byłem tak podjarany, że nie mogłem się napatrzeć! Wtedy właśnie pierwszy raz w życiu ujrzałem Kawe Z1000. Byłem tak zaślepiony R1, że nie wiedziałem o istnieniu tak wspaniałego motocykla jakim jest Z. Po wielu rozmowach z kolegą, który jeździ R1 Rn09, doszedłem do wniosku, że najlepszy wybór jakiego mogę dokonać to Z1000. Nadal kocham R1 i to się nie zmieni ale Z to motocykl, który zwalił mnie z nóg, jest bardziej przyjazny i zdecydowanie lepszy na miasto, a tego właśnie mi trzeba.

W tej chwili jestem na etapie szukania Zeta, a moje ogłoszenie widnieje na stronie. Pozdrawiam chłopaków z forum Z1000 oraz całą ekipę scigacz.pl :)
Avatar użytkownika
ROCES
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13/2/2013, 12:15
Lokalizacja: Szczecinek

Postprzez matylda85 » 14/2/2013, 10:51

Witam:)
Już kiedyś się tutaj witałam i przedstawiałam, jednak było to na etapie poszukiwań, rozważań i pomysłów na pierwszy motocykl. Aktualnie wiele się zmieniło, dlatego witam się ponownie:)
Mam na imię Marta, mieszkam pod Wrocławiem, mam 27 lat, pracuje jako psycholog. A co najważniejsze to jeżdżę Suzuki gs 500 f:) Dopiero zaczynam przygodę z moto, także gdyby ktoś z Wrocławia, czy okolic chciał polatać razem w sezonie to jestem jak najbardziej ZA!
pozdrawiam:)
Avatar użytkownika
matylda85
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9/12/2012, 15:55
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez suhy-19 » 14/2/2013, 15:12

My rowniez witamy kolezanke :)

A i zapraszam do zimowych pogawedek
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez Łola » 14/2/2013, 15:45

hej hej,pozdrowienia z Warmi i Mazur :) jeźdżę na hornecie z 2008,co jakiś czas wyprowadzam na spacer moją pierwszą miłość zx6 z 97,a w garażu czeka juz prawie skończona sabaka :)
Przywitałam się,poczytam,popatrzę a pewnie z niektórymi z Was zobaczę się na targach w Wawie.
Avatar użytkownika
Łola
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14/2/2013, 14:05
Lokalizacja: Barczewo

Postprzez marvolo » 15/2/2013, 10:38

Cześć, Maciej jestem, kuj-pom/wlkp :) Wieeeki temu wisadłem na komarka i tak się zaczeła fascynacja skuterami, motorynkami. do ścigacza dojrzewałem ;)
Chcieć. Móc.
marvolo
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13/2/2013, 09:38

Postprzez marcin tdi » 16/2/2013, 12:13

Witam mam na imię Marcin mieszkam w województwie śląskim. Zawitałem na forum ponieważ planuję kupno motocykla ale jeszcze nie wiem co wybrać :). na co dzień zajmuję się lakiernictwem samochodowym i motocyklowym
blacharstwo lakiernictwo samochodowe i motocyklowe.
marcin tdi
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16/2/2013, 12:09
Lokalizacja: śląsk

Postprzez Antosia » 16/2/2013, 14:39

Siemka mówią na mnie Tośka. Od małego kocham motoryzację. Jestem z okolic Niska (woj. podkarpackie). To forum przeglądam już od pewnego czasu , ale zdecydowałam się dołączyć nie dawno , gdyż planuję kupno motocykla i innych przydatnych rzeczy do tego :). Co do mojej pasji znam się na tym , lecz wiadomo są lepsi i własnie mam kilka pytań do Nich typu ... który lepszy czy coś w tym stylu. W wolnych chwilach lubię posiedzieć w garażu i pogrzebać przy samochodzie :). Planuję zostać mechanikiem , zobaczymy co z tego wyjdzie :D Chcecie więcej o mnie piszcie:). Jestem otwarta na nowe znajomości :P. Pozdrawiam Lewa dla wszystkich ludzi z tą piękną pasją :D
Lewa w Górę dla ludzi z Wielką Pasją !!
Antosia
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10/2/2013, 19:35
Lokalizacja: okolice Niska (woj.podkarpackie)

Postprzez dawid152020 » 28/2/2013, 13:23

Cześć . Jestem Dawid w maju kończę 18 lat i zamierzam robić prawko na A2 i zakupić jakiś motocykl . Jestem z woj. podkarpackiego z okolic Krosna . Od małego się interesuje motoryzacja i zaczynałem pewnie jak każdy z was na komarku , miałem już parę motocykli o mniejszych pojemnościach, także quada . Większość mojej jazdy na motocyklach spędziłem na Crossach . W danej chwili nie posiadam żadnego motocykla . Interesuje sie także majsterkowaniem , i odrestaurowuje w obecnym czasie Komara sztywniaka z 68 roku . Lewa w góre .
" Bo życie jest po to żeby spełniać swoje marzenia ..."
dawid152020
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28/2/2013, 13:06
Lokalizacja: Krosno

Postprzez saint » 4/3/2013, 08:03

witajcie,
tutaj Rafał z wielkopolski a dokładniej 45km od Poznania w stronę na Świecko (Pniewy) lat 22
obecny sezon zaczynam na suzuki gsx-r 750 k1. pierwsze jazdy mam już za sobą. :D

Interesuję się muzyką (gram na instrumentach takich jak pianino i akroedeon), taniec (tutaj będziecie się śmiać - Ludowy zespół Pieśni i Tańca Polanie), oczywiście motocykle, ewent isle of mann, tworzę strony internetowe na potrzeby klientów indywidualnych, oraz małych firm, asg, komputery i wiele wiele innych.

motocykle - od dzieciństwa. jakieś tam motorynki, później simson, później mz etz 150, następnie dużo jazd tdr-ką 125, później jakaś tam honda 250 rocznik 73, albo 77 już nie pamiętam - było to stricte moto kolegi, ale jeździłem, jeździłem zanim kolega go nie zatarł;p (pierwsze naprawdę dynamiczne moto) no i teraz gixer. pewnie wielu przyczepi się do tego schematu, ale pragnę powiedzieć, że suzuki tak naprawdę jest bardzo mocnym akcentem w moim pożyciu motocyklowym, te pożycie budowane było od najmniejszych lat, jadąc nim teraz nie wyobrażam sobie wsiadać na gsx-r jako na pierwsze moto. motocykl sam z siebie od najmniejszych prędkości wymaga doświadczenia absolutnie nieporównywalnego z jazdą mz etz 150;p. no, ale żyjemy po to aby się rozwijać.
nie chcę nawijać kolejnego tematu czy za szybko czy też nie bo nie ten dział.

witajcie wszyscy i do zobaczenia.

P.S. w tym roku moim absolutnym minimum będzie odwiedzenie zlotu, oraz wzięcie udziału w rozpoczęciu sezonu we Wolsztynie (tam gdzie będzie pokaz stuntera 13). fajnie było by się spotkać.
suzuki gsx-r 750 k1
strony interentowe: chętni pisać
Avatar użytkownika
saint
Świeżak
 
Posty: 96
Dołączył(a): 13/10/2007, 08:20
Lokalizacja: Chełminko (45km od Poznania)

Postprzez Albii15 » 5/3/2013, 17:11

Witam Mam na imię Albert, jestem nowy na Forum , w zeszłym roku stuknęła mi 40 , postanowiłem zrobić prawko i zapragnąłem w końcu stac się posiadaczem Cruisera. mam Yamahę Road Star Warrior 1700ccm , sprowadzoną z USA. 1a rejestracja. Maszyna marzenie, ciężki, dudniący sprzęt, na widlastej 2. Na razie wszystko robie przy niej sam. Mieszkam w stolicy. Pozdrawiam wszystkich właścicieli jednosladów.
Al Bandi
Avatar użytkownika
Albii15
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5/3/2013, 16:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Piotr-87 » 5/3/2013, 17:23

Witam. Mam na imię Piotr i mam 26 lat. Mam prawko na motory i jeździłem do tej pory starymi motorami typu WSK 125, WSK 175, Jawa 350 i MZ 250. Moim ostatnim nabytkiem jest suzuki GSX 750F :)
Ostatnio edytowano 24/4/2013, 18:20 przez Piotr-87, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Piotr-87
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1/3/2013, 23:27
Lokalizacja: Radom

Postprzez asroc » 6/3/2013, 23:50

Witam wszystkich! Trochę nowy tu jestem. Nazywam się Paweł,19 niedzieli palmowych na karku,A zdane w zeszłym roku :wink:
asroc
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6/3/2013, 23:43
Lokalizacja: Lębork

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 9 gości




na gr