Zobacz wątek - zahaczenie o lusterko w korku
NAS Analytics TAG

zahaczenie o lusterko w korku

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Re: zachaczenie o lusterko w korku

Postprzez Kohelet » 13/6/2010, 22:52

North123 napisał(a):usłyszałem tylko lekkie puknięcie


Jakbym slyszal kumpla tlumaczacego sie na police, gdy opisywal jak "lekko puknela" bombka naszej produkcji przed sylwkiem :)
V rulez.
Avatar użytkownika
Kohelet
Świeżak
 
Posty: 185
Dołączył(a): 27/4/2010, 08:32
Lokalizacja: SP1 / wrocek


Postprzez Robson1903 » 13/6/2010, 23:14

Weźcie zmieńcie nazwe tematu bo razi po oczach "zahaczyłem !!".
CBR - CustomBikeRobson
* CBR1200RR * Raptor+ R1 ENGINE(WIP)
Avatar użytkownika
Robson1903
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 700
Dołączył(a): 15/5/2009, 11:02
Lokalizacja: Łódź


Postprzez Czawaj » 13/8/2010, 06:53

Też wczoraj poruszyłem ten temat, jako że jestem mało doświadczony i dopiero co badam temat :wink:

Kiedyś lekko zahaczyłem właśnie o lusterko samochodu, koleś pokiwał głową, ale odwróciłem się i przeprosiłem z ręką w górze.

Wczoraj natomiast stałem w korku a przede mną autobus turystyczny, więc przesuwam się odpychając nogami od ziemi. Obok autobusu jakieś drogie auto więc odruchowo dalej od niego i lekko przytarłem/puknąłem lusterkiem bok autobusu. Słysze jak kierowca krzyknął "kur*a", więc odwróciłem się odpowiadając przepraszam z ręką w górze. Zapaliło się zielone i odjazd.

Na lusterku nie mam żadnych śladów, może dotknąłem nim powierzchnie 3cm blachy autobusu, przy "chodzonej" prędkości...

Nie wiem czy mam się czym martwić czy nie? :shock:
Avatar użytkownika
Czawaj
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 11/9/2009, 21:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Krmtzzz » 13/8/2010, 10:05

Chyba zartujesz z tym pytaniem :D ?
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez Czawaj » 13/8/2010, 10:13

Tzn :D ?
Avatar użytkownika
Czawaj
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 11/9/2009, 21:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Czawaj » 13/8/2010, 13:22

Ehh żeby się jeszcze jakaś panienka znalazła :roll:

Szerokości Panowie :)
Avatar użytkownika
Czawaj
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 11/9/2009, 21:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez barjed » 15/8/2010, 10:41

Ja niedalej jak wczoraj przeciskałem się na światłach i, oczywiście, jakaś pała w terenowym BMW gadała przez telefon, ustawiła się pod samym sygnalizatorem prawie w poprzek. Jego minąłem, ale jakoś tak nieszczęśliwie, że "tryknąłem" lusterko gościa stojącego po prawej. Zrobiło mi się gorąco i zastanawiając się czy zaraz zobaczę typa z gazrurką drepczącego w moją stronę, odwróciłem się, podniołsem łapę. Koleś się uśmiechnął, odmachał i tyle :P
A philosopher once asked, "Are we human because we gaze at the stars, or do we gaze at them because we are human?" Pointless, really... ”Do the stars gaze back?" Now *that's* a question.
Avatar użytkownika
barjed
Świeżak
 
Posty: 34
Dołączył(a): 16/3/2010, 14:31

Postprzez bobcoor » 15/8/2010, 17:52

Tez niedawno mialem sytuacje w ktorej dojezdzajac do swiatel zachaczylem o lusterko. Gosc w samochodzie dostal kota i zaczal sie wydzierac wiec postawilem moto na nozke podszedlem do samochodu, ogladnalem lusterko, nie bylo zadnego sladu. Przeprosilem kulturalnie, gosc ucieszony ze nie olalem go. Machniecie reka i na tym koniec.
Avatar użytkownika
bobcoor
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 26/7/2010, 18:57

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na gr