Zobacz wÄ…tek - Enduro + Rejestracja + prawko kat.A VS cross + przyczepka
Advertisement
NAS Analytics TAG

Enduro + Rejestracja + prawko kat.A VS cross + przyczepka

Enduro, Cross
_________

Postprzez pawcio8rs » 30/8/2009, 00:32

A wiesz,że istnieją inne moto-lepsze-niż Twoja CRa? I jak można porównywać 2T z 4T...Że tak powiem,dobry jesteś;]
pawcio8rs
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 7/4/2009, 15:32


Postprzez henio12323 » 30/8/2009, 09:04

porównuje do mojej CR bo ją znam nie smigałem kazdym moto tyle co nią i nie chce w ciemno nic mówic. pozatym moge porównywac 2t z 4t :) to jedna kategoria na zawodach w koncu
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez gh_joker » 30/8/2009, 10:59

Jezeli chodzi o teren to jasne, ze 4t bo pracuje równo z dolu a 2t to albo zapier*alasz albo nie jedziesz :wink: A WR jest przecierz na ramie yz-f tylko ja troche zdlawili zeby sie tym wlasnie dalo w terenie lajtowo polatac + dochodzi tam osprzet i dodaje troche masy albo np wiekszy bak...

Ja osobiscie w terenie na MX w 2t srednio sie czuje ale punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia wiec najlepiej sprobowac tego i tego...

Poza tym 2t w terenie latwo mozna zajechac np przeciagajac go na dlugiej prostej, ktorych na torze niema - dlatego na torze liczy sie moment obrotowy...

Co do Mocy to tez nie jest tak bo to stosunek tych wlasnie np 80 kilogramow do mocy silnika daje wynik 65KM...
...Life is the lesson - LEARN AND NEVER DIE!!!...
Avatar użytkownika
gh_joker
Świeżak
 
Posty: 111
Dołączył(a): 7/8/2008, 23:00
Lokalizacja: cambridge

Poprzednia strona


Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê