Zobacz wÄ…tek - Jazda na motorze = grzech? :/
Advertisement
NAS Analytics TAG

Jazda na motorze = grzech? :/

O wszystkim
_________

Postprzez patryk83 » 15/6/2009, 12:29

I właśnie dlatego jestem niewierzący :)
Proboszcz z mojej parafii ma Mercedesa klasy S a z tego co słyszę jak prowadzi msze to zawsze mówi, że datki na kościół są wciąż za małe :)
Mamy gdzieś we Wrocławiu jednego księdza który ma motocykl i niby świetny gościu z niego.
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez herbatkowy » 15/6/2009, 12:54

Przeciez u mnie w parafii ksiadz ma motocykl. Harleya Davidsona za przeszlo 50 patoli, a proboszcz jezdzi A8, i tak samo co tydzien mowi ze nie ma pieniedzy na wyszykowanie kosziola :wink:
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka


Postprzez patryk83 » 15/6/2009, 13:02

Jak byłem młody i jeszcze musiałem się słuchać rodziców byłem zmuszany na spotkania z księdzem po kolędzie.
Podszedł do mnie proboszcz złapał za głowę i przycisnął do swojego barku... nie wytrzymałem i powiedziałem do kolesia, że chyba go poje**i zeby mnie więcej nie dotykał :D. Matke zamurowało, ojciec wkur***, babcia zmieniała kolory na twarzy czerwonego przez zielony do trupiego ;p brat nie mógł ze śmiechu wytrzymać.
Tak się skończyła moja przygoda z kościołem i wiarą:>
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Radel » 15/6/2009, 15:58

patryk83 napisał(a):Podszedł do mnie proboszcz złapał za głowę i przycisnął do swojego barku... nie wytrzymałem i powiedziałem do kolesia, że chyba go poje**i zeby mnie więcej nie dotykał :D.


No to nieźle pojechałeś :D No ale tutaj się wkrada kolejny temat, że księża za dużo sobie pozwalają. A co do tematu to nie ma co słuchać tych co nigdy nie jeździli na motorze...
Radel
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 15/6/2009, 15:19

Postprzez talta » 15/6/2009, 16:01

mysla, ze sa nietykalni, a jak cos mu powiesz to foch i obraza majestatu
talta
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2439
Dołączył(a): 26/1/2009, 21:14

Postprzez Frugos » 15/6/2009, 20:31

Co do wiary to polecam film "Zeitgeist". Zmienił trochę moje myślenie na ten temat.
Avatar użytkownika
Frugos
Bywalec
 
Posty: 602
Dołączył(a): 5/11/2008, 17:05

Postprzez herbatkowy » 15/6/2009, 20:45

Byl juz temat o tym filmie, posypalo sie pare warnow, bo dyskusja byla iscie zazarta :D
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez adam_89 » 15/6/2009, 21:02

patryk83 napisał(a):Jak byłem młody i jeszcze musiałem się słuchać rodziców byłem zmuszany na spotkania z księdzem po kolędzie.
Podszedł do mnie proboszcz złapał za głowę i przycisnął do swojego barku... nie wytrzymałem i powiedziałem do kolesia, że chyba go poje**i zeby mnie więcej nie dotykał :D. Matke zamurowało, ojciec wkur***, babcia zmieniała kolory na twarzy czerwonego przez zielony do trupiego ;p brat nie mógł ze śmiechu wytrzymać.
Tak się skończyła moja przygoda z kościołem i wiarą:>




haha przypomniała mi sie akcja z filmu JOB ksiądz siedzi w domu na kolędzie nagle wchodzi mała dziewczynka i pada : a Ty się potrafisz żegnać dziewczynko? taaak do widzenia :D a potem dają księdzu kase w kopercie a ten jeszcze woła plus wat - coś mi się z netem dziej i nie moge youTuba włączyć bym to znalazł
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości




na górê