Zobacz wątek - Chamskie reakcje na widok motoru
 
NAS Analytics TAG

Chamskie reakcje na widok motoru

O wszystkim
_________

Postprzez Bystry » 27/4/2009, 14:27

to jest nic ... skuter możesz mieć do 16 roku życia ? i tak śmigają małolaty po drogach ... a dzisiaj wracając ze szkoły widzę Erłana 09 rok a koleś w djinsach i zwykłych bucikach sportowych :| kask, łapki i kurtałke miał, ale moto za tyle kasy i żeby na dobre buty nie było stać ?
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57


Postprzez Konig » 27/4/2009, 14:35

Może nie lubi butów motocyklowych :P
Konig
Świeżak
 
Posty: 433
Dołączył(a): 14/8/2008, 20:21
Lokalizacja: Triocity


Postprzez Leitho » 27/4/2009, 14:46

Naprawde mnie to zawsze irytowalo: jak koles przeszlifuje dupskiem asfalt to kogo bedzie bolec? To jest jego sprawa czy jedzie w Sidi, Adidasach czy japonkach, ludzie popadacie w skrajnosc umoralniajaca
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez CeBeRek » 27/4/2009, 15:12

Może po prostu nie lubi się pocić. Sam kupiłem motocyklowe jeansy żeby nie gotować się w lecie. Może też miał takie jeansy z ochraniaczami ?
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez malyzck » 27/4/2009, 16:58

A po za tym moim skromnym zdaniem to nie nasza sprawa kto w czym jezdzi bo kazdy ma swoj rozum i ponosi konsekwencje swoich decyzji, nie ma co sie bawic w wujkow dobra rada jesli ktos tego nie chce, a kazdy sobie zdaje sprawe z konsekwencji
malyzck
Bywalec
 
Posty: 512
Dołączył(a): 31/3/2008, 08:52
Lokalizacja: Kielce

Postprzez adam_89 » 27/4/2009, 17:02

Bystry napisał(a):to jest nic ... skuter możesz mieć do 16 roku życia ? i tak śmigają małolaty po drogach ... a dzisiaj wracając ze szkoły widzę Erłana 09 rok a koleś w djinsach i zwykłych bucikach sportowych :| kask, łapki i kurtałke miał, ale moto za tyle kasy i żeby na dobre buty nie było stać ?


a może akurat jechał do szkoły? i co miał ubierać całe kombi i buty a potem pocić się w tym kilka godzin? jego życie jego sprawa.

Zastanawiam się, żeby na mature pojechać moto :) sportowe buty Falco będą pasowały do garniaka?
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez C-bool » 27/4/2009, 18:52

adam_89 napisał(a):sportowe buty Falco będą pasowały do garniaka?

Tak samo jak przyczepka do Ferrari :lol:
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez mates234 » 27/4/2009, 22:03

Chociaż jeżdżę jak narazie tylko jako pasażer to zaobserwowałem jedną rzecz która straszne mnie wku**iła.

Parada przez Poznań. porobiły się grupki przez światła(wszyscy nie zdązyli). Jadąc w grupie około 15 motocykli przeciskamy sie pomiedzy samochodami i dotarliśmy pod światła.Wiadomo że wszyscy sie z przodu nie pomieścili to tez część poustawiała sie na pasach ale tak że było jeszcze troszke miejsca dla pieszych. wiekszość pieszych się uśmiecha i wogóle aż tu idzie taki cwaniak z dziewczyną i do jednego który był najbardziej wysuniety na pasach z morda coś tam widziałem że mu pokrzyczał. Motocyklista był przestraszony bo koleś był nawet sporych rozmiarów to też nic mu nie odpowiedział i koleś sobie poszedł. Inaczej może by było gdyby oprócz mnie ktoś to widział...
Naprawde nie wiem co jest tym ludziom, motocyklistow chyba biorą za bandę cwaniaków albo poprostu dokuczają bo sami nie mają... Polska dziwny kraj..
Avatar użytkownika
mates234
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 9/4/2009, 23:02
Lokalizacja: Leszno

Postprzez Shaft » 27/4/2009, 22:36

mates234 napisał(a): Inaczej może by było gdyby oprócz mnie ktoś to widział...
Naprawde nie wiem co jest tym ludziom, motocyklistow chyba biorą za bandę cwaniaków albo poprostu dokuczają bo sami nie mają... Polska dziwny kraj..


Gwaratuję Ci że gdyby nawet ten na czele musiał zejść z moto..
reszta by dołączyła ;) solidarność jednośladów to nie w kij dmuchał
Ten niby duży na pasach musiał być ślepy żeby podjąć zaczepkę przed grupą motocyklistów.

Pozdr
Sh
Avatar użytkownika
Shaft
Świeżak
 
Posty: 397
Dołączył(a): 23/6/2008, 10:49

Postprzez Pawcio415 » 28/4/2009, 08:20

Shaft napisał(a):
mates234 napisał(a):

Gwaratuję Ci że gdyby nawet ten na czele musiał zejść z moto..
reszta by dołączyła ;)


Tak to powinno wygladac wlasnie.
Niestety w praktyce jest troszke inaczej jesli grupa nie jest naprawde zgrana :(
Avatar użytkownika
Pawcio415
Świeżak
 
Posty: 422
Dołączył(a): 9/3/2007, 21:52
Lokalizacja: Śląsk, Newbridge

Postprzez melvin » 28/4/2009, 08:32

Shaft napisał(a): solidarność jednośladów to nie w kij dmuchał




padłem :lol: i może by jeszcze peleton przejeżdżających kolaży też dołączył?
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez PoPe_1 » 28/4/2009, 09:03

Zawsze trafi się jakiś idiota - zwykła statystyka. Ja bym się tym nie przejmował. A co do tej "solidarności" to bym mocno polemizował. Kilkanaście lat temu wygladało to inaczej, japońców było zdecydowanie mniej, ludzie się znali, moto z prawdziwego zdarzenia kosztowało krocie, więc śmigali goście naprawdę czujący bluesa. Dziś jest sporo przypadkowego elementu, który chce poszpanować kupionym przez tatusia sprzętem lub młodziaków katujących starą japonię kupioną za 4-5 tysia...
PoPe_1
Świeżak
 
Posty: 85
Dołączył(a): 23/3/2009, 09:13

Postprzez ls » 28/4/2009, 10:24

C-bool napisał(a):To wszystko jest tylko z zazdrości... ludzie wiedzą, że nigdy nie będą mogli pozwolić sobie na motocykl, więc z czystej zawiści próbują robić tak, żebyśmy mieli gorzej...


Śmiem twierdzić inaczej. Złą opinię robią ci, którzy w terenach zamieszkanych wkręcają się na 14tys RPM, robią sobie wyścigi po nocach itp. Sami wiemy, że ścigacze nie są ciche. Sami wiemy, że przyspieszenie jest zajefajne, a wkręcanie na obroty to sama radość. Ale zatruwanie innym życia hałasem nie poprawi społecznego wizerunku motocykla.
ls
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28/4/2009, 10:00

Postprzez mates234 » 28/4/2009, 19:06

PoPe_1 napisał(a):A co do tej "solidarności" to bym mocno polemizował. Kilkanaście lat temu wygladało to inaczej, japońców było zdecydowanie mniej, ludzie się znali, moto z prawdziwego zdarzenia kosztowało krocie, więc śmigali goście naprawdę czujący bluesa tysia...

I tu masz z pewnością racje

Pawcio415 napisał(a):Niestety w praktyce jest troszke inaczej jesli grupa nie jest naprawde zgrana

Grupa na pewno nie była zgrana bo w grupie z nami jechali przypadkowi ludzie ze zlotu

A pozatym to wasze wypowiedzi napewno zostaną mi w głowie i będę się bał zostawić moto gdziekolwiek jak już sobie kupie ...
Avatar użytkownika
mates234
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 9/4/2009, 23:02
Lokalizacja: Leszno

Postprzez Shaft » 28/4/2009, 23:44

mates234 napisał(a):
PoPe_1 napisał(a):A co do tej "solidarności" to bym mocno polemizował. Kilkanaście lat temu wygladało to inaczej, japońców było zdecydowanie mniej, ludzie się znali, moto z prawdziwego zdarzenia kosztowało krocie, więc śmigali goście naprawdę czujący bluesa tysia...

I tu masz z pewnością racje

Pawcio415 napisał(a):Niestety w praktyce jest troszke inaczej jesli grupa nie jest naprawde zgrana

Grupa na pewno nie była zgrana bo w grupie z nami jechali przypadkowi ludzie ze zlotu

A pozatym to wasze wypowiedzi napewno zostaną mi w głowie i będę się bał zostawić moto gdziekolwiek jak już sobie kupie ...


Ja pomimo AC staram się parkować moto w pobliżu kamer monitoringu.
W Wawie to już standard. Jest ich sporo, więc zawsze bezpieczniej.
A jak nawet to można się zgłosić po nagranie ..

Pozdr
Sh
Avatar użytkownika
Shaft
Świeżak
 
Posty: 397
Dołączył(a): 23/6/2008, 10:49

Postprzez Qba_Zeus » 29/4/2009, 00:04

Shaft napisał(a):A jak nawet to można się zgłosić po nagranie ..

I mieć na pamiątkę? :)
Znam osobiście przypadek z monitorowanego osiedla. Kumplowi buchnęli puszkę. Miał nagranie od ochrony, zgłosił się z tym na policję. Nic nie pomogło, choć gości było widać wyraźnie.
Niestety skuteczność ścigania takich przestępstw u nas jest ciągle bardzo niska. Najlepszą bronią do walki z przestępczością jest nieuchronność kary, która w Polsce jest tylko pustym sloganem.
Avatar użytkownika
Qba_Zeus
Świeżak
 
Posty: 156
Dołączył(a): 7/1/2009, 15:28
Lokalizacja: Kraków

Postprzez mates234 » 29/4/2009, 08:06

Qba_Zeus napisał(a):Miał nagranie od ochrony, zgłosił się z tym na policję. Nic nie pomogło, choć gości było widać wyraźnie.


To już zależy na jakich policjantów się trafi. Trzeba mieć nadzieję że znajdą ;)
Avatar użytkownika
mates234
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 9/4/2009, 23:02
Lokalizacja: Leszno

Postprzez Taser » 29/4/2009, 08:51

Shaft napisał(a):
Taser napisał(a):Jade sobie dzisiaj, koles mnie wyprzedza i mi macha czerwonym lizakiem :P


No i coś z tego było ??
Pochwal się ile pnkt zarobiłeś ?
;)P


Mialem na 50tce 80siat ale nic sie nie dorobilem sprawdzili dokumenty i pojechali.
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez malyzck » 29/4/2009, 09:23

Taser napisał(a):
Shaft napisał(a):
Taser napisał(a):Jade sobie dzisiaj, koles mnie wyprzedza i mi macha czerwonym lizakiem :P


No i coś z tego było ??
Pochwal się ile pnkt zarobiłeś ?
;)P


Mialem na 50tce 80siat ale nic sie nie dorobilem sprawdzili dokumenty i pojechali.


E to miales lajtowych kolesi, ja za 70 na 50 dostalem 100pln i 4pkt i to z trudem bo chcieli dac 200
malyzck
Bywalec
 
Posty: 512
Dołączył(a): 31/3/2008, 08:52
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Taser » 29/4/2009, 12:12

Malzyk, wsumie nie trudno sie dziwic, jak to bylo wieczorem na Cargo w wawie, powiedzialem ze jechalem tak szybko bo balem sie ze mi w dupe wjada, policjant sie spytal kto, to powiedzialem ze lubia sobie tutaj pojezdzic to mi przyznal racje i na tym sie skonczylo.
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na gr