Zobacz wÄ…tek - Trudne sprawy [18+]
 
NAS Analytics TAG

Trudne sprawy [18+]

O wszystkim
_________

Postprzez kravec » 23/1/2016, 23:54

A ja raz na 2 tygodnie jak mi styka drobnych na myjce :D :D
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez Kaai » 24/1/2016, 00:10

a dla mnie auto to jak moto, tez musze miec wychuchane. no ale tka jak mowisz, niektorzy maja auta jako woły robocze i tyle, i potem tacy nie rozumieja, jak mozna wywalic 30tys za 12latka
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18


Postprzez kravec » 24/1/2016, 00:47

Jeśli nie jest to jakiś okaz to jest to głupota bo jeszcze połowę tego trzeba będzie wrzucić w najbliższym czasie używania.

Nie mam woła roboczego, ale jak patrzę na ludzi którzy mają zrobione w aucie wszystko na błysk, a klocki hamulcowe za 70zł najtańsze to mi się nóż w kieszeni otwiera. Tak samo jak lotki, felgi, progi itp itd do 1.4 w gazie.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Walenty » 24/1/2016, 01:11

Zobaczcie na tych gliniarzy: https://www.youtube.com/watch?v=QCozh_vbYdM

Wiecie jak ich można nazwać?
Profesjonaliści.


U nas połowa młodziaków w mundurach by się popłakała xDDD
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Glenroy » 24/1/2016, 02:38

Walenty napisał(a):Zobaczcie na tych gliniarzy: https://www.youtube.com/watch?v=QCozh_vbYdM

Wiecie jak ich można nazwać?
Profesjonaliści.


U nas połowa młodziaków w mundurach by się popłakała xDDD


Aaa, zawsze lubiłem oglądać takie akcje. Wielki cwaniak, póki nie został poczęstowany kilkuset kV :).

Z drugiej strony, przy i tak dość mocno ograniczonych prawach naszych funkcjonariuszy, nie wszyscy to aż takie typowe ciapki :).
https://www.youtube.com/watch?v=Wp3WXOymj3Q
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez mar111cin » 24/1/2016, 11:16

Kaai - taaa oczywiście nic nie było, a zderzak powyginany we wszystkie strony, plastiki pod lampami ledwie pasują, ale nic nie było :lol: igła panie bezwypadkowa :lol: dawaj następne bmw, posmiejemy się za co chcesz dać równowartość połowy nowego samochodu :)

Kravec - bez urazy, ale w alfach są problemy, które nie występują w żadnym innym samochodzie - serio byłem w szoku, jak z kumplem oglądaliśmy jedną 156 i pytał o takie rzeczy, że mi nigdy by do głowy nie przyszło zapytać. Potem mu mówię - skąd Cię te pytania naszły, a on że na forum alfy przeczytał "że to lubi się psuć", a pytał już o takie rzeczy, że mi oczy wychodziły :D a najlepsze co, sprzedający potwierdzał "no był z tym problem ale już naprawione" - skwitowałem rozmowę, że to auto to skarbonka i ostatecznie go nie kupił i dał sobie spokój z alfą :)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez kravec » 24/1/2016, 12:10

Marcin- z ciekawości- o co np. pytał?

Odnoszę też wrażenie że Alfy mają taką opinie bo ich właściciele latają ze wszystkim do mechanika (przynajmniej ja tak robiłem). W VW jak stuka- to znaczy że się nie urwało :D W Alfie chyba częściej musi być zrobione.

Przejeździłem 156'ką (2 sztuki) jakieś 100 000 km i nie mogę potwierdzić szczególnej usterkowości.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Kaai » 24/1/2016, 12:10

gdzie plastiki pod lampami ledwo pasujÄ…?
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez cioracz » 24/1/2016, 12:37

Glenroy napisał(a):
Walenty napisał(a):Z drugiej strony, przy i tak dość mocno ograniczonych prawach naszych funkcjonariuszy, nie wszyscy to aż takie typowe ciapki :).
https://www.youtube.com/watch?v=Wp3WXOymj3Q


https://www.youtube.com/watch?v=G1ncr1b44NA
Tak jak na tym filmiku tak jak postrzegam każdego "młodzika". Wujek jak robił w Policji (już jest jakiś czas na emeryturze) to mówił że najgorzej było przyjąć takich młodzików po 2004r. Ogólnie mieli tak wyprane głowy że jak mają mundur to są nietykalni i czują się jak strażnicy teksasu a tak na prawdę prostej dźwigni na łapę nie umieją nikomu założyć tylko dzwonią po posiłki albo od razu gaz bo przecież Pan "władza" (w bardzo dużym cudzysłowie) ma zawsze rację i trzeba go słuchać ;)
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez Glenroy » 24/1/2016, 12:57

Ja mam bardzo miłe skojarzenia z autami pokroju Alfy, Fiata, Forda, czy innych Francuzów, Alfa 156 była jednym z najmniej awaryjnych samochodów jakimi miałem okazję śmigać 2.4 JTD 150KM, kolega ma 2.0 TS 150KM i od 4 lat jest z niej mega zadowolony, zrobił nią już prawie 150kkm i poza częściami eksploatacyjnymi [świece, olej, filtry, opony etc.] nie dołożył do niej ani grosza, a jeździ jak głupia :). Niestety ale w przypadku aut Niemieckich, te 25% ceny płacimy tylko za to, że są Niemieckie i że mają "renomę" ;). Mając te 30 kafelków wolał bym chyba jakiegoś Ceed-a, Bravo czy innego Megane, w sumie w przybliżonej sumie można by już szukać Hondy Civic VII Type-R, Focusa ST, czy Megane RS ;).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez Walenty » 24/1/2016, 13:07

Glenroy napisał(a):Mając te 30 kafelków wolał bym chyba jakiegoś Ceed-a, Bravo czy innego Megane, w sumie w przybliżonej sumie można by już szukać Hondy Civic VII Type-R, Focusa ST, czy Megane RS ;).


Tracisz czas. Ma być beamer.
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Glenroy » 24/1/2016, 14:16

Walenty napisał(a):
Glenroy napisał(a):Mając te 30 kafelków wolał bym chyba jakiegoś Ceed-a, Bravo czy innego Megane, w sumie w przybliżonej sumie można by już szukać Hondy Civic VII Type-R, Focusa ST, czy Megane RS ;).


Tracisz czas. Ma być beamer.


No to cóż, tylko życzyć powodzenia :). Upatrując sobie jedną markę, a tym bardziej jeden konkretny model, a jeszcze tym bardziej, w jednym praktycznie unikatowym pakiecie, znalezienie czegoś co nie jest kupką gruzu graniczy tak na prawdę z cudem, tym bardziej w przypadku BMW, które często są używane w wiadomo jaki sposób, przez wiadomo jakich intelektualnie ludzi ;), nie mam nic do samej marki czy użytkowników tych samochodów, ale chyba nikt nie zaprzeczy, że katowanie beemki kopceniem sandała to już praktycznie taki stadny rytuał i często pomimo perfekcyjnego wyglądu, pod maską ma już przybalsamowanego na sprzedaż trupa ;). To tak samo jak znaleźć teraz zadbane 1.8T bez podtlenku LPG, osobiście szukałem tak owego zanim wpadłem na swoje 2.8 i muszę niestety stwiedzić, że jedyny zadbany egzemplarz, to ten, który stoi obok mojej 2.8 należący do brata ;).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez Croowab » 24/1/2016, 14:48

Kwestia szukania. Swoje auto kupiłem od gościa który na dzień dobry pokazał mi wszelkie "niedoskonałości" auta. Wszelkie rysy, naprawy potwierdzone fakturami itp. Dopiero po tym jak powiedziałem, że nadal jestem zainteresowany przystapiliśmy do dalszych oględzin i negocjacji.
Wspomnaine usterki to kilka rysek na lakierze, wymiana kilku czujników na przestrzeni kilku lat a ostatnia wizyta to wymiana uszczelki pod pokrywa zaworów, nowu akku na sume ponad 800€.
Koleś w domu miał jak w laboratorium. Czysciutko. Nawet na szklanym blacie stołu nie było grama kurzu. W aucie podobnie.
Kupiłem auto którym jezdze rok i .. trzeba cierpliwości i szęścia aby znaleźć to co się szuka.

Dla zobrazowania.
Moje kryteria
bmw z 3l silnikiem
hak
nawigacja
sportowe dostosowanie podwozia
automat..
i oczywiscie zadbany

niestety mam manual

Powodzenia w szukaniu.. ale żeby w PL kupić takie auto, to trzeba mieć sporo szczęscia albo dużo kasy..
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51

Postprzez kravec » 24/1/2016, 18:12

W sumie w moich z nieeksploatacyjnych wydarzyły się 2 rzeczy- jakaś pierdoła na sterownikach- podlutowanie za 100zł, wadliwa rolka rozrządu- gdybym się połapał od razu i zgasił nic by się nie stało- na szczęście konstrukcja zrobiona tak że głowicy nie rusza przy przestawieniu :) Wymiana rozrządu i dźwigienek zaworów wydechowych. To tyle.

Uważam że tarcze, klocki, elementy zawieszenia, amory się po prostu zużywają i nie należy tego rozpatrywać jako usterki. Co innego problemy z odpalaniem w Golfach czy choinki bożonarodzeniowe na tyłach BMW :D
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez mar111cin » 24/1/2016, 19:01

Kravec - np. zapytał czy nie było problemu z wycieraczkami? Na co sprzedający odpowiedział że oczywiście był, ale oczywiście już to zostało naprawione :) Nosz kurde, w życiu by mi nie przyszło na myśl pytać o wycieraczki kupując samochód.... A takich rzeczy było więcej, on się pytał, sprzedający odpowiadał rzetelnie, a ja kur wa nie dowierzałem :D

Może jakbym gdzieś dobrze poszukał, to bym odnalazł więcej szczegółów rozmowy na gadu jak to komuś opowiadałem, albo i tutaj na forum, chociaż spam tematy jakoś wylatywały.



Kaai, Ty ślepy jesteś?
https://photos.google.com/share/AF1QipO ... EtY0kwc1ZB

Szczelina od milimetra do centymetra... mówię o tym plastiku zaraz pod lampą, co dobrze widać go na tym zdjęciu...

Pomijam już fakt, że na tym zdjęciu z kolei:
https://photos.google.com/share/AF1QipO ... EtY0kwc1ZB

oprócz no dziwnych spasowań linii ;) to błotnik, zderzak i ten element pod lampą - wszystko jest w innym odcieniu... O ile jeszcze zderzak rozumiem, bo to nie metal i może mieć inny kolor, tak nie rozumiem dlaczego są 3 inne odcienie :)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Kaai » 24/1/2016, 19:08

no mial malowany zderzak, maska, blotnik lewy, gosc mowi ze odpryski no ale niew eim :D ogolnie tÄ™ odpuszczam, bo za droga jak na 2.0d

to ze cos malowane bylo to mi nie przeszkadza, to nie nowe auto, o ile jest to zrobione dobrze.


btw, mam jakis projekt z eksploracji danych i poki co jedna teorie jaka znalazlem to na MIT :D
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez mar111cin » 24/1/2016, 21:06

Kaai, widzisz, nie widziałem samochodu na żywo, nie wiedziałem co Ci gość pisze, a sam od razu Ci napisałem co było malowane... gdzie Ty niby nic nie widziałeś... zmień monitor albo okulary ;)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez cioracz » 24/1/2016, 23:14

http://olx.pl/oferta/bmw-330d-260-ps-li ... 73bf77e078
Masz Kaai beemwu ode mnie z miasteczka
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez Kaai » 24/1/2016, 23:22

nie chce 4d. tylko coupe
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez kravec » 25/1/2016, 00:40

Nie boi siÄ™ bezramkowych :D
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê