Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Obidowa - tor uliczny na Zakopiance?
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Obidowa - tor uliczny na Zakopiance?

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2013, 11:02

Komentatorzy napisał(a):kozacy :-) ćwiczą wszyscy na jednym jedynym zakręcie we wsi gdzie psy dupami szczekają , jakby pojechali na tor do Poznania, Radomia, Ułeża lub do Torunia to by wymiękli po pierwszym okrążaniu buahahahahahah<br><hr>motomaniak<br>
haha kur* kozak sie znalazł ciekawe czy ty byś tak pojechał jak oni jezdzą to nie jest tor tam nie ma miejsca na błąd tzn jest ale tylko na jeden...POKAŻ CO TY POTRAFISZ<br><hr>PisaRR
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 17/7/2013, 11:21

Jak czytam te komentarze to jestem coraz bardziej przekonany że w Polsce powinna być wprowadzona obowiązkowa kastracja moto idiotów ,aby nie było możliwości niekontrolowanego rozmnażania.... Boczo,pomimo Twojego szlachetnego zamysłu wywołania dyskusji pro- społecznej ,to skutek jest zgoła odwrotny.Ten art. jest raczej odbierany jak instrukcja gdzie bezkarnie polatać na kolanie.Nie załamuj się jednak i bądz nie strudzony w niesieniu kaganka oświaty wsród moto społeczności..i nielicz na docenienie Twoich starań..;DDDD<br><hr>Moto-Obywatel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 17/7/2013, 11:32

Komentatorzy napisał(a):matko jak widzę pozycję na moto niektórych ścigantów to mnie dreszcz przechodzi...
Wolę zapłacić i na Poznaniu się wyszaleć bo jak widzę te bariery - szatkownice to mnie rzuca...
Dziękuję postoje. Jak ktoś jest uzależniony od kolanowania to jest Poznań, Biała, kartingi... Oczywiście wszystkiego MAŁO, ale coś tam jest<br><hr>songoku<br>
Popieram twoją wypowiedz ... Zaliczyłam poznań dwa tygodnie temu bez porównania ...Lewa<br><hr>Kropeczka krop
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2013, 11:44

Komentatorzy napisał(a):matko jak widzę pozycję na moto niektórych ścigantów to mnie dreszcz przechodzi...
Wolę zapłacić i na Poznaniu się wyszaleć bo jak widzę te bariery - szatkownice to mnie rzuca...
Dziękuję postoje. Jak ktoś jest uzależniony od kolanowania to jest Poznań, Biała, kartingi... Oczywiście wszystkiego MAŁO, ale coś tam jest<br><hr>songoku<br>
Tak to jest, jak dresy nazbierają na szlifierkę ;)<br><hr>motocyklovy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2013, 11:49

Komentatorzy napisał(a):matko jak widzę pozycję na moto niektórych ścigantów to mnie dreszcz przechodzi...
Wolę zapłacić i na Poznaniu się wyszaleć bo jak widzę te bariery - szatkownice to mnie rzuca...
Dziękuję postoje. Jak ktoś jest uzależniony od kolanowania to jest Poznań, Biała, kartingi... Oczywiście wszystkiego MAŁO, ale coś tam jest<br><hr>songoku<br>
Komentatorzy napisał(a):Tak to jest, jak dresy nazbierają na szlifierkę ;)<br><hr>motocyklovy<br>
Dres, BMW i Szlifiera, to era szpanera ;)<br><hr>Szubi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2013, 11:51

Właśnie sprawdziłem ilość torów w Polsce i jest ich kilkanaście i do większości trzeba dojechać nie więcej niż 200km ale tutaj jest pewien problem ponieważ niektóre nie nadają sie do jazdy motocyklem są albo stare gdzie pełno dziur i nawierzchnia jest nierówna albo nie posiadają zabezpieczeń typu bandy itp co skutkuje tym ze jeżeli motocyklista straci panowanie nad moto to ono pojedzie dalej i na sąsiednim łuku wpadnie w kolegów albo ludzi <br><hr>robas333
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2013, 11:58

Panie autorze,

Miejsce o którym mowa znajduje się w Chabówce. Wieś Obidowa, jest kilka kilometrów dalej w kierunku Zakopanego, nie wiem skąd takie błędne nazewnictwo. Jeśli już to góra Obidowa...<br><hr>jkrek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2013, 12:49

Komentatorzy napisał(a):Do czasu aż chłopaki się zbiorą na pogrzebie jednego z nich. W okolicach Warszawy też był taki zakręt. Teraz stoi tam krzyż i nikt już nie lata. A jak ktoś naprawdę chce poprzycierac slidery to są tory w Polsce - trzeba tylko ruszyć dupę dalej niż parę kilometrów od własnej wioski.<br><hr>mi<br>
Komentatorzy napisał(a):Oj mylisz się :). Zginął tam już m.in. Tomasz Sieczka (Pomarańczowa Legenda), a latają tam nadal wszyscy, a wiesz dlaczego :)? Żeby oddać hołd przyjacielowi który zginął. Może następnym razem troche się podowiaduj o różnych miejscach nim bd je oceniał...
LwG!<br><hr>Yama<br>
A ja myślałem że hołd to się oddaje zapalając świeczkę, kwiatek kładąc albo mszę zamawiając...<br><hr>8O
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2013, 13:19

Nie wiem czy ktoś z kolegów był kiedyś na pętli Bieszczadzkiej ale warunki są tam takie, że można by śmiało zorganizować coś na wzór wyścigów na wyspie Man. Bez zamknięcia drogi naprawdę ostra jazda jest tam zbyt niebezpieczna ale za to widoki i zmienny rytm trasy to coś wspaniałego.<br><hr>Tonny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2013, 14:31

Komentatorzy napisał(a):Panie autorze,

Miejsce o którym mowa znajduje się w Chabówce. Wieś Obidowa, jest kilka kilometrów dalej w kierunku Zakopanego, nie wiem skąd takie błędne nazewnictwo. Jeśli już to góra Obidowa...<br><hr>jkrek<br>
Dokladnie. Obidowa to umowna nazwa. Całe patelnie znajdują się w małej miejscowosci Chabówka tak jak kolega napisal. Pozdrawiam.<br><hr>Cllo``
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2013, 15:08

Wsioki bez techniki. :)<br><hr>autror
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2013, 16:22

na filmiku w czasie 1:16 przejeżdża moto, kto zgadnie co to za motocykl i jaką firmę reklamuje? na zwycięzce czeka nagroda :)<br><hr>MPM
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2013, 17:06

DO AUTORA. sednem tego co pokazano i napisano jest to, że należy przekuć lemiesze na miecze i egzekfować od tych co mają służyć nam (za naprawde poczciwe pieniądze) tego, by nie służyli swoim jedynie interesom, mamy zdolną, jak każdy naród młodzież, tylko brak kreowania pewnych zachowań, a kto ma je szerzyć i gruntować jak nie ludzie do tego powołani i gdzie???
szaleńcy zawsze sie znajdą, ale jeśli będziemy mieli tyle torów i imprez ulicznych co np. Czesi, to mamy prawo nazywać ich szleńcami!<br><hr>jozpa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2013, 18:53

Komentatorzy napisał(a):DO AUTORA. sednem tego co pokazano i napisano jest to, że należy przekuć lemiesze na miecze i egzekfować od tych co mają służyć nam (za naprawde poczciwe pieniądze) tego, by nie służyli swoim jedynie interesom, mamy zdolną, jak każdy naród młodzież, tylko brak kreowania pewnych zachowań, a kto ma je szerzyć i gruntować jak nie ludzie do tego powołani i gdzie???
szaleńcy zawsze sie znajdą, ale jeśli będziemy mieli tyle torów i imprez ulicznych co np. Czesi, to mamy prawo nazywać ich szleńcami!<br><hr>jozpa<br>
Właśnie wybrancy Narodu podali dzisiaj że w budzecie zabraknie kilku jakiś tam miliardów pln,a Ty chcesz im zawracac du..ę jakimiś utalentowanymi dzieciakami.Niech idą na "Szczaw i Mirabelki",a nie zawracaja głowę.Tu są powazniejsze biznesy ,Ambergold,Inwestycje drogowe,wypozyczalnia zegarków dla ministra ..Kubica jedyny Polak w Formule 1 i nikt nie zainwestował w rozwój,a skórokopy nie potrafia wyjsc z grupy a buduje sie dla nich "basen narodowy".
Udeżyć się w pierś i przyznać ze na Tuska głosowaliscie bo sie dobrze prezentuje i w garniturze za wasze podatki wywalił was w kakao śmiejąc się przy tym prosto w oczy....<br><hr>Mam wyje..ne na to
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2013, 21:01

Komentatorzy napisał(a):Wsioki bez techniki. :)<br><hr>autror<br>
wsiok to cie zrobil bez techniki<br><hr>gs
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2013, 22:40

I nawet ma swoją legendę Tomka na pomarańczowej 10tce który niczym Joey Dunlop zginął niedościgniony na swoim podwórku...pozdr:)<br><hr>Chylo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2013, 06:54

Komentatorzy napisał(a):na filmiku w czasie 1:16 przejeżdża moto, kto zgadnie co to za motocykl i jaką firmę reklamuje? na zwycięzce czeka nagroda :)<br><hr>MPM<br>
Honda CBR 600 F4 reklamująca Wilcza Garage :)<br><hr>Thom_S
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2013, 08:54

Komentatorzy napisał(a):I nawet ma swoją legendę Tomka na pomarańczowej 10tce który niczym Joey Dunlop zginął niedościgniony na swoim podwórku...pozdr:)<br><hr>Chylo<br>
Joey zginął w czasie mało znanego wyścigu w okolicach Tallina, w Estonii. To Robert Dunlop miał śmiertelny wypadek na swoim podwórku, w czasie treningu przed North West 200. Joey wyleciał z trasy na skutek nieszczęśliwej kombinacji ulewnego deszczu i nawierzchni w wyjątkowo złym stanie. Robertowi zatarł się silnik, po czym niechcący zbyt mocno zahamował przodem i przeleciał nad kierownicą. Tomka Sieczkę podobno zgubił rozlany na drodze jakiś płyn, mógł być to olej, z hamulców lub klimy.<br><hr>pirx
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2013, 23:43

Ja tam wole crossy, ale jak widzie co wy tu piszecie o Tomku to jest mi was żal. Robił to co chciał jego życie i wam nic do tego. Tomek Sieczka był bardzo dobry lecz Bóg wyliczył mu czas, nie obrażajcie i nie obwiniajcie go bo nie macie do tego żadnego prawa.
Jeśli zrobie prawko na moto też kupie zx10 i pójdę w jego ślady bo z niego można brać przykład on był kimś. Nie bał się jezdzić na patelni kochał adrenalinie, a na torze niema adrenaliny pozdro wszystkim co smigają <br><hr>gośćktm
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/7/2013, 07:49

Drogi Redaktorze zastanów się co robisz? Zamiast propagować bezpieczeństwo na drodze, propagujesz łamanie prawa i ryzykowanie zdrowiem niewinnych uczestników ruchu w imię dobrej zabawy garstki Wariatów!!!!<br><hr>niteczka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości




na gr