Zobacz wątek - Jedność motocyklistów
NAS Analytics TAG

Jedność motocyklistów

O wszystkim
_________

Postprzez Thrillco » 10/11/2006, 00:48

w sumie jestem coraz bliższy tego co stwierdził Evil...nie ma jedności tylko TWA...m.in. my tu trochę takie tworzymy...ale takie TWAA z czasem może się bardzo rozrosnąć jesli tylko trafia się na fajnych ludzi i fajne imprezki.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez Magik » 10/11/2006, 07:36

polsky napisał(a):Magik bylem chyba w 2001roku ale nie pamietam dokladnie. Bylem wtedy na niebieskim Suzuki DR.800
Browar z Czech itd :)
Bylem tez pozniej chyba w 2003r ale samochodami ze znajomymi.I spalismy w hotelu.

A na ostatnim zlocie bylem w Krotoszynie ale rok temu. Mialem przyczepiona arabska rejestracje do mojego pedzidelka wiec jak ktos byl to raczej pamieta,rowniez po sposobie jazdy :)

ps.Magik slyszalem,ze ostatni zlot w Szklarskiej byl zpacyfikowany przez Policje!?


Yo.

W Krotoszynie nie byłem, a i nie dam rady sobie przypomnieć niebieskiego suzuki dr.800 w 2001r.

A co do policji.... heh w 2005 roku była zadyma ;) blokada drogi (międzynarodowa), bójki z policją, obrzucanie jej butelkami, jogurtami, zbukami, i wszystkim co się dało a nie było kamieniem... Nikt nie ucierpiał (no może trochę psy się przestraszyły, oczywiście policyjne...) Jatka była hehehe, a w tym roku niestety nie wiem dokładnie co się działo.... strasznie padało więc nie byłem na obozie... Spotkałem się tylko z kumplami, pochlaliśmy i do domu z rana na drugi dzień. Ponoć coś się działo niemiłego, ale plotek się nie słucha. Więc zakładam że nic nie było.

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie.
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów


Postprzez Kaja » 10/11/2006, 08:22

Wombat napisał(a):co do kolek wzajemnej adoracji - to naturalne niektorych znamy lepiej innych slabiej, niektorych lubimy bardziej innych mniej - i juz recepta na powstanie takiego kolka gotowa (chcialbym w takim kolku sie znalezc razem z kaja :) )...


Wombat nie wiem czym sobie zasłużyłam na takie wyróżnienie,
ale bardzo mi miło :)
jak już stworzysz kółko wzajemnej adoracji to czuję się zaproszona 8)

PS: i czekam ciągle na masaż :wink:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez xyl_az1 » 10/11/2006, 11:54

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że reakcje motocyklistów są raczej ok - przynajmniej te drogowe (nie jeżdżę na zloty itp) - nie zdarzyło mi się, żeby mi ktoś jeszcze nie odmachał na drodze, a raz nawet bardzo miło się zaskoczyłem gdy stałem na poboczu awaryjnie 10 km od domu bo jechał jakiś zwierz ;) na chopperze, zatrzymał się, spytał co się stało, po czym pojechał i wrócił po 20 minutach z przyczepką i odholował mnie do warsztatu (!!!), za darmo oczywiście. Tak więc nie mogę narzekać.

az
any colour you like as long as its black
xyl_az1
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 24/10/2006, 09:07
Lokalizacja: Opole

Postprzez grooby » 10/11/2006, 12:19

ok moze troche przegiolem sory magik ale siedze tutaj w malmö na oriencie mam wszycho.a co do jednosci to szwed szwedowi rumun rumunowi arab arabowi nawet pies kotu pomoze czego niemozna napisac o polakach wiec dlatego sie tak wko..wilem.polak polaka dy za korone sprzedal wiadomo dazaja sie wyjatki´ale sporadycznie.niemoge zrozumiec dlaczego tak sie zdieje.pozdro dla wszystkich prawilnych. jednosc teraz albo nigdy
grooby
Świeżak
 
Posty: 123
Dołączył(a): 23/10/2006, 07:09
Lokalizacja: MALMÖ

Postprzez Lans » 10/11/2006, 12:40

przyznam ze tez zdarzylo mi sie nie odmachnac ale przez nieuwage- poprostu za pozno zobaczylem i nie zdarzylem, jesli ktos nie odmachnol mi -tlumacze sobie to tym samym; jeszcze sie nie musialem przekonac o braku jednosci wsrod Motocyklistow, jakdotychczas na polskie warunki jest ok ;]
pozdrawiam Wszystkich
PATRZ W LUSTERKO!
MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE.
Avatar użytkownika
Lans
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1/11/2006, 17:21
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez TTomas » 10/11/2006, 13:42

Racja. Też nie odmachnęłam przez nieuwagę. Zdarza się. U mnie w okolicy chociaż mała wioska ale pasjonatów motorków jest wielu. Chociaż każdy się dobrze zna jakoś ciężko ustawić się na wspólne wypady czy coś :( Szkoda.
Może by tak trochę wypromował tą jedność i znaczą dawać przykład.
Speed kills, so you are looking for a dead man.
--==Kawasaki ZX9R==--
Avatar użytkownika
TTomas
Świeżak
 
Posty: 99
Dołączył(a): 4/5/2006, 04:01
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez kawa » 10/11/2006, 13:48

Pomian napisał(a):Motocykliści powinni sobie wzajemnie pomagać i się wspierać bo na nikogo innego motocyklista nie może liczyć przecież każdy wie jaki stosunek do motocyklistów mają wszyscy...
szczera prawda pozdro :wink:
Serducho mi pika w rytmie KAWY silnika!!!!!!!!
Avatar użytkownika
kawa
Świeżak
 
Posty: 80
Dołączył(a): 7/8/2006, 13:17

Postprzez Kaja » 10/11/2006, 13:56

evil napisał(a):a ja nie macham... nienawidzę wszystkich dookoła!!! :lol:


mnie też?! :? :cry:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Kaja » 10/11/2006, 14:02

hmm mam to traktować jako dowód sympatii? :roll:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez kawa » 10/11/2006, 14:05

eh evil to dopiero... jak zwykle szczery eh ten nasz koleżka :wink:
Serducho mi pika w rytmie KAWY silnika!!!!!!!!
Avatar użytkownika
kawa
Świeżak
 
Posty: 80
Dołączył(a): 7/8/2006, 13:17

Postprzez Kaja » 10/11/2006, 14:09

kawa widzę, że jesteś zachwycona evilem
może jak go ładnie poprosisz to Ciebie wyliże
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Wiewiór81 » 10/11/2006, 14:46

evil napisał(a):(...) jak mama z tatą po bożemu, przy zgaszonym świetle...

...pod kołdrą i z zamkniętymi oczami?
No, teraz to Kaja musi się skusić :)
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez polsky » 10/11/2006, 14:53

Ze sie tak wtrace...
Wtedy by byla prawdzima jednosc :)
Ma sie rozumiec motocyklowa...
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez Magik » 10/11/2006, 16:47

A mnie dziś miłe zaskoczenie spotkało... Dziś na drodze z legnicy do jawora, jadąc z kumplem napotkaliśmy patrol policji na motocyklach... I wiecie co???????!!!! Normalnie pozdrowili nas ( olaboga). Aż mnie zatkało. Zazwyczaj się spotykałem z tak zwanym "nu nu" a tu takie miłe zaskoczenie.


Ps. Evil, tak czytam i postanowiłem ci przetłumaczyć kod dziewczyn..... Cytuję, " Sypiesz się? Czy trzeba z tobą chodzić?" buehehe


Pozdro all.
Ostatnio edytowano 11/11/2006, 07:08 przez Magik, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez piotrek110187 » 10/11/2006, 20:24

Pomian napisał(a):Motocykliści powinni sobie wzajemnie pomagać i się wspierać bo na nikogo innego motocyklista nie może liczyć przecież każdy wie jaki stosunek do motocyklistów mają wszyscy...


Swiete slowa przyjacielu;)
No tak, rzucilem temat "jednosc motocyklistow"
a teraz nawet nie zagladam na forum...
a dlaczego? Bo juz drugi miesiac czekam na internet i
sie doczekac ne moge.. i z kafejek tylko pisze..
Ale bardzo sie ciesze ze tak fajnie sie rozmowa rozwinela
na ten temat:) Ja ZAWSZE pozdrawiam na trasie.. to jest po prostu mile..
jesli chodzi o pomoc to tez zawsze:) nie wyobrazam sobie nie pomoc, nawet takiemu jak Evil;-)
TThomas dzieki za istotne informacje o pozdrowienia w innych krajach :D
Apeluje - dbajmy o to co piekne i mile.. To od Was zalezy czy takie np pozdrowienia beda istnialy nadal.. Pozdrawiam wszystkich, a gruboskórnym jezdzacym do poznej zimy zycze szerokiej drogi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wielkie pozdro dla Thrillco 8)
piotrek110187
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 6/11/2006, 13:35

Postprzez Mortifer » 11/11/2006, 13:18

Nie ma co narzekac na jednosc braci motocyklowej. Zdarzylo mi sie zatrzymac na poboczu zeby obejrzec przedniego kapcia bo wydawalo mi sie ze cos nie tak, i zatrzymal sie pierwszy przejezdzajacy motocyklista z pytaniem czy nie pomoc. Pozdrawiam i jestem pozdrawiany (z pojedynczymi wyjatkami)
Kiedys mialem zabawna sytuacje. Pruje A4 pod Krakowem i widze objuczona mz i dwoch krecacych sie wkolo niej kolesi. Zatrzymalem sei i pytam czy wszystko w porzadku. A oni jakuÅ› tak dziwnie do mnie mowia... Zrozumialem tylko "hungary" i "OK". Musialem miec glupia mine, bo cieszyli sie jak dzieci :oops:
A co do zdarzen na zlotach-bez komentarza. Wystarczy paru idiotow i rozroba gotowa.
gsx-r 750
Mortifer
Świeżak
 
Posty: 113
Dołączył(a): 25/8/2006, 18:04
Lokalizacja: Nowy SÄ…cz

Postprzez Å»YTNIA SQUAD PIOTRKÓW » 11/11/2006, 23:04

zawsze jak jade motorem i z naprzeciwka widze lecacy motor to zawsze podnosze reke! taki mały gest a cieszy i w 99% prypadków motocykliści się odwdzięczają :wink: miło że ktoś z piotrkowa też jest na forum :lol:
Avatar użytkownika
ŻYTNIA SQUAD PIOTRKÓW
Świeżak
 
Posty: 91
Dołączył(a): 11/11/2006, 22:53

Postprzez fenis77 » 12/11/2006, 10:47

w anglii zauwazlem (za pomoca orlika) ze mototcyklisci kiwaja z ppozdrawiaja sie poklonem glowy, nie reka ... ja z przyzwyczajenia pozdrawiam reka hahahahczasmi az sie obracaja ale co tam.... aha no i pozdrawiaja sie tylko goscie na jednym rodzaju moto, scigi scigom, turysty tusytom itd. chociaz raz na swiatlach podjechal zboku wielkim bmw i krzyknal glosno - ALL RIGHT !?! :lol:
byla CBR600 F4 Sport | R6 2004 | teraz - ZX6R 2007 | | http://www.youtube.com/watch?v=9TghY-O9 ... 20Kawasaki
fenis77
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 19/10/2006, 10:28
Lokalizacja: wczesniej Wroclaw teraz Anglia Cornwall

Postprzez kulfon na kawasaki » 12/11/2006, 12:48

Podnoszenie ręki to jest własnie ten gest(zajebisty) który odrożnia nas od kierowców
samochodów. jeżeli chodzi o mnie jak jade i spotykam innego motocykliste to zawsze podnosze rękę ---- Wtedy czyje się 3 razy lepiej bo wiem że inni użytkownicy dróg nie mają w swj mętalności takich łączących gestów jak my co więcej tak pokreślamy swoją jedność ze środowiskiem motocyklowym które jest jedno, niepowtarzalne i jest ZAJEBISTE


POZDRAWIAM WSZYSTKICH MOTOCYKLISTÓW -----------------> BYLE DO WIOSNY
kulfon na kawasaki
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2/10/2006, 18:34

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê