Zobacz wątek - POWITALNIA Jestes nowy? Przywitaj sie, przedstaw tutaj
 
NAS Analytics TAG

POWITALNIA Jestes nowy? Przywitaj sie, przedstaw tutaj

O wszystkim
_________

Postprzez Suzuki17 » 3/7/2007, 14:21

Siemka!! Nazywam się Mateusz jestem z Piotrkowa Trybunalskiego mam 17 lat i robie Prawko kat.A. Chciałbym kupić Sobie Suzuki Bandit 650 :D
Love:) Suzuki:D
Suzuki17
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3/7/2007, 14:15
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez Suzuki17 » 3/7/2007, 14:26

Imie:Mateusz
Miasto:Piotrków Tryb.
Wiek:17
Ulubiony Motor: Suzuki Bandit 650
:D
Załączniki
suzuki-bandit-650-toer-250-279656.jpg
suzuki-bandit-650-toer-250-279656.jpg (18.46 KiB) Przeglądane 3220 razy
Love:) Suzuki:D
Suzuki17
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3/7/2007, 14:15
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez goldizygzak » 4/7/2007, 10:47

:twisted: witam wszystkich, widze ze sporo tubylcow jest z mojego miasta :lol: mam na imie Tomek, smigam na kawasaki zzr 600
goldizygzak
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4/7/2007, 10:34
Lokalizacja: PIOTRKOW TRYBUNALSKI

Postprzez yogi1925 » 5/7/2007, 12:10

Witam wszystkich smigaczy!

Jestem Slawek z pod Jeleniej Gory i smigam sobie na
klasyku yam xj 650, jest moze troche wiekowy,
ale sprawuje sie bardzo dobrze.
yogi1925
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5/7/2007, 10:52
Lokalizacja: dolnoslaskie

Czołem brothers and sisters

Postprzez fantom » 6/7/2007, 11:57

Cześć Forumowej Braci,

Dopiero wpadłem na ten topik, więc witam się z poślizgiem jednego posta. Niniejszym kajam się i naprawiam gafę.

Tomasz, pochodzę z Gołdapi (suwalszczyzna), obecnie mieszkam i pracuję w Warszawie. W wieku 32 lat stwierdziłem, że poukładane mam w głowie na tyle, żeby kupić sobie motor i od czasu do czasu odstawić katamaran, którym przemieszczam się na codzień.

Sprawę jednośladu obgadałem z moim trzyletnim synem, który na Dzień Ojca sprawił mi 8-letnią gołą yamaszkę XJ600 po drobnym prawym szlifie (zdjęcia w sygnaturce). Miał być Bandzior 600, ale stanęło na XJ-tce. Żonka z pewną taką nieśmiałością podchodzi jeszcze do tematu, ale z młodym pracujemy nad nią i jest już coraz lepiej :)

W dzieciństwie śmigałem ogarem (tym 3-biegowym z czeskim silnikiem) i simsonem. Prawko na moto robiłem od razu po skończeniu 17 lat razem z kat. B - kurs robiłem zimą na wuesce, manewrowałem na placu między zamarzniętymi kałużami, w lutym miałem egzamin, który zdałem za pierwszym razem – bo wtedy tak to zazwyczaj było. Od tamtego czasu w kategorii A nic się u mnie nie działo, aż do tej pory :). Za młodu przeżyłem jeden poważniejszy szlif jako plecaczek (powoli obczajam żargon branżowy ;) ): jawa350, deszcz, zakręt, z naprzeciwka kombajn, blokada przedniego koła i gleba. Brat-kierowca wpadł z moto pod kombajn, ja po mokrym asfalcie śmignąłem obok. Na szczęście obyło się bez przykrości – brat spędził tydzień w szpitalu z krwiakiem na łydce, ja tylko trochę obszorowałem dżinsy i kurtkę. Inny przykry motocyklowy incydent wiąże się z dwoma innymi moimi braćmi. Na nowo kupionej MZ250 kolegi postanowiło przejechać się moje rodzeństwo ("ej, no daj się przejechać, nie bądź taki…"). Skończyło się w rowie na zakręcie, pękniętym jednym kręgu szyjnym i widocznych do dziś bliznach na czole (młodszy brat – plecaczek, przy upadku spadł mu z głowy za luźny kask, nie zapięty pod brodą). Na szczęście wszyscy są dziś zdrowi.

To wszystko ustawiło moje podejście do tematu jednego śladu, a wiek, rodzina i plany na przyszłość pomagają z szacunkiem traktować manetkę gazu. Dopiero zaczynam przejażdżki po okolicy (pogoda pod psem wszystko psuje), czytam sobie "Motocyklistę doskonałego", w przyszłym tygodniu idę na kurs doszkalający.

Ambitne plany mam takie, żeby dobrze nauczyć się jeździć, a docelowo mieć 2 motorki – jakiegoś ścigacza 600-tkę i jakiegoś fajnego cruisera.

W przerwach między pracą tłumacza angielskiego dla dużej korporacji finansowej klepię w kosza, czytam trochę po polsku i angielsku, oglądam z synem filmy animowane i od niedawna ujeżdżam moto.

Nie wiem czego się życzy początkującym, ale życzcie mi tego i do usłyszenia.
F4i Sport
Avatar użytkownika
fantom
Świeżak
 
Posty: 60
Dołączył(a): 24/6/2007, 14:34

Re: Czołem brothers and sisters

Postprzez Kaja » 6/7/2007, 12:09

fantom napisał(a):
czytam trochę po polsku i angielsku
Nie wiem czego się życzy początkującym, ale życzcie mi tego i do usłyszenia.


a co czytasz?
tematu literackiego jeszcze u nas nie było :)
a ja zainteresowana

życzymy żebyś po 1 glebie nie zrezygnował :)
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Re: Czołem brothers and sisters

Postprzez Karol_85 » 6/7/2007, 12:18

Kaja napisał(a):
fantom napisał(a):Nie wiem czego się życzy początkującym, ale życzcie mi tego i do usłyszenia.

życzymy żebyś po 1 glebie nie zrezygnował :)

A ja Ci życzę zebys nie miał 1 gleby :D
Wtedy napewno nie zrezygnujesz :wink:
Karol_85
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 303
Dołączył(a): 20/10/2006, 08:24
Lokalizacja: Łomianki

Re: Czołem brothers and sisters

Postprzez fantom » 6/7/2007, 13:23

Kaja napisał(a):a co czytasz?
tematu literackiego jeszcze u nas nie było :)
a ja zainteresowana


Och, sista. Trudno będzie tobie tu ze mną rozwinąć jakiś wątek literacki ;) Raczej nadrabiam zaległości niż zaczytuję się w literaturze. Ostatnio z rzeczy grubszych niż gazety lub czasopisma męczyłem Steinbecka i Grishama w oryginale. A odrobinę wcześniej to różne takie tam i bez zdecydowanych preferencji odnośnie autorów - pojedyncze sztuki z Goldinga, Mastertona, Conrada, Salingera, Nabokova. Ostatnio w połowie odłożyłem "Michnikowszczyznę", bo mnie znudziła. Pokartkowałem trochę Clarksona. Ustawiłem teraz w kolejkę Marqueza, ale z pewnością będzie musiał poczekać do końca sezonu motocyklowego.

Dzięki za życzenia. Moto jestem na razie tak podjarany, że byle drobna gleba na pewno mnie nie zniechęci.
F4i Sport
Avatar użytkownika
fantom
Świeżak
 
Posty: 60
Dołączył(a): 24/6/2007, 14:34

Postprzez Kaja » 6/7/2007, 15:24

Lovtza ja w oryginale to Stasiuka czytam :lol:

fantom nie gniewaj się, ale ja żadna Twoja sista,
siostrę mam jedną i to na pewno nie Ty
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez fantom » 6/7/2007, 15:29

Kaja napisał(a):fantom nie gniewaj się, ale ja żadna Twoja sista,
siostrę mam jedną


Jasne. To tak jak ja.

Pozdr.
F4i Sport
Avatar użytkownika
fantom
Świeżak
 
Posty: 60
Dołączył(a): 24/6/2007, 14:34

Postprzez czarna mamba » 6/7/2007, 20:33

hej mam na imię Angelina:) 19 lat zakochana w motocyklach. Niestety jeszcze nie posiadam swojego :(
szukam czegoś na początek i prosze o pomoc!!!!!!!
Podkarpacie :D :D
czarna mamba
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6/7/2007, 20:23
Lokalizacja: podkarpacie

Postprzez vajda » 7/7/2007, 12:37

Przemek "vajda" Wajda

Aktualnie:
-KTM GS 250
-Kawasaki KMX 125

Kiedys:
-masa pierdopedów
-Suzuki DR 125

Kilka słów o sobie?
92 rocznik, stan idealny, nie kradziony, nie bity do odbioru we Wroclawiu.
vajda
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 7/7/2007, 11:48
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez GBL » 7/7/2007, 14:24

Siemka wszystkim.

Jestem Mateusz z Świętochłowic jak by ktoś niewiedział to jest to województwo Śląskie, jeżdżę na skuterze Baotian, ostatni założyłem mu neonki :D , moim ulubionym motocyklem jest Suzuki GSX-R 1000 K7 a za rok spewnością będzie to K8 :wink:

Pozdro dla wszystkich :)
Załączniki
_rhf_track_700p.jpeg
_rhf_track_700p.jpeg (59.95 KiB) Przeglądane 3116 razy
GSX-R Own The Racetrack
GBL
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 7/7/2007, 14:01
Lokalizacja: Beverly Hills

Postprzez mlody84 » 7/7/2007, 14:40

Witam Wszystkich

Mam na Imie Łukasz i pochodze z malego miasta Knurów (50 tys ludzi ) kolo Gliwic moje zainetesowanie motorem zrodzilo sie jakies dwa miesiace temu jak kumpel kupil sobie HONDE CBR 600 i tak jakos zamieszal mi w glowie :] .
Obecnie jestem w trakcie poszukiwan Jakies dobrej HONDY CBR :D , mysle ze do dwoch tygodni dolacze do was i bede juz dosiadal ta wspaniala maszyne.


Pozdrawiam
Avatar użytkownika
mlody84
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3/7/2007, 07:07
Lokalizacja: Knurów

Postprzez mateo Fazer 600 » 7/7/2007, 18:47

witam witam witam więcej postów nie dało się zrobić????
mateo Fazer 600
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 18/7/2006, 12:25
Lokalizacja: częstochowa

Postprzez Filip_TRN » 8/7/2007, 22:17

Witam Jestem Filip , mieszkam w oklicach Torunia, mam 18 lat 8)
Filip_TRN
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8/7/2007, 22:14

Postprzez karpenter » 9/7/2007, 19:55

Hey witam wszystkich narazie nie jezdze na niczym bo jestem przed zrobieniem prawka ...
pozdrawiam karpenter
karpenter
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9/7/2007, 19:45

Postprzez osta » 13/7/2007, 08:31

Cześć jestem Anka. Warszawa, Legionowo, Podkowa Leśna. Jeszcze nie jeżdzę, ale sie przymierzam :P. Jako podlotek jeździłam motorynką i mz-tką i kilkoma innymi. Dzisiaj stoje przed wyborem motoru, bo w końcu pewnie mnie będzie na niego stać. Czym bym chciała jeździć? cóż ... troche tego jest. Poki co koncentruje uwage na 600-tkach (Kawasaki ZX 6r, Suzuki GSXR600, Yamaha r6, Kawasaki er6f ... ze zwężkami poki co zapewne). Zobaczymy co z tego wyjdzie. Liczę, że dowiem się u Was tego czego sama nie wiem:). Pozdro i do zobaczenia na trasie.
CBR 600 F3 | ------------------------------------------- | http://www.osta.ownlog.com | http://nasza-klasa.pl/profile/2771209
Avatar użytkownika
osta
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13/7/2007, 08:17
Lokalizacja: Warszawa, Legionowo

Postprzez szacho998 » 13/7/2007, 15:59

Witam nazywam się Michał mam 16 lat i jeżdżę Motorhispanią RX Jestem z Mielenka koło Koszalina.
Jeżdżę od niedawna na tej maszynie przedtem miałem skuter a teraz chcę nauczyć się jakiś trików na tym motorku :twisted:
Avatar użytkownika
szacho998
Świeżak
 
Posty: 156
Dołączył(a): 7/7/2007, 20:17
Lokalizacja: Mielenko

Postprzez dawid9292 » 13/7/2007, 21:01

Witam mam na imię Dawid mieszkam w Zawierciu źródło Warty na mapie.Interesuje sie motocyklami i komputerami.Mam Ogara 200 który jest robiony na najszybszego ogara w Polsce (powyżej 87km/h).Jutro mam zamiar kupić skuter dlatego że siostra chce automat :( .Nie lubię automatów dlatego ogar na pewno nie pójdzie w odstawkę.Pozdro wszytskich Formowiczów :lol:

Jeszcze dopisze że aktualnie posiadam Komarka (Wymieniłem teraz wałek zdawszy i choinkę)Ogar (tuning techniczny i wizualny).W te wakacje w planach skuter keeway huriicane (Tata dla siostry i trochę dla mnie) i simson od wujka z Zabrza
dawid9292
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 13/7/2007, 20:55

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na gr