Zobacz wątek - Wczoraj CARGO W-Wa - ma ktos info ??
 
NAS Analytics TAG

Wczoraj CARGO W-Wa - ma ktos info ??

O wszystkim
_________

Postprzez Olcia11 » 24/9/2008, 10:10

raczej to nie jest kwestia odwagi więc nie wiem po co próbujesz wjeżdżać na ambicje! wiem co widziałam i tyle w tym temacie!
Olcia
Olcia11
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22/9/2008, 21:56


Mam odwagę

Postprzez Shaft » 28/9/2008, 23:00

Ja mam odwagę. Z chęcią spotkam się z każdym kto ma bezpieczeństwo innych użytkowników drogi głęboko gdzieś..delikatnie mówiąc. Za wiele ludzi zginęło nawet w moim mieście przez brawurę i głupotę innych.
Nie musimy się licytować w tym miejscu. Wypadek jest wypadkiem, a rozmowa o bezpieczeństwie na drodze to rzecz normalna. Nie musimy nikogo bronić ani atakować.
Ludzi trzeba zawsze żałować jak dzieje się krzywda, ale ludzkich głupot nie zamierzam popierać.

Oby cygan miał jeszcze możliwość pojeździć na moto, a drugi kolega wyszedł bez szwanku.

Pozdrawiam,
Sh
Avatar użytkownika
Shaft
Świeżak
 
Posty: 397
Dołączył(a): 23/6/2008, 10:49


Postprzez Bartek0785 » 21/10/2008, 18:11

Witam wszystkich prawdziwych motocyklistów ! A nie upozorowanych! poszkodowany z wypadku Cargo jestem juz prawie zdrowy ale do wiosny jeszcze bede sie kurowac!ale najwazniejsze jest teraz dla mnie wyjasnic sprawe z Cyganem!!! który we mnie wiechał dlatego prosze wszystkich ludzi ktorzy widzieli wypadek o kontakt
Bartek0785
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21/10/2008, 15:18

Postprzez Shaft » 22/10/2008, 00:42

Cześć Bartek

Życzę zatem powrotu do zdrowia !

Powodzenia w szukaniu świadków..
Sh
Avatar użytkownika
Shaft
Świeżak
 
Posty: 397
Dołączył(a): 23/6/2008, 10:49

Postprzez Magik » 22/10/2008, 06:11

Teraz wszyscy którzy tak pewnie się wypowiadali na temat oceny wypadku, powinni się skontaktować jak najprędzej z policją bądź z poszkodowanymi w celu wyjaśnienia zajścia.

A ci którzy nie są pewni, lepiej niech zamilkną na zawsze.

Po przeczytaniu całego tematu (w cholerę spamu i bezsensownego gadania) cieszę się że chłopaki wyszli z tego. Życzę dalszego powrotu do zdrowia, szybkiego wyjaśnienia sprawy i ukarania tego prawdziwego winnego.

Jeszcze raz pozdrawiam i uważajcie. Jazda na motocyklu po polskich drogach to prawdziwa loteria, każdego dnia jak wsiadam na moto nie jestem pewien czy wrócę jeszcze kiedyś do domu....
Magik
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez bast » 22/10/2008, 07:59

kamil2002 napisał(a):chłopaki ja powiem wam jedno. Nie dawajcie nic nigdy do faktu........Nigdy wiecej nie kupie faktu i nie wezmę do ręki tej pojebanej gazety. NIE WYSYŁAJCIE NICTYM ZŁODZIEJOM I OSZUSTOM !!!!!!!!!!


Czyli jednak wczesniej to czytales :D ja bym sie nie przyznawal :D

Podciagajac ubodobania spoleczenstwa do znanego powiedzenia "Jestes tym co jesz" mozna powiedziec jestes tym co czytasz, no chyba ze ktos nieczego nie czyta hehehe
SPIDER DIARIES (otwórz link)

Yamaha YX 600 Radian ---> Suzuki DR-Z 400 SM
Avatar użytkownika
bast
Bywalec
 
Posty: 849
Dołączył(a): 7/7/2008, 11:09
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Koval135 » 22/10/2008, 15:06

Następny post z dooopy wzięty...
KTM 950 SM Orange Power! | www.migus-motocykle.pl
Avatar użytkownika
Koval135
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1807
Dołączył(a): 13/7/2008, 14:10
Lokalizacja: Racibórz/Warszawa

Postprzez MARTINEZ » 27/10/2008, 20:18

witam
na cargo byłem z 3 razy i widziałem jak były łamane jakie kol wiek zasady . w dniu wypadku akurat nie byłem a szkoda bo jak bym widział to bym zeznał jak było. żeby idiota więcej nie zagrażał innym.
a przejechanie na czerwonym z premedytacją powinno być karane bardzo surowo, i mam nadzieje ze winny odpowie i zapłaci za swoja głupotę.

żeby nie było sam święty nie jestem i lubię latać na kole ale zawsze z głowa!
BMW-BOKIEM, CBR-NA KOLE
POZDRO
Avatar użytkownika
MARTINEZ
Świeżak
 
Posty: 103
Dołączył(a): 7/7/2007, 16:09
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez Shaft » 31/10/2008, 01:12

Magik napisał(a):Jeszcze raz pozdrawiam i uważajcie. Jazda na motocyklu po polskich drogach to prawdziwa loteria, każdego dnia jak wsiadam na moto nie jestem pewien czy wrócę jeszcze kiedyś do domu....



Witam,

Zgodzę się, że jazda po naszych drogach może być loterią. Ale osobiście nie myślę wsiadając na moto, że mogę nie wrócić. Nie wpadajmy w paranoję ! :) Motory są dla ludzi. Inna sprawa, jeżeli ktoś traktuje motor jak F16 lub inne podobne ustrojstwo. Z jakiego niby powodu słyszymy "tylko" o wypadkach motocyklistów w 90 % jadących z naaaadmierną prędkością ? Z jakiego niby powodu słyszymy sporadycznie o wypadkach z udziałem skuterów, gdzie wyobraźnia prędkości i doświadczenie dużo mniejsze. Mimo tego wypadków dużo mniej niż na wyścigówkach.
Panowie przestańcie ( z całym szacunkiem ) chrz@nić. Nikt z nas nikomu źle nie życzy. Kto jedzie jak pilot F16 niech się liczy z tym że nie wróci do domu.

Nikt z nas nie jest święty na drodze. Sam obawiam się gleby. Ale widzę codziennie jeżdżąc moto jacy to niewinni jesteśmy. Jedni jeżdżą inni fruwają metr nad ziemią.

Zdrowia życzę , a nam wszystkim odrobinę mniej drogowej hipokryzji na codzień.

Powodzenia
Sh
Avatar użytkownika
Shaft
Świeżak
 
Posty: 397
Dołączył(a): 23/6/2008, 10:49

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na gr