Zobacz wątek - MINY Z OGŁOSZEŃ!!! Unikajcie tych motocykli!!!
NAS Analytics TAG

MINY Z OGŁOSZEŃ!!! Unikajcie tych motocykli!!!

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez d1ab » 18/9/2011, 15:37

http://allegro.pl/honda-cbr-600-f4-f4i- ... 79851.html

Bylem dzisiaj ogladac to moto, powiem krotko - ruina. Strasznie porysowane owiewki, prawa ma wyrwane jedno mocowanie i sobie dosc luzno lata. Czacha w ogolnie nie jest spasowana... i raczej spasowanie nie jest mozliwe. Blotnik wyglada jakby wpadl do mlynka, zostal wyciagniety, zlozony na nowo jak puzle, poklejony i na nowo i polakierowany! :D Tylni pomalowany jakims sprejem.
Moto w ogole nie palilo, trzeba bylo skorzystac z zewnetrznego zrodla mocy zeby go ruszyc. Felgi z polysku zrobilmy sie matowe... do tego mega udu****... czary mary? Silnik chodzil raczej rowno ale byl kuzwa tak czysty, ze wrecz nie pasowal do "skorupy" moto, nie wiem kto czysci silniki w takim sprzecie. Plyn hamulcowy do wymiany, olej silnikowy czarny jak smola, plyn chlodniczy prawdopodobnie tez, w moto bardzo szybko temperatura szla do gory... Dekiel alrernatora na pewno wymieniany, uszczelniony jakims gownem ktore wycieklo i zastyglo.
Opony rzecz jasna do wymiany, przednia to juz byla wyszarpana, tylnia ciutkie lepiej. Pod zadupkiem jakies smieci byly... nie wiem jak to sie tam dostalo. Okablowanie pod zegarami wygladalo na stosunkowo nowe... cos tam raczej byo dlubniete. Rama w pewnych miejscach z czarnej ladnie juz podchodzila pod srebrzysty... Jedyne co tam bylo ok to naped... Szkoda bylo czasu na dalsze ogledziny. Moto warte GORA 9 tys zl... Aktualna cena to jakas kpina.
d1ab
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3/5/2010, 16:45
Lokalizacja: Rybnik


Postprzez Seba_ER5 » 18/9/2011, 19:02

piotrekn1 napisał:
http://otomoto.pl/yamaha-r1-r1-rn12-200 ... 32073.html
Motor porysowany z każdej strony, opony do wymiany napę do wymiany cieknąca lewa laga, skrzywiona chłodnica, pęknięte prawy przedni reflektor, na ogonie widać niedociągnięcia po malowaniu

Czytam, czytam i... Jajo. Panowie, to nie salonówka. Sprzęt używany do normalnej jazdy zawsze będzie miał rysę. Kilka dni temu zobaczyłem rysę na ogonie. Nie mam pojęcia jak i gdzie się to stało. Mam jakiś odprysk na błotniku i również nie wiem skąd. Więcej, mam delikatną wgniotkę na baku, bo fakt, kiedy przywaliła podczas upadku. Co do malowania, ja mam kaprys i w tym sezonie Gienek dostanie nowe, indywidualne barwy. Znaczy ze co, sprzęt był bity czy nie nadaje się do jazdy? A przecinak nawet przy drobnekj glebie może stracić owiewki czy inne elementy nadwozia. Hamuje? Jedzie prosto? Nie dymi? Pojedź i kup.


Jaka cena taki motocykl w UK za ladna sztuke z 2005 trzeba dac 21000zł plus transport i oplaty.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58


Postprzez Invi » 20/9/2011, 12:49

pan_wiewiorka napisał(a):
piotrekn1 napisał(a):http://otomoto.pl/yamaha-r1-r1-rn12-2006-salon-pl-okazja-M2832073.html
Motor porysowany z każdej strony, opony do wymiany napę do wymiany cieknąca lewa laga, skrzywiona chłodnica, pęknięte prawy przedni reflektor, na ogonie widać niedociągnięcia po malowaniu

Czytam, czytam i... Jajo. Panowie, to nie salonówka. Sprzęt używany do normalnej jazdy zawsze będzie miał rysę. Kilka dni temu zobaczyłem rysę na ogonie. Nie mam pojęcia jak i gdzie się to stało. Mam jakiś odprysk na błotniku i również nie wiem skąd. Więcej, mam delikatną wgniotkę na baku, bo fakt, kiedy przywaliła podczas upadku. Co do malowania, ja mam kaprys i w tym sezonie Gienek dostanie nowe, indywidualne barwy. Znaczy ze co, sprzęt był bity czy nie nadaje się do jazdy? A przecinak nawet przy drobnekj glebie może stracić owiewki czy inne elementy nadwozia. Hamuje? Jedzie prosto? Nie dymi? Pojedź i kup.

Czytając takie posty mam ochotę załatwić sobie wizę.


No ale krzywa chłodnica to krzywa chłodnica, nie jest tak łatwo zrobić żeby oberwała. A laga może ciec bo wysrał się uszczelniacz, albo dlatego że laga jest do wywalenia, bo na przykład obie były prostowane na tej się nie do końca udało... Za duży zbieg "wad" żebym ryzykował swoimi pieniędzmi. Chyba że cena byłaby ze 20-30% niższa niż średnia, to bym się mógł zastanowić.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Seba_ER5 » 22/9/2011, 00:30

http://moto.allegro.pl/suzuki-hayabusa- ... 42539.html

Ponawiam omijac trupa :) z silnika dupa ... zrobiony na sprzedaż.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez ferro » 22/9/2011, 06:00

@seba czy on przypadkiem nie jest gdzies w okolicach wys-maz? bo patrze po nicku to nazwisko babki której wynajmowałem lokal, swoją drogą dobra kanciara
Avatar użytkownika
ferro
Świeżak
 
Posty: 226
Dołączył(a): 17/1/2011, 18:13
Lokalizacja: b-100

Postprzez Seba_ER5 » 22/9/2011, 22:20

Nie wiem czy z nowego wiem gdzie stał motocykl w jakim serwisie co bylo robione. Wiem ze potem była dluga guma i puk puk puk wiem ze panewki od BMW :D i wal po szlifie wiem ze ma 2 kominy firmy ART.

Acha wiem ,że w tym serwisie co stał to nie było to magikowane :). Silnika do tego cuda sie nie znajdzie. Moto sprzeda Ci taki 100-120kg gosc z brzuszkem piwnym. Ogolnie padaka.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

piaggio x9 poznań

Postprzez hENY » 1/10/2011, 18:06

Po szczegółowej rozmowie telefonicznej z właścicielem skuterka piaggio x9, 125 cm3, z Poznania postanowiłem po niego pojechać.Właściciel zapewnił mnie że maszyna miodzio lodzio nawet do Białegostoku dojedzie.
http://otomoto.pl/piaggio-x9-125ccm-M2847057.html
Na miejscu okazało sie że sprzęt ma uszkodzenia zewnętrzne nie opisane w aukcji,właściciel zdziwiony że chciałem go odpalić i odbyć jazdę próbną.Niestety sprzętu nie udało się uruchomić.
Gdy wspomniałem o zwrocie kasy za przejazd 300km i wprowadzenie w błąd przez telefon zostałem wyśmiany.Zagotowałem sie .
Pierwszy raz w 30 letniej karierze motocyklowej brałem udział w takiej transakcji.

Nadmieniam że Pan właściciel chwalił się że jest właścicielem sklepu motocyklowego w Poznaniu na ulicy gen.Stanisława Maczka.

prt sc z aukcji.
http://imageshack.us/photo/my-images/28/piaggio.jpg/
hENY
Świeżak
 
Posty: 128
Dołączył(a): 11/12/2008, 22:15
Lokalizacja: Wałcz

Postprzez Seba_ER5 » 3/10/2011, 12:04

Wiekszy print screen by sie przydal.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez the-o » 6/10/2011, 07:51

Witam.
Jestem tu nowy. Chciałbym urzedzić przed bardzo nierzyjemnym handlażem-oszustem z Czerska (woj. pomorskie).

Ma na sprzedaż Suzi gs 500 które chciałem kupić.

http://otomoto.pl/suzuki-gs-500-zadbany ... 70049.html

Ze zdj. wygląda ładnie choć nie wiele z nich widać więc zadzwoniłem
i pytam o każdą część z osobna robiąc notatki.

(po myślniku będę pisał odpowiedzi nieuczciwego handlażyny)

Najpierw pytam o stan ogolny na co handlaż - bardzo ładny zadbany
pytam o opony w mm i czy popękane - opony raczej do wymiany 2mm bieżnika
klocki hamulcowe - wymienione, porzedni wł. wszystko zmieniał na bieżąco
zębatka, czy ostre zęby - napęd też wymienony
o łańcuch nie pytałem...
grubosć tarczy ham. - w ładnym stanie
aku - odpala bez problemu wiec ok
czy sa jakieś ślady szlifu - nie ma żadnych
jak pracuje silnik - b. ładnie
czy są jakieś wycieki - suchutki
lagi - suche, wszystko ok.

Tyle wypytałem przez tel. i wychodzi, że tylko opony przydałoby się wymienić. Umawiam się, że nastepnego dnia przyjade obejrzeć.

Dojechałem z bratem na miejsce. Jakiś nastolatek (ok16) grzebie przy jakims motorze. Nie mogł czegoś odkręcić i krzyczy do innego fachowca że nie idzie, a on na to że młotkiem ma jeb..ć. Handlaż pokazuje motocykl i....
Miny nam zrzędły. Na baku pelno odpryków śr. 5mm, dwie wgniotki wielkosci pięści. Wszystkie czarne elementy typu ciężarki kierownicy uchwyt tylny pasażera z odpryskami, zakamuflowane naklejoną taśmą izolacyjną (pewnie żeby na zdj. nie bylo widać) Oglądamy dalej...

Opony do wymiany (popękane) to się zgadzało
klocki przód - blacha, tył ok 2mm
zębatka nie najgorsza
łańcuch obklejony, że aż się bałem dotknąć. miał luz
grubosc tarczy była jeszcze ok ale jak prowadzilem motor to z przodu coś delikatnie tarło w heblach
aku raczej ok bo kręcił bez zająknięcia

czy sa jakieś slady szlifu.... hmmm. rama malowana na bank bo bylo widać zaciek po srebrzance. jak dla mnie to była też spawana bo wątpie żeby spaw z kraterem przeszedl kontrole jakości jak wyjeżdża z fabryki. Z resztą ramy są sawane metodą TIG i żeby zrobić taki krater to trzeba być naprawde zdolnym. Co innego jak jest spawane metodą MIG u pana Zdzisia w stodole i tu raczej na to obstawiam.
Ewidentnie było widać że są jakby dwa rodzaje spawów.

silnik pracował ładnie ale.... jak przygazowalem pow 4tys. to kopcił na czarno. Podejrzewam że gaźniki do regulacji. Mówie o tym handlażowi a on że sam moge to sobie zrobić i czy nie mam wakuometrów.

patrze pod silnik widze ze sie coś poci. Mówie sprzedawcy a ten zaczyna sie pienić i że to łańcuch był smarowany i zachlapał. (dziwne bo łańcuch nie był tak mokry żeby z niego kapało)

lagi.... tragedia - lało się że fiu fiu, chrom na lagach mial juz wrzery (takie male kropeczki) i przypuszczam ze nowe uszczelniacze nie wiele by pomogly. Nawet jeśli to na krótko.

Na koniec powiedzieliśmy że rama jest malowana i raczej spawana. Gościu całkiem wybuchł, zaczął nas popychać, wyzywać, i wygonił z posesji.

Fakt że czepialiśmy się wszystkiego ale po co gada przez tel. że wszystko jest ok, że bardzo zadbany itp. skoro stan był tragiczny.

Ostrzegam innych przed tym oszustem. Fakt, że aż tak daleko nie miałem (60km w jedna str) ale gdybym wiedział to wolałbym z żoną nad morze pojechać na spacer.

A co jak ktoś zdecyduje się jechać 400km??? Przez tel naprawde wszystko wskazywało na to że moto jest igła.

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 7/10/2011, 16:25 przez the-o, łącznie edytowano 1 raz
Theo
Kawasaki ER5 -> KTM LC2
Avatar użytkownika
the-o
Świeżak
 
Posty: 173
Dołączył(a): 6/10/2011, 05:38
Lokalizacja: Starogard Gd.

znawcy motocykli ze szok!!!

Postprzez hayabusaczersk » 7/10/2011, 09:52

witam wszystkich. rozsmieszyła i rozdrazniła mnie opisana wyzej opowiesc. celem wyjasnienia osoba opisujaca ktora była z bratem u mnie na posesji wykazała sie całkowitym brakiem wiedzy i taktu przy kupnie 19 letniego motocykla. przeszkadzało im ze łancuch jest za mocno nasmarowany, rama podmalowana(motocykl z anglii gdzie mogł troszke skorodowac).motocykl lekko przykopcił ale tak to jest jak kupujacy zaraz po zapaleniu zimnego silnika daje w gaz na maxa. jednak najbardziej mnie rozsmieszyło stwierdzenie dwojki dzieciakow: PANIE TU JEST RAMA SPAWANA, JESTEM SPAWACZEM I WIEM JAK POWINIEN WYGLADAC SPAW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kazdy z nas kto uzytkował gs 500 wie ze stalowa rama i je nie ma idealnych spawow. mam 4 gs do porownania ale panowie nie chcieli porownac.
PRZESTRZEGAM POTENCJALNYCH SPRZEDAWCOW PRZED DWOJKA DZIECIAKÓW Z MIEJSCOWOSCI SKARSZEWY JEZDZACYCH CZERWONYM AUTEM,KTORZY SZUKAJA IDEALNEGO MOTOCYKLA ZA POL DARMO A SWOIM ZASOBEM WIEDZY NIE ODROSLI OD POZIOMU WIEDZY CHŁOPCA JEZDZACEGO SKUTERKIEM.SZKODA CZASU I NERWOW NA TAKICH KLIENTOW. POZDR
hayabusaczersk
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7/10/2011, 09:36

Postprzez the-o » 7/10/2011, 12:52

No racja. 23 lata to dzieci. Moj ojciec ma warsztat samochodowy w tym lakiernie, gdzie spedzilem dziecinstwo. Nie dam sie nabrac na glupia gadke skoro sie na tym znam. Ogladalem nie jedna gs a o innych motocyklach nie wspomne. Nie palowalem go zaraz po odpaleniu bo nawet 4,5 tys nie przekroczylem. Wczesniej jezdzilem z kuzynem ktory od 10lat smiga na moto i mial ich tyle ze nie da sie zliczyc na palcach obu rak. Sprawdzilem wszystko co trzeba i nie mialem zamiaru nawet sie przejechac bo chce jeszcze pozyc. Rama spawana ewidentnie. Laik nawet sie kapnie ze zaporowana spoina nie przejdzie kontroli jakosci. Rowery maja ladniejsze spawy. Lepiej to wyszlifujcie w swoim chlewiku i poprawcie. A i jeszcze jedno. Dziwne ze po str niefortunnego spawu jest tlumik, ktory calutki zostal wymieniony na akcesoryjny. Czyzby mala przewrotka parkingowa? Chociaz kitu przez tel by Pan nie wciskal ze bardzo ladny i wszystko ok. robilem notatki z naszej rozmowy. Wtydzil by sie Pan.

ps. a po co ostrzegac innych przed nami?

Tyle odemnie.
Ostatnio edytowano 7/10/2011, 16:15 przez the-o, łącznie edytowano 1 raz
Theo
Kawasaki ER5 -> KTM LC2
Avatar użytkownika
the-o
Świeżak
 
Posty: 173
Dołączył(a): 6/10/2011, 05:38
Lokalizacja: Starogard Gd.

Postprzez hayabusaczersk » 7/10/2011, 14:11

nie wiem czy zauwazyłes i czy znasz sie kolego na tym ale czesci ktora uwarzasz ze jest spawana jest czescia odklecana od ramy i jest czescia wymienna. koszt takiej prawej dolnej czesci ramy to ok 50 zł wiec jaki sens miało by spawanie. he . motocykl kupilismu 12 godz predzej wiec zasługujemy chyba na reklame ze cała noc prostowanismy moto, spawalismy rame, i jezdzilismy cała noc zeby nowe akcesoryjne wydech nabrały koloru od przegrzania. farba tez szybko wyschła. hehehehehehheehhehe. niektorzy maja swoj swiat.
po co ostrzegam przed wami?! szkoda aby inni sprzedajacy musieli sie zbednie wkurzac i tracic cenny czas jak zaczniecie im wkrecac niestworzone rzeczy wymyslone przez wasze umysły. ogladaliscie juz duzo gs i zadnego nie kupiliscie? to swiadczy albo o tym iz kazdy motocykl jest robiony i spawany albo o waszej niewiedzy. pozatym motocykl juz sprzedany kupił go doswiadczony motocyklista, pracownik serwisu suzuki z trójmiasta i powiem szczerze ze nie znalazł w nim nic co wzbudziło by jego podejrzenia.tak na zakonczenie smiac mi sie chce z waszego doswiadczenia i obeznania w temacie. pozdrawiam i szukajcie ram które sa w całosci odlewane bez zadnych spawów!
hayabusaczersk
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7/10/2011, 09:36

Postprzez the-o » 7/10/2011, 16:09

dziś kopiłem zdrowiutką sztukę. Może to nie gs ale nie ma się czego uczepić. Takiego moto szukałem i jak widać się da. Fajnie że się pan tak zna i ma 4 gs'y na podwórku ale ja sie jeszcze nie spotkałem żeby jakikolwiek gs miał przykręcany stelaż ogona to reszty ramy. Chyba że te rzekome 3 inne szt. miały-ale raczej na samowiertne wkręty do metalu.
Proszę wymyśleć coś sensowniejszego bo wątpie żeby to kogoś przekonało. A akcesoryjny wydech można założyć używany (już przegrzany) z innego gs'a na którym ktoś zginął i został przeznaczony na części.

Albo zmieniłem zdanie, Przepraszam pana za to że nawymyślałem takie bzdury o pańskim motocyklu i całej reszcie motocykli w które nie trzeba nic inwestować. To pewnie okulary mam już za słabe i przewidziało mi się z tym wszystkim. Albo nie... Tak na prawdę to mi się śniło bo za dużo czytam o motocyklach a szczególnie o GS 500.

Przepraszam jeszcze raz najmocniej :twisted:

Pańskie motocykle są przeznaczone dla chłopaczków którzy naprawde się nie znają i nie maja pojęcia co sprawdzić podczas zakupu bo wcześniej mieli WSK ale im się rozleciała i wymażył im sie jakiś tani motur. A stan? No cóż lepszy niż wsk... Ważne że odpala i jedzie na chwilę obecną a co będzie za powiedzmy 3k km? Na to taki ktoś nie zwraca uwagi bo ma mokro w gaciach na widok wyekploatowanego GS500.

Bez odbioru :x
Theo
Kawasaki ER5 -> KTM LC2
Avatar użytkownika
the-o
Świeżak
 
Posty: 173
Dołączył(a): 6/10/2011, 05:38
Lokalizacja: Starogard Gd.

Postprzez the-o » 7/10/2011, 16:37

jeszcze jeden argument przemawiajacy za tym ze bajki pan opowiada. napisal pan w pierwszym poscie ze moto z anglii sprowadzone??? bo zegary mial w km/m a nie milach. z tego wnioskuje ze kiedys jakis wyspiarz sprowadzil sobie moto z EU do GB a potem jakis polak z GB do PL. (no tak...!!! jasne jak slonce. hmm... tylko po co?) a moze ktos sprowadzil z GB ale po dzwonie oberwaly zegary i ktos juz wymienil na takie z wersji EU?

sraty pierdaty to pana gadanie, idiota nie jestem. a ojciec jak dzwonil to specjalnie powiedzial ze sie nie znamy zeby sprawdzic jakie kity pan wciska. takie podejscie czyto psychologiczne zeby sprawdzic sprzedawce. a jak sie okazalo... niech ocenia inni userzy forum

hehe
pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze zanim ktos sie zdecyduje pojechac ogladac "motocykl igłę" to przeczyta ten wątek. :wink:
Ostatnio edytowano 8/10/2011, 12:24 przez the-o, łącznie edytowano 1 raz
Theo
Kawasaki ER5 -> KTM LC2
Avatar użytkownika
the-o
Świeżak
 
Posty: 173
Dołączył(a): 6/10/2011, 05:38
Lokalizacja: Starogard Gd.

Postprzez hayabusaczersk » 7/10/2011, 19:23

gratuluje udanego zakupu. wkoncu idealny motocykl.dobrze ze w biedronce idzie kupic nowe moto. nowe skutery z biedronki sa widac lepsze niz uzywane gs...
hayabusaczersk
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7/10/2011, 09:36

Postprzez the-o » 7/10/2011, 20:47

no całe szczęście :lol:
Theo
Kawasaki ER5 -> KTM LC2
Avatar użytkownika
the-o
Świeżak
 
Posty: 173
Dołączył(a): 6/10/2011, 05:38
Lokalizacja: Starogard Gd.

Postprzez motoluka » 26/10/2011, 15:01

Pozwolę sobie zacytować kolegę z innego forum, uważajcie na ten sprzęt.

"Panowie i panie,uwaga na Shiverkę (Link: http://allegro.pl/aprilia-shiver-750-ac ... 43782.html ) straszny to strucel jest!!! Na dodatek przejechałem 600 km na darmo (Kraków - Białobrzegi) żeby tylko obejrzeć maszynę !! Prosiłem sprzedawcę żeby mi powiedział jeśli coś jest nie tak ale widać gość nie ma skrupułów...... Straciłem 450 zł!! Poniżej lista (po prostu klasyka):

1) Rama spawana i malowana złotym sprayem kupionym w Biedronce.
2) Tylny wahacz pęknięty co nie co, ale właściciel mówił, że się pospawa (przypominam, że to odlew aluminiowy wysokociśnieniowy)
3) Przednie lagi leją olejem jak większość polskich aut z miski olejowej;
4) Koleś nawet łańcuch na złoto przemalował przypadkiem... (przy malowaniu ramy)
5) Chłodnica lekko przestawiona na prawo, tak samo jak zbiornik paliwa;
6) Rok produkcji pod siedzeniem 2007, na allegro 2008, a gumy fabryczne... :2009
7) Kierownica ma profil jak w rowerach XC po kolizji z drzewem a ogranicznik skrętu prawie urwany; Stukanie w przednim zawieszeniu.
8) Nawet wydechów chłop nie raczył przykręcić (wyciągnąłbym je jedną ręką)
9) Klemy na akumulatorze przerdzewiały na wskroś;
10) Cena oczywiście zabójcza (18200zł) bo to super okazja: akrapovic z małym przebiegiem (z mnożnikiem tak z x3-5);
11) Uszkodzony czujnik sprzęgła.....nawet lewa manetka była uszkodzona - dziwne.....
12) Ktoś regulował amortyzator tylni za pomocą młotka i śrubokręta (rozbój w biały dzień)
13) Motocykl wygląda na co najmniej 30, 000 km (sprzedawca daje sobie rękę uciąć że jest nie więcej niż 12, 000 km) Jest bardzo porysowany i zmatowiony. Ten na zdjęciach wygląda pięknie (szkoda, że tylko na zdjęciach).
14) Właściciel na koniec oświadczył, że z czystym sumieniem sprzeda ten motocykl tak czy inaczej za swoją cenę... życzymy mu powodzenia.


Oprócz tego wiele innych usterek. Najgorsze jest to, że gość jest nieuczciwy i liczy na naiwniaka. Na szczęście już od roku ogłoszenie widnieje na allegro więc cieszy mnie czujność przyszłych użytkowników tego wspaniałego i pięknego motocykla
Boli mnie to, że nie da się ostrzec ludzi na allegro, bo nie mogę wystawić opinii dopóki nie kupię motocykla.... Jakieś pomysły? Liczę na waszą pomoc"


PS: Link poprawiony, dziękuję za info.
Ostatnio edytowano 26/10/2011, 18:56 przez motoluka, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe

Postprzez motyl76 » 30/10/2011, 19:51

czesc

o co wam chodzi ludziska, wiadomo sprzęt używany to nie nowy i zawsze ma jakieś wady.
A wiadomo na rynku motocykli i samochodów pełno jest gości którzy zawsze chcą zarobić na ludzkiej naiwności. A tak woli przypomnienia jeżęli by nie było popytu na stare i tanie motocykle lub samochody to nikt by ich nie kupował, wiec po co się dziwić że jakiś cwaniak zawszę się znajdzie i sprzeda nam dziadostwo. Ja tam wole nowe moto prosto z salonu mam przynajmniej pewność, żę nic mu nie jest. Wiec chyba trochę warto zaoszczedzic i kupić nowego sprzeta i rynek sie bedzie rozwijal i bedzie bezpieczniej.
motyl76
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2/12/2010, 11:33
Lokalizacja: Czeladź

Postprzez motoluka » 30/10/2011, 20:17

motyl76 napisał(a):czesc

o co wam chodzi ludziska, wiadomo sprzęt używany to nie nowy i zawsze ma jakieś wady.
A wiadomo na rynku motocykli i samochodów pełno jest gości którzy zawsze chcą zarobić na ludzkiej naiwności. A tak woli przypomnienia jeżęli by nie było popytu na stare i tanie motocykle lub samochody to nikt by ich nie kupował, wiec po co się dziwić że jakiś cwaniak zawszę się znajdzie i sprzeda nam dziadostwo. Ja tam wole nowe moto prosto z salonu mam przynajmniej pewność, żę nic mu nie jest. Wiec chyba trochę warto zaoszczedzic i kupić nowego sprzeta i rynek sie bedzie rozwijal i bedzie bezpieczniej.


Koleś, ten człowiek jawnie okłamuje ludzi, wciska im kit i do tego moto wcale nie jest tanie. Warto zrobić mu taką antyreklamę żeby popamiętał.
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe

Postprzez irkus92 » 7/11/2011, 20:59

http://otomoto.pl/kawasaki-z-z750-z-750 ... 57603.html

Kawa Z750

Miejsce SKAWA małopolskie

tel 880310145


Co do motoru to przebieg raczej wiarygodny.

Ale!!!
Po telefonicznym kontakcie dowiedzialem sie że moto po lekkim szlifie, malowana prawa osłona chłodnicy i lekkie ryski na gloku silnika po prawej stronie.
Poza tym wszystko ok.

Realia??!!
- moto po MOCNYM szlifie na prawo
-tłumik porysowany
-zegary wraz z czasą były wyrwane z moto co świadą uszkodzenia obudowy i dużo taśmy izolacyjnej w wiązce kabli
-stacyjka malowana pędzlem
-górna półka zawieszenia porysowana i malowana pędzlem
-prawe lusterko jest lewe
-kiera inna
-naderwany ogranicznik skrętu(lepiej skręca w lewo)
-lewa laga z rysami
-dekiel maskowany pędzlem
-prawy set spawany
-czasza od innego moto
-zbiornik od innego moto + inne naklejki + obicie tabliczki znamionowej od baku
-malowane lub od innego moto nadkole przednie
-skrzywiona dzwignia od zmiany biegów
-porysowana klamka wraz z pompą hamulca przedniego

Oczywiście facet nie wiedział o pozostałych mankamentach poza tymi co mi przekazał przez telefon... . żal!!!
A cena jak za ideał!!!
Aż sie płakać chce jakie ludzie są głupie
irkus92
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 31/5/2009, 10:50
Lokalizacja: Tymbark

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na gr