Zobacz wątek - odświeżenie listy moderatorów
 
NAS Analytics TAG

odświeżenie listy moderatorów

Forum Dyskusji moderatorów i adminów

Postprzez madcap » 14/10/2015, 12:34

ooo... landryn
cóż to, znów jesteś oderwany siłą od cyca? :twisted:
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez Landryss25 » 15/10/2015, 10:19

Można tak powiedzieć. Zastój w branży i się nudzę w pracy to czytam internety dla zabicia czasu.
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw


Postprzez Leg1oN » 13/8/2016, 13:24

ode mnie też wara!
bo wstane!
a jak już wstane...
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez Czester » 14/8/2016, 20:00

Ty się lepiej do roboty weź ;)
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez andy7 » 14/8/2016, 20:40

Powiem tak,

w dzialach w ktorych mam uprawnienia mam tyle roboty, ze generalnie raz w miesiacu moglbym zagladac i tez nikt by sie nie kapnal, czy bylem czy tez nie.

Na tematy

Motocykla

Chce kupic motocykl kat A, A2

by sie przydalo, ale szkoda, ze brak zaufania ......

pozdro

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Czester » 17/8/2016, 05:40

Wedle życzenia rozszerzyłem Ci uprawnienia o wybrane działy. A teraz działaj chłopie ;)
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez andy7 » 18/8/2016, 07:21

Czester napisał(a):Wedle życzenia rozszerzyłem Ci uprawnienia o wybrane działy. A teraz działaj chłopie ;)


Thank You Massa

Thank You Buana :mrgreen:

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Leg1oN » 25/8/2016, 11:20

Czester napisał(a):Ty się lepiej do roboty weź ;)


czester adminem, świat zmierza ku końcowi. hehe
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez Czester » 27/8/2016, 00:41

Życie bywa przewrotne :lol:
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez lagiboy » 28/8/2016, 14:30

drodzy koledzy, jestem na urlopie, od 31 lipca, nie mam czasu lub dostępu do netu, zmienia mi się adres zamieszkania z UK na PL, na razie jest jeden wielki rozpierdol, jak mam chwilę to zajrzę ale częstotliwość zaglądania spadła i dodatkowo jeżdżę hornetem na angielskich blachach po Polsce :)
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez Czester » 28/8/2016, 21:21

Masz u mnie za to wielki szacun. Za powrót do ojczyzny oczywiście. Niech Ci się wiedzie i oby więcej takich jak Ty. Pomału wszystko sobie jakoś poukładasz.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez andy7 » 28/8/2016, 21:45

Lagigoy

mozesz powiedziec dlaczego wracasz ? W razie czego nawet na PW. Jaka trasa bedziesz wracal i kiedy ?, to moze by sie spotkac

pozdro
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez lagiboy » 29/8/2016, 09:27

Już jestem w Pl od 31 lipca, wczoraj wróciłem z Jastrzębiej góry, bylem juz w Zamościu, Lublinie, Rzeszowie, Warszawie, Gdańsku, obecnie jestem w Mławie na kilka dni i wybieram się póki jeszcze jest pogoda do Żywca, Chrzanowa, Krakowa...

Powód dla którego wróciłem jest ten sam, tęsknię za ludźmi i krajem bardziej niż za pieniędzmi, nędzną pogodą i chujowym jedzeniem, nie mam parcia na "zagranicę" uważam że jestem na tyle rozgarniety i zaradny że zrobię coś fajnego za mniejsze pieniądze w kraju niż będąc białym murzynem w UK za siano. Dobrze było wyjechać dla języka i doświadczenia lecz zawsze jestem i będę Polakiem i nigdy mi nie wstyd. Zaczynam pracę wkrótce w Polsce która oferuje ogromne możliwości rozwoju więc jestem ogromnie zadowolony. Jeśli zobaczycie czarno złotego Horneta YF13NBN i czarno zielony kask z czarną szybą to będę ja :-)
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez rosiboj » 29/8/2016, 20:35

senekkorzenna napisał(a):Życzę Ci powodzenia i wytrzymałości w zderzeniu z polską biurokratyczną rzeczywistością .


Kask sie przyda :D

A tak serio, to wydaje sie, ze jest lepiej niz bylo ... pytanie o ile lepiej
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez Czester » 29/8/2016, 20:54

lagiboy napisał(a):Powód dla którego wróciłem jest ten sam, tęsknię za ludźmi i krajem bardziej niż za pieniędzmi, nędzną pogodą i chujowym jedzeniem, nie mam parcia na "zagranicę" uważam że jestem na tyle rozgarniety i zaradny że zrobię coś fajnego za mniejsze pieniądze w kraju niż będąc białym murzynem w UK za siano.

Tu jeszcze większy szacun za szczerość i napisanie jak tam jest na prawdę. Szkoda, że jeszcze tylu naszych rodaków żyje w matrixie i sami siebie oszukują, że jest tam tak zayebiście. Z moją bliską rodziną i przyjaciółmi włącznie.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez madcap » 31/8/2016, 12:01

lagiboy napisał(a):Już jestem w Pl od 31 lipca, wczoraj wróciłem z Jastrzębiej góry, bylem juz w Zamościu, Lublinie, Rzeszowie, Warszawie, Gdańsku, obecnie jestem w Mławie na kilka dni i wybieram się póki jeszcze jest pogoda do Żywca, Chrzanowa, Krakowa...

Powód dla którego wróciłem jest ten sam, tęsknię za ludźmi i krajem bardziej niż za pieniędzmi, nędzną pogodą i chujowym jedzeniem, nie mam parcia na "zagranicę" uważam że jestem na tyle rozgarniety i zaradny że zrobię coś fajnego za mniejsze pieniądze w kraju niż będąc białym murzynem w UK za siano. Dobrze było wyjechać dla języka i doświadczenia lecz zawsze jestem i będę Polakiem i nigdy mi nie wstyd. Zaczynam pracę wkrótce w Polsce która oferuje ogromne możliwości rozwoju więc jestem ogromnie zadowolony. Jeśli zobaczycie czarno złotego Horneta YF13NBN i czarno zielony kask z czarną szybą to będę ja :-)


masz wirtualny wpierdol
byłeś w Jastrzębiej i nie dałeś znać.
można było się spotkać w domu łyskacza
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez kravec » 31/8/2016, 21:09

madcap napisał(a):można było się spotkać w domu łyskacza


Jak będę następnym razem to ja chętnie. Zaimponowali mi jak byłem.. szkoda że wtedy jeszcze zasobność portfela na nie za dużo pozwoliła. Może następnym razem będzie lepiej :)
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez lagiboy » 31/8/2016, 22:39

na razie nie pije bo jeżdżę :) jutro myję motocykl bo jest tak upierdolony błotem i robalami jak offroadówka. Madcap sorry nie wiedziałem żeś z Jastrzębiej tak naprawdę byłem w Ostrowie z bratem, ale że mało kto wie gdzie to to Jastrzębia jest znana większej ilości gawiedzi, inna sprawa, że na razie objeżdżam rodzinę. Pogoda póki co miodzio.

zróbcie jakąś imprezę na weekend w PL to chętnie się przystosuję.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Re: odświeżenie listy moderatorów

Postprzez Czester » 4/8/2017, 11:17

Jako, że zostałem tu praktycznie jedynym "żywym" admiem (no czasem jeszcze od święta Kravec zajrzy), pozwoliłem sobie na podjęcie autorytatywnej decyzji i powołałem do moderowania znanego wszystkim użytkownika ASR1927. Zadeklarował on dysponowanie wolnym czasem oraz chęć wkładu w prawidłowe funkcjonowanie forum, więc w obliczu totalnego bajzlu w działach tematycznych, połączonego ze znikomą reakcją moderatorów nie miałem się nad czym wiele zastanawiać. Obecnych moderatorów proszę, w miarę możliwości, o regularne odwiedzanie działów, za które są odpowiedzialni. Tym, którzy nie logowali się na forum w czasie powyżej 3 m-cy zamierzam zdjąć uprawnienia i poważnie zastanawiam się nad szukaniem nowych.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Re: odświeżenie listy moderatorów

Postprzez suhy-19 » 5/8/2017, 11:11

czester ja w nastepnym tygodniu postaram sie cos podzialac w moich dzialach bo aktualnie to nawet nie mam czasu po d..e sie podrapac
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Forum Moderatorów



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê